Bir erkeği kıskandırmanın deli etmenin yolları nelerdir ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve kamelya tarafından 12 Ekim 2007 başlatılmıştır.

12 Ekim 2007
    Konu Sahibi : kamelya
  1. kamelya

kamelya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar benim sevgilim kıskanç degil herşeye olumlu bakabiliyor.. Yaa bazen şöylee biraz beni kıskansınn istiyorumm ne bilimmm hiç olmazssa belli etsinn.. Yaa bide o kıskansa bile bana hiç belli etmiyorr bazen sinir oluyorumm:kızgın: Aranızda benim gibi olan varmıı ?

2. 12 Ekim 2007
  3. kxixvxixlcxixm

kxixvxixlcxixm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben kendi sevgilimden edindiğim tecrübeye dayanarak söylüyorum kızlar birkere kıskandığınızı belli etmiceksiniz...ben çok kıskanç bir insanım ve maalesef de belli etmeden duramam...bir kaç kez kıskançlığımdan çatlasamda belli etmedim..arkadaşlarınla bir yemeğe gitmişti normalde sık sık ararım biryere gittiğnde ama o akşam hiç umursamamıştım tabi aslında meraktam ölüyordum ve aramamak içinde yatıp uyumuştum erkenden :Roflol: o da şaşırmıştı merak etmememe..hatta bozulmuştu yanlış anlamıştı ve kızmıştı.ay çok güzel oluyor ya :dance:ya keşke herzaman öyle olabilsem..:çok üzgünüm:

4. 12 Ekim 2007
  5. kamelya

kamelya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy aynı benim bende cok kıskancımm belkide o bunu biliyo o yüzden bana belli etmiyorr..ya ne kadar takmıcam desemde olmuyorrr ne yapsam acabaa ??

6. 12 Ekim 2007
  7. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    63
    Başka erkeklerin bakışı yeter de artar bile kıskanması için:sm_cool:

8. 12 Ekim 2007
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    63
    Başka erkeklerin size bakması kıskanması için yeter de artar bile:sm_cool:

10. 13 Ekim 2007
  11. kamelya

kamelya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aysenemcim ben olsamm orda sinirlerime hakim olamamışş kafasına cantamı gecirmiştimmm:)

12. 13 Ekim 2007
  13. Yuhanna

Yuhanna ♥ Shimmer Gold ♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böle bişi benim başıma gelecek??? ben o adamı elime bi alırım,anasından emdiği sütü burnundan ağzından kulaklarından ve bilimum vucudundaki her delikten fitil fitil getirmek suretiyle dünyaya geldiğine bin pişman ederim,kıllarını epilatörle yolarım Kötü Kazen Kötü Kazen. kıskandırmak için 3. şahıs kullananlardan nefret ediyorum,şu kız şöle bu kız böle vs gibi yani,zaten karşımdaki kişi de huyumu bilir ve gazabımdan tırsar kanımca,yani canını seviosa tırssın bence en hayırlısı bu olur :Roflol: :Roflol:

14. 13 Ekim 2007
  15. Destan35

Destan35 Bir Dü$-tüK KıRıLdık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ücüncü sahisi kullanmak cok fena eger bir insan sizi seviyorsa her halinizle kiskanir pacoz bile olsaniz eger sevmiyorsa dünyanin en güzel kadini olun umurunda olmaz bütün mesele erkeginizi kendinize asik etmekte nasil olur demeyin bilmiyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum.:asigim:asigim:

16. 13 Ekim 2007
  17. YaprakDxoxkxuxmxux

YaprakDxoxkxuxmxux Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim hiçbişey yapmama gerek yok öksürsem kıskanıyor adam yaa:)))) ama olsun güzel şey kıskanılmak

18. 13 Ekim 2007
  19. Barçman

Barçman PR UZMANI Pro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi bence mümkünse erkek karısını hiç kıskanmasa en güzeli size güvenmeliki hayatınıza hiçbir kısıtlama getirmesin ben hep bu prensiple hareket ettiğim için evliliğimizin ilk gününden beri ufak tefek şeyleri saymazsak eşim beni fazla kıskanmamıştır ama size bu konuda bana çok komik gelen bir taktiği anlatmak isterim lise arkadaşımın pek güzel olmayan kısa boylu bayağı toplu bir ablası var işe bakınki çok yakışıklıda bir kocası var her gittikleri ortamda bakışları üstüne çeken kocası yüzünden zor anlar yaşayan bu bayan kalabalık ortamlarda (lokanta gibi) önden yürürken gözlerini şaşı yapıp dilini çıkarıyormuş ve erkeklerde dahil bütün insanlar ona bakınca yakışıklı koca çirkin karısını kıskanıyormuş ben ilk duyduğumda hem çok gülmüş hemde ne şeytani bir fikir demiştim sizinle paylaşmak istedim sevgiler