Bir derdim varrr..!..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve seynocuk tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : seynocuk
  1. seynocuk

seynocuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MRB ARKADASLAR..
    Ben zeynep sıze sıkıntımı anlatım sızde bana akıl verın lutfen cunku cok ıhtıyacım var..
    benım bır erkek arkadasım var en basından baslıyım..ben ıs arıyordum anneme cvmı bıraktım annem arkadasına arkadası yıgenıne yıgenıde bı arkadasına vermıs.o verdıgı arkadasta benı aradı dedı bızımle calısmak ıstermısın bıraz arastırdıktan sonra olur dedım cocuk benı hıc gormeden sırkete yolladı. o bızım büro kısmımızdaydı aradan 2 hafta gectı bırbırımızı okadar merak edıordukkı ıs ıcın hep telefonda konusuyorduk ama hıc gormemıstık bırbırımızı.bana karsı 2 haftada olusan bı guvenı vardı kızıordum ona nsl bole hemn guvene bılıorsun dıe.cnku ben guvenmekten korkan bırı oldugum ıcın sasrıodum belkıde.neyse sonunda gorduk bırbrmızı hanı askmı bılmem ama ılk gordgun anda bole bısıler olurya ellerın tıtrer yanakların kzarır utanır bakamazsın ole oldum.sonra aradan zamn gectı artık onla konusmadan yapamaz oldum.benı hep evımın onune bırakırdı 3 sokaka asamızda oturuyor oda.neyse bole konustuk fln patronlarımız hep bızı bırbırımıze yakıstırıyordu derken ben tamamen buna baglandıgımı anladım gecem gunduzum dusunmeden gecemıyordu ben galıba ıstemedende olsa ondan hoslandıgımı buna bellı etmısımkı uzulursun zeynep dedı bana neden dedıgımde cvp vermedı sonra aradan 2 hafta gectı aldı karısısına benı dayanamamıs olmalıkı ben cok sevdıgını soledı benle mutlu oldugunu vs ama aynı anda olmıyacagınıda soledı okdar uzuldumkı neden dedım dedı ıste aılemın hayalındekı gelın adayı bambaska yok calısmıcak evde otrcak aynı evde otrcaz kapalı olcak vs.1 sene sonra ben evlenırsem sen uzulursun kıyamam ben sana dedı dırek aklımda soru ısaretlerı olustu...neden yanı benım neyım var hıc demedı bana kapanırmısın ayak uydurabılırmısın hıc bıranda sılmıstı benı kafasında aklına bıle gelmıo gıbıydım.dedı ben aılemı karsıma alamam (kı bende ıstemem karısısna almasını) bısı demedım ama butun gece dusundum napmalıyım bu kadar kolay olmamalı dıe ertesı gun aldm karsıma konustum bumu sevgın dedım hıc demedın bıle zeynep bıze ayak uydurabılırmısın bıle demedın dedım demezmı gercekten dusunmemıstım bunu dıe allahım gecrcektım 1 tane kafasına.dedı ben cok annecıyım ben 1 kere derım anne bole bole dıe bagtım hayr dedı bısı demem daha dedı..bende ii dedım bısı dıemedım sonra dedıkı bag ben senı eve bıraktıgımda gıttım dedım ıste sordular nerden gelıosun mısafırlıkteydık dedı bende zeynepı bıraktım dedım dedı mısafıre gıttıklerı yerde okadar abartmıslarkı anlayalım fln demısler annesıde bole seylerı sevmedıgı ıcın bag olum bastan soyluyorum bunların dılıne dusurme bızı olmasın bole bısı tamammı demıs.. kadının ıcıne dogmus sankı..kadın benı gormedı bılmıo ama ıste bastan bole bı olay olmus dıo erkek arkadasım %90 olmayacak dıo napım ben? 2 ay sonra dugun var o dugunde onlarda olucak ve ılk defa erkek arkadasımın annesı orda gorucek benı napıp edıp orda gzune gırmem lazım off senağlama

