Bir gnmz de kavgasz gesin ya !

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Puchi tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Puchi
  1. Puchi

Puchi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaslar
    yine ben.
    yine erkek arkadasım.
    yine bir gerginlik.

ama artık cok sıkıldım we bu seferki okdar sacma bisey ki gülüceksiniz okudugunuzda.
    sewglimle aramız gayet iyiydi mutlu mesut konusuyoduk
    bu bi tutturdu sarkı söyle diye o bana soyluyo arada benimde sesim berbattır söylemem dedim ısrar etti daha önce de bu konu gecmisti yine soylemem falan demstm iste yine söyledi busefer inat etti sen söylemessen konusmicam dedi we gercekten knusmadı ! bekledm braz snra kapattım tbi ddm cocuk gibisin falan dedim bu inadının sonu yok dedim neysee yattm snra ertesi gun oldu aksam arar diye düsünüyodum inadı gecince.we inanırmısınız btn gun sesi cıkmadıgı gibi ertesi gunde(bgn oluyo) halaa ses yok.

inanabılıyomusunuz ya buraya yazmaya bile utanıyorum ama iste göründe herkes elindekinden sikayet etmesin neler war anlayın diye paylasıyorum.tabi burda konu asla sarkı markı degil tamamen sen benim istedigim biseyi nasıl yapmassın inadı !

ben dun yazmayı dusundm ama snra wazgectm hernekadar ben alttan alsam da sonucta bu sacma sapan inat onun resmen cocuklastı yani bu sefer..napmalıyım sizce?warmı bnmki gibi inatcı sewgilisi olan?

2. 24 Temmuz 2009
  3. blueangel1771

blueangel1771 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    walla şaştım canım.ne diceğimi bilemiorum şahsen.

4. 24 Temmuz 2009
  5. bon

bon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım allah sana kolaylık versin resmen çocuk gibi kusura bakma walla ama öyle senin senin madem berbet onunda illaki iyi yapmadığı bişey vardır sende ondan iste bu tarz bişey yapamıcağı bişey olsun yani demek istediğim o sana nasıl davranıyorsa sende ona aynı şekilde davran eğer şikayet ederse sende senden öğrendim bu davranış şeklini de nasıl oluyomuş sende bana aynısını yapıyosun dersin.bundan sonra sen bana nasılş davranırsan bendende aynı davranış şeklini göreceksin hiç kusura bakma alınmada de iyi davran herşey iyi olsun kötü davranırsanda bunu sen istemiş olacaksın dersin kestirip atarsın bak bakalım bir daha aynı şekilde yapıp seni üzebiliyor mu?????birde böyle dene bence....

6. 24 Temmuz 2009
  7. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bnmkide çok inat
    tam bir oğlak keçi inadı var herifde uyus oluyorum ama tolare edebiliyoruss
    no problem

8. 24 Temmuz 2009
  9. blue.girl

blue.girl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ovv:S:S tatlım sakın arama yayasakkelime eninde sonund naptığını farkedip arıycaktır benceyerimseniben

10. 24 Temmuz 2009
  11. _NURUM_

_NURUM_ Guest

cidden çocukluk yapıo ha :eek:lmaz: nedir bu inat anlamıorumm.benimkide böyleydii.inadı yüzünden az tartışmadık.arama canımm.inadı kırmanın tek yolu bu.bakıoki sendede tık yok.kendisi tıpış tıpış dönüo.sen şimdi alttan aldıkça o sanarki bu benim bütün nazımı inadımı çeker :eek:klava: öle olmadığını göster.bırak o senin üstüne düşsünn

12. 24 Temmuz 2009
  13. Ekşielma

Ekşielma Guest

üfffff anlıyorum seni canım yaaa benimkide bi keresinde msnde cam açmıştık ben ona bi ifade yollamıştım bana onun taklidini yap demişti bende yapamam dedim bi kavga etti bu yüzden anlatamam yaniikafamçokkarıştı ne kadar büyük bi saçmalık yaa alla allaaaa ne var yani yapamıyosam yapmak zorundamıyımm yaaaaa aklıma geldi yine yaaa neler çekmiştimm offfff :nazar:

14. 24 Temmuz 2009
  15. Ekşielma

Ekşielma Guest

valla yapamıyosam yapamıyorumdur canım ilk başlarda çok zorlandım bunu kabul ettirmek için ama ettirdim yani.yapamıyosan yapamıyosun canım taviz vermee bunun için surat yapacaksa trip yapacaksa yapsın yanii boşverr.o surat asacak kavga edecez diye dediğini yapma:dilcikar:

16. 24 Temmuz 2009
  17. DEVDAS

DEVDAS 29.05.2010... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sende inat ol
    aramıyorsa arama
    konuşmuyorsa konuşma
    arkasından koşma
    bu sefer alttan alma
    bakalım nolacak
    burnu sürtülecek mi?
    sen böyle biriyle ilerisini düşünüyormusun onu söyle
    bu adam bugün böyleyse yarın da böyle olacaktır bunu bil
    kendine eziyet etme sürekli oyuncak gibi ufacık şeylerden küs darıl ayrıl nereye kadar biraz kendini düşün ve zamana bırak güzelim yaa

18. 24 Temmuz 2009
  19. Aybk

Aybk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım sevgilin kaç yaşında?

On yaşındaki erkek kardeşim gibi davranmışta...