Bir Elti hikayeside benden :((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Cakemania tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Cakemania
  1. Cakemania

Cakemania Satanist yiyen kedi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben sözlümle ayrı şehirlerde yaşıyoruz.Bir haftasonu kayınvalidem beni ve annemi evlerine davet etti.Kayınvalidem sağolsun çok iyi bir insandır.Ama müstakbel eltim bana buz gibi davrandı.Aynı odada ikimiz kaldık bir çift laf etme gereği bile duymadı.Hatta bir gün görümcemle eltimi beni çekiştirirken duydum.Çok üzüldüm haliyle.Eltim evine bir buyrun gelin bile demedi.10 yıllık gelinleri tabi.Biraz şımartmışlar çünkü istediği olmadığında kayınbiraderimi ailesine karşı soğutuyormuş.Maşallah görümcemle aralarından su sızmıyor o yüzden.Evlenicem zaten ailemden ayrı bir şehirde olucam.Hayatımda ilk kez ailemden ayrılıyorum.Sözlüm ailesine çok düşkündür."Yengem yüzünden evlenmeyelim mi tabiki gidip gelicez" diyor.Sen gene iyi davran felan diyor.Yani beni göz göre göre sevmeyen birine nasıl davranabilirim.Ne yapacağımı nasıl davranacağımı bilmiyorum :KK43:(

2. 9 Ağustos 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Canim merakimi bagisla.....nerden duydun eltinin istemdigi olmadiginda esini ailesine karsi doldurdugnu?:nazar:

4. 9 Ağustos 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

baştan böle net olursan sonra sen uzulursun aranı ıyı tut bence

6. 9 Ağustos 2009
  7. dyg_6

dyg_6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkes herkesle iyi anlaşacak die bi kural yok tabiki gidip gelirsin aradaki mesafeyi korursun sırrını derdini anlatmazsın olur biter canım kafana takılacak bi durum yok bence önemli olan senin eşinle ilişkinin nasıl olduğu

8. 9 Ağustos 2009
  9. minikcadimm83

minikcadimm83 MeLeĞiM BeNiMLe.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aman be tatlım kocan iyi olsun,senin yanında olsunda eltinde huysuz olsun nolcak,takma kimseyi,yeter ki eşin seni ezdirmesin:nazar:

10. 9 Ağustos 2009
  11. bluspirito

bluspirito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım seni kıskanıyor olabilirmi

12. 9 Ağustos 2009
  13. Cakemania

Cakemania Satanist yiyen kedi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Eltimin kayınbiraderimi olur olmadık şeylerden soğuttuğunu bana sözlüm söyledi Gülsüm Sultan.Kayınbiraderimle nişanlıyken bayağı bunların burnundan getirmiş.O yüzden pek nazı geçiyor.Benim aile yapım ve eğitimim eltimden çok farklı bilmiyorum belki bundan kıskanıyor olabilir..Keşke ortaokul mezunu ama kendini hayata ve insanlara karşı yetiştirmiş bir insan olsaydı karşımda valla kendi ablam gibi bilirdim.Benim çekindiğim şey sözlümün aiesine çok bağlı olması.Yani ne olursa olsun aranı iyi tut iyi davran diyerek beni deli ediyor.Sonuçta beni sevmeyen bir insanı ben nasıl sevebilirim..Ben mi acaba çok net düşünüyorum yada çok takıntılıyım :KK43:

14. 10 Ağustos 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ortada hic bir sorun yok aslinda....Kendi kendine dert ariyorsun.:nazar:

Sorumun cevabini alamadim malesef...ama söyle bir tahmin yürütmek istiyorum..

Eltin soguk ve mesafeli davraniyor olabilir, bu demek degildirki seni sevmiyor...bazi insanlar yapi olarak böyledir güzelim..:kahve:

Görümcenle eltinin seni cekistirdigni duymussun, tabiki hos bir durum degil, ama sende sütten cikmis ak kasik degilsin gibime geldi....baksana eltinin hakkinda ne kadar cok bilgiye sahipsin, kocasini kiskirttigni bile biliyorsun....müstakbel esine yengen böyle yapti böyle davrandi demekle sende onu cekistiriyorsun ki sözlün sana bosver sen yine iyi davran diyor....:nazar:

10 yillik gelinleri ile tabikide aralarinda su sizmicak....simartmak ne alaka?:kahve:

Bana öyle geldiki sanki sen eltinin kaynananla görümcenle olan samimiyetini kiskandin....eltin ile simdiden aranda sorun cikariyorsun..

16. 10 Ağustos 2009
  17. BiRiCiGiM

BiRiCiGiM askinin biricigi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    simdi sen ne olursa olsun eltinle iyi anlasmak zorundamisin yani
    eltinle senin ne isin olur ya herkesin evi ayri olucak sonucta
    o zaman senin sözlünün ailesi de tirsmis eltinden anladigim kadariyla

18. 10 Ağustos 2009
  19. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    daha yeni tanışmışsınız.
    şimdi hoşlaşmadı diye ömrü boyunca seni sevmeyecek diye bir durum yok ki..

kaldı ki sevmezse sevmesin.
    ama akrabalık var sonuçta,
    illa ki görüşülmek zorunda kalınıyor.

kendimden biliyorum:nazar:
    mesafeli olursun olur biter.
    herkes herkesi sevmek zorunda değil.