2. 5 Mart 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    1. erkek arkadaşım diyorsun da aranızda böyle bir durum göremedim:eek:
    2. çocuk seninle olmayacağını söylemişguclubacismile
    3. anneci bir tip bundan hayır gelmez:eek:lmaz:
    4. sırf onların gözüne girmek için yaptığın şeyleri daha sonra yapmazsın. bi yerden sonra artık onların gözüne girmeye çalışmaktan yorulacaksın ve pes edeceksin:nazar:
    5. o defteri kapat önüne bak. senin hayrına. buyrunnnnnnnnn

anneci olan biri eninde sonunda seni ezer,ezdirir.sengözlerimebaksanab
    evlilik ya da ilişki sırf aşk uğruna devam etmez. cicim aylarından sonra devam edebilmek için mantık da gerekir. ama sen şu an sadece kalbinden bakıyorsun olaylara. böyle devam edersen bu işin sonunda canın çok yanacak:1closedeyes:

4. 5 Mart 2010
  5. seynocuk

seynocuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    belkıde ama ben bıraz olsun bısıler ıcın cabalamak ıstıorum.. hemn pes etmek ne bılım..

6. 5 Mart 2010
  7. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Aman yol yakınken dön. Karakteri oturmamış bu adamın kusura bakma. Ben anneciyim diye kabul ediyor bir de. pofffff. Aklını kullan.

8. 5 Mart 2010
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488

Kendini cok kaptırmışsın
    Çocuk sana olmaz demiş baştan...
    Belki onunda kafasına yatmadın...
    Daha ilk etapda sana anneciyim diyor acık acık
    ama sen illaki taş altına elini sokmak istiyorsun...
    Onların gözüne girmek için bu uğraş niyekikaydirigubbakcemile
    ogullarına seni almak için bırak onlar can atsın:mymeka:

Herşey toz pembe degil...
    Annecil olan kişiyle bir ömür inanki gecmez...
    Kendi kararlarını dahi alamıyordur bu emin ol...
    annem ne derse o olur... Onu benim annem bilir:1closedeyes:

Etrafına bak seni sen oldugun için kabul edebilcek elbet vardır. ve elbet cıkar...gamyoncuiremsu

10. 5 Mart 2010
  11. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

kimin için çabalayacaksın ki?

çaban tek taraflı olacak anlamıyor musun? adam sana "%90 olmaz" demiş. bunu söylemesinin tek sebebi de seni peşinden süründürmektir:eek:lmaz:

bugün olmazsa yarın o adam senin yüzüne bile bakmaz
    şakkıdı

sonra ortalarda "o kadar çabaladım hepsi boşa mıydı" deme:nazar:

12. 5 Mart 2010
  13. seynocuk

seynocuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evt aynen dedıgınız gıbı dıo kendıde bu zamana kadar hıc uzmedım meslegımı bıle onlar sectı dıor.. pekı olmıcagını oda bılıor neden arıo soruo senı sevıyorum dıo.. hayr kullanıo desem ole bıseyı yakıstrmam ama hadı ole desem kullanıcak bısıde yapmıo gozlerıme bagması yetıo ona

14. 5 Mart 2010
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488
    seni mecbur bırakmaya calışıyor birşeyleri yapmaya bence
    eee sende dünden razısın kendi ayakalrınla gitmeye
    kız evi naz evidirkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
    aklını başına al... bir kuklayla ben ömür geciririm dersen
    kolay gelsin... kaynanam kocama şunu yaptırdı
    kaynanam kocamı üstüme saldı... kocam aldıgı maaşın hepsini kaynanamın avcuna veriyor
    kaynanam evimizin üst düzey yöneticisi oldu diyip.
    karşımıza böyle gelirsen emin ol hiç şaşırmam:mymeka:

16. 5 Mart 2010
  17. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

ay bu kızları kandırmak ne kadar kolaydelikafadulden

madem seviyor niye "ailem ailem" diyor:nazar:

madem gözlerine bakmak yetiyor neden "%90 olmayacak bu iş" diyor:nazar:

açık açık konuşun ,günü birlik geçirme vaktini. adam dengesiz. ne yardan ne serden vazgeçmiyorguclubacismile

şimdi arar sorar ama ileride annesi "izin vermiyorum bi beraberliğe-evliliğe" dediğinde karşındaki adamın yapacağı tek şey "annem izin vermiyor, özür dilerim,affet beni Zeynep" olacak
    sengözlerimebaksanab
    sonrada sen ağlarsın yanarsın emeklerine o da annesinin bulduğu bir kızla evlenirşakkıdı

18. 5 Mart 2010
  19. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Evleneceği kişiyi mutsuz etmek için evlenecek bencil bir adam bence bu. Ayyyyy silkelen kendine gelllll.