bir erkeğe fazla değer vermenin sonuçları

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mavisgozlum06 tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : mavisgozlum06
  1. mavisgozlum06

mavisgozlum06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    artık yoruldum desem yeridir kızlar
    bir insan bukadar yorucu,kendini bilmez olurmu... oluyormuş meğer
    canımı çok acıtıyor 2,5 senenin sonunda yaptıklarına bakarmısınız bir şaka yapıyım dedim resmen şaka kaka oldu
    sadece şurda geçiyorum dedi bende aman orda geçme o ünüversitenin önünde geçme yakışıklısın kızlar sana bakar dedim. kendisi ise ne desin
    ben yapmıyorum ama sen yapıyorsun herhalde süslenep püslenip ünüversite öğrencileri baksın diyemi buraya geliyorsun dedi
    efendim dedim ne alaka dedim ben şaka yaptım dedim
    demekki sen öyle yapıyorsunki benden bekliyorsun demesinmi beni birdaha arama görüşmeyelim dedi
    cumartesi akşamından berli ne arıyor ne soruyor bugünde msnye gir diye arıyorum demin telefonda sesimi dinliyor.
    hiç bişi demiyor kızlar bu insanı delirtir
    cumartesinden berli arar diye bekledim ama aramadı. ben buna neyapmalıyım. cumartesi günüde istanbula gitmeyi düşünüyorum.
    bana akıl verin ne yapmalıyım siz olsanız ne yapardınız

Son düzenleme: 10 Kasım 2010
  2. 10 Kasım 2010
  3. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ölür müsün öldürür müsün olmuş sizinki canım. Ne var yani şimdi bu şakada? Allaha Allah? Ne tuhaf varlıklar bunlar

4. 10 Kasım 2010
  5. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    hiç sorma ya yaptığımada pişman oldum bi bilseniz hiç birzaman böyle küsme huyu yoktur gerçekten bitirdimi aramayımmı kendi halinemi bırakıyım anlamadımki bekledim aramasını aramadı biran manyakmısın sen benim şakamı nerelere çekiyorsun sen öyle dedim

6. 10 Kasım 2010
  7. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    Bence ya burnunuzu sürtmeye çalışıor ki neden bilmem yada zaten ayrılmak istiyordu bahane bulmuş kendince

8. 10 Kasım 2010
  9. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence kendi haline bırak. bu ne ya. bizde de böyle şakalar oluyo ama uzatmıyoruz... sana güvenmiyo mu yakıştırdığı şeye bak. hem sana sen böyle böyle yapıyosun demekki diyo, siz kırılmıyosunuz o triplere giriyo. arama sorma. seviyosa kendi arasın

10. 10 Kasım 2010
  11. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben kırıldığım için aramadım baktım araycağı yok nete girde konuşalım dedim hiç sesini çıkarmadı 2 kere aradım baktım girmiyor 3. de de aradım poşet gıcırdaması gibi ses çıkarıyor konuşmuyorda ya şaka yaptım şuna bak nerelere çekti bir küslüğe kadar getirdi normalde hiç küsmez hiç darılmaz ben küserim o küsmez ben küssem bile ertesi gün arar bu ne şimdi ayrılmak istior artık ben ona yoruyorum morelim çok bozuk 2 buçuk sene oldu bir yol kat ettik şuna bakya aramam birdahada taki o arayana kadar aramıycam seneler geçsede aramam

12. 10 Kasım 2010
  13. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bir başkası olabilirmi diye düşünüyorum tek çare böyle yaparak ayrılmayı düşünüyoru olabilirmi

14. 10 Kasım 2010
  15. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    anlayışı garip o ne ya..
    sen resmen egosunu tatmin etmeye çalışmış ama o ne yapıyo..
    bi alıp veremediği mi var senle,bi şekilde süründürmeye mi çalışıyo?

16. 10 Kasım 2010
  17. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Bu nasıl fırsat kollamaktır... "Gözünün üstünde kaş var, beni bir daha arama" dese daha makul olurdu... :KK19:

18. 10 Kasım 2010
  19. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aynen kızlar çok zoruma gitti açıkçası ne yapmaya çalıştıysa anlamadım anladığım tek şey bitirmeye çalışıyor bende bitirmek isteyenin arkasına koşmam kalbime taş basarım bu sevgimi dindirrim yinede koşmam gururumu birkere ayaklar altına aldırıp aradım suç ondayken bile ama artık sürünecek kişi ben değil kendisinnde süründürmek isteyen yok aramamı istemiyormuş aramayacakmış gittiği yere kadar umrumda değil