Bir Fikir..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve uzumbugusu tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : uzumbugusu
  1. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba kızlar

Daha önce ters koca die bi konu açmıştım belki hatırlamışsınızdır..
    Geçen pazar eşimle çok kötü kavga ettik..daha doğrusu o benimle etti..bebeğimvar 3.5 aylık yaklaşık 5 aydır beraber gittiğimiz hiç biryer yok..bana söz vermişti pazar günü çıkıcaz diye ama sonrada çıkmayacagımızı söyledi..

Çok sinirlendim ama bişey demedim..yatak odasında yerde oturdum elimle yüzümü kapattım ağlıodum..ayagıyla elimi itti..dokunma bana diye bagırdım..

O da omzumu yumruklamaya başladı..

daha öncede bikaç kere yapmıştı bunu..ne onun ailesine nede kendi aileme anlatmamıştım..Ama annem anlıodu,soruyodu inkar ediodum..

Neyse üstümü giydim ..gidersen bidaha gelemessin bebeğide göremessin dedi..çıktım yaklaşık 1 dk.kapıda ağladım sonra içeri girdim..

Ailesine anlattım artık dayanamadım..pek inanmadılar yemin ettim...Doğru söylüosa oda etsin bakalım dedim..

K.validem annemi aramış..ben çok kötüymüşüm Allah kocama sabır versinmiş küfür ediomuşum( hayatta en nefret ettiğim şeydir..ama Allah bilio ona havale ediorum hepsini) böyle anlatmış anneme.

Anlattım olayın nasıl oldugunu.babamda annemde istemiosan gitme artık dedi..Eşimle konuştum söz aldım ama güvenemiorum..sinirlenince yine yapıcak biliorum

Aslında bu olayda eşime değilde ailesine daha çok kırıldım diebilirim..ben onu kendi annem gibi görüodum nasıl dedi bunları..Oğlunun şiddet uyguladıgını ve bunu annemlere anlatmadıgımı bildiği halde bunları söylemio atıp tutuyo..

Ne yapiyim kızlar..lütfen bi akıl verin..Herkesin olumlu olumsuz görüşüne çok ihtiyacım var..çok uzun oldu ama zaman ayırırsanız çok sevinirim..

2. 29 Mayıs 2009
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    siz ağlıyorsunuz ve ayağıyla elinizi çekiyor öylemi.
    eşiniz çok vicdansızmış...
    sana şunu söyliyeyim sen istediğin kadar haklı ol oğulları haksız bile olsa,seni tutup oğullarını atmazlar...
    evet adil değil ama böyle yapıyorlar işte...

4. 29 Mayıs 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    kkda okudukça bu erkeklerin dayaklarını, iyice zıvanadan çıkıyorum. .bunları bir yere toplayım toplu bir güzel, dövdüreceksin anlayacaklar, anyayla konyayı.
    şimdi bana bekarsın sen anlamazsın diyecekler ama bir defa da değil birden fazla dayak atan o adamla evliliği ben asla düşünmezdim.
    hoş bir dayakta yeterdi bana ayrılmak için .

6. 29 Mayıs 2009
  7. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.962
    Ödül Puanları:
    238
    Bir iletişimsizlik var aranızda.. eşiniz çok vicdansızmış... sizde duygusal ve hassas bir kadınsınız....neden böyle hanzo gibi davranıyor ki eşiniz. derdi neymiş.. amaç ne yani...

8. 29 Mayıs 2009
  9. uzumbugusu

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    Ewet gerçekten çok vicdansız..Davranışları çok kaba..Hiç insanca yaklaşmıyo..

ınsani duyguların gelişmemiş diyorum gülüyo halbuki yaptıgım şaka değil gerçekten öyle düşünüyorum..

Ailesine karşı olan davranışlarına nişanlıyken şahit olmuştum ayrılmayıda düşündüm ama yapamadım..

Ewet seviyorum ama keşke ewlenmeseydim..

10. 29 Mayıs 2009
  11. forga

forga Guest

kaynanan oğlunun yaptığı terbiyesizliği ört bast etmeye ve seni suçlu çıkarmaya çalışıyor herhale. Daha da yeni doğum yapmışsın, en fazla şevkate ilgiye ihtiyacın olduğu zaman:teselli:
    bende bir kere olunca sürekli bu tarz hareketlerin olacağı kanaatindeyim,şiddetin biri ikisi olmaz, ne biçim bi harekettir öyle ayağıyla elini itmeler falan off:eek:klava:

12. 29 Mayıs 2009
  13. uzumbugusu

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153

Hayır cnm bekar olanlarda anlar..Benim gideceğim yerde var..Hani olmasa tamam diycem..ama gidemiyorum..

Aslında sonradan anlıo hatasını..bu sefer uzun uzun konuştum söz verdi..ama bilmiorum..

psikologa gitmemiz lazım aksi halde düzelmes gibi gelio bana

14. 29 Mayıs 2009
  15. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    böyle düzeleceğini sanmam...
    bencede bir psikoloğa giitmelisiniz.

16. 29 Mayıs 2009
  17. uzumbugusu

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    Ewet aynen öyle yapmaya çalıştı..bi haftadır hiçbişey yiyemiorum..midem agrıo..ellerim titriyo sinirden..

Nasıl yaptılar nasıl böyle konuştular anlayamıorum..

18. 29 Mayıs 2009
  19. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    tüylerim diken diken oldu...
    insanın binbir umutla sıcak yuvasını anasını babasını kardeşlerini geride bırakarak sevdiği adama(??) tutunup kurdugu yuvada bunların yaşanması korkunç...
    kırdığı karısı ağladığı için başını okşamak, gönül almaya çalışmak yerine ayak darbesiyle elini itmesi ne kadar onur kırıcı ne kadar ucuz bir davranış...
    inanın bana eşek sudan gelinceye kadar dayak yesem bu kadar acımazdı sanırım canım...
    acayip sinirlendirdi beni eşinizin o davranışı...

keske kaynananıza anlatmak yerine annenize anlatsaydınız...
    canınız daha az yanardı en azından bu tatsızlıkları yaşamazdınız kayınvalidenizle
    "armut dibine düşer"
    sonsuz inanırım bu deyişe...
    kayınvalideniz de en az kocanız kadar basit, insanlıktan nasibini almamış bir hatun kişi belli ki
    bu yaptığı kabalıktan ötürü eşiniz iyi bir dersi haketmiş
    yalnız kapiyi çekip çıkmakla ders verilmez
    bir daha size bunu yapmasına asla izin vermeyin
    yerinizde olsam o kayınvalideyi yolarım ama huzur için bazen susmak gerekir...
    araya mesafe koyup saygıda kusur etmemek yapilacak en doğru şey olur şu durumda...
    Allah yardımcınız olsun...