Bir Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları ve ona Kaybetme Korkusunu Yasatmanin Kurallari

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve deniz5 tarafından 19 Mart 2010 başlatılmıştır.

19 Mart 2010
    Konu Sahibi : deniz5
  1. deniz5

deniz5 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili ve degerli arkadaslar, daha dogrusu kizlar, kadinlar, bayanlar opuyorumnanaktan

kacan kovalanir kelimesi bildigimiz gibi cok duyulan ve uygulanan bi yöntem. Hoslanan bir erkegi asik etmenin yollari nedir. Önce sana sen onun herseyimissin gibi davranan sonradan degisen erkegi tekrar baglamanin yollari nedir, burda tecrübelerimizi paylasalim istedim olumunekankayizsmile

cevaplarinizi merakla bekliyorum
    öptüm hepinizi

2. 19 Mart 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim inandığım şey şu , gönül kapısı dışardan açılmaz. eğer zorlarsan açmaya uğraşırsan o kapı sana günün birinde yine kapanacaktırmirmirmirmir

o yüzden bu oyunlar saçma geliyor.benneyaptımki

hayatında olan biri senden soğuduysa sebepleri vardır, belki bilerek veya bilmeyerek br hata yapmışımdır konuşur hallederim:mymeka:

oyunlarla oynayacak yaşı geçtiğimdendir belki bu düşünceler
    opuyorumnanaktan

4. 19 Mart 2010
  5. deniz5

deniz5 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklisin canim, ya ben mesela cok iyi niyetli bi insanim cogu seyi hep alttan aliyorum :KK43: kisacasi o artik beni cözmüs durumda sanki kovalayacak birseyi kalmamis gibimafoldumben

6. 19 Mart 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kovalacak bir şeyi kalmamış ne demek :)

her şeyi alttan alman büyük hata. hatalı olduğu zaman burnunu sürtteceksin. ne o öyle hep bana hep bana:umursamaz:

8. 19 Mart 2010
  9. KarKralicesi

KarKralicesi Sığınamıyorum Hiçbiyere:( Pro Üye

Beğenileri:
    1.077
    Ödül Puanları:
    113
    önce o beni kendisine baglasın
    sonrasını düşünürüsşakkıdı

10. 19 Mart 2010
  11. randomlife

randomlife bu sefer olacak!! hedef55 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    seni çözdüyse eğer herseyi alttan alıcağını da öğrenmiştir :))) o erkeği eskiye döndürmek zor olsa gerek.... erkek milleti yüzsüzdür, ne kadar yüz verirsen o kadar şımarır...

12. 19 Mart 2010
  13. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Soğumuş gibi davran. ılgisiz ol. Kendini çek ondan. Daha az arayıp sor.

14. 19 Mart 2010
  15. BenmasMavi

BenmasMavi Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç de kovalamam kaçanı...:nazar:

O beni kovalasın :dilcikar:

16. 19 Mart 2010
  17. sedefonur

sedefonur ♡ 03.11.2005 - ∞ ♡ Üye

Beğenileri:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    bence böyle şeylerin yolu, yöntemi,kuralı yoktur canım.:umursamaz:Olsa bile sırf o yolla sana aşık oluyosa hiç olmasın zaten.:1closedeyes:
    Bırak seni sen olduğun için sevsin..sen kendin ol,mesela her şeyi alttan alıyomuşsun ya, bence çok yanlış.Aşk KARŞILIKLI fedakarlık ister.Tek kişinin fedakarlığıyla yürümez ki.
    Konuş onunla, hep ben alttan alıyorum, yoruluyorum; sen de biraz çaba göster de.
    Ve seven insan her zaman kaybetmekten korkar bence.Ama bu korku aşırı derecede değil tabii ki.aynı şekilde aşırı rahatlık da iyi değil.orta yolu bulmalı.
    mesela ben sevgilimin beni bırakmıcağını biliyorum,ona güveniyorum ama her şey kader kısmet işi sonuçta.''gelin ata binmiş ya kısmet''demişler.a.s
    bence hiç kaçan kovalanır gibi oyunlarla uğraşma, bu sefer de ''n'aptım ben de böyle davranıyosun'' diye sana sorcak kendisine değil, o yüzden de hatasını anlayamıcak sevgilinle açık açık konuşman daha iyi diye düşünüyorum. boshayallersmile

18. 19 Mart 2010
  19. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    bu aşk oyunları da bana göre değil...adı üzerinde "aşk"...zaman neleri değiştirdi yaaaa...
    işin içine duyfuların dışında bişiyler girdi mi onun adı ne kadar aşk olaraka kalabilir ki acaba?? nerde o zaman doğallık...eskiden leyla mecnununa yada aslı keremi ne böyle aşk oyunları mı yaptıı?hiiiç sanmıyorumm...herşeyin genleriyle oynadığımız gibi aşk ın genlerinide bozduk,hamlaştırdık...ben onu o beni içimizden geldiği gibi sevmeyeceksek varsın hiç olmasın zaten...
    ama şurası bir gerçek ki kadın erkek hiç farketmez,bir insan kendinden taviz vermeyecek...ne çok arıycak ne de çok aranmayı bekleyeceksin...herşeyin en güzeli doğallıkkkkzemuszemus