Bir gün bunu diyeceğimi tahmin etmemiştim

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve YusNes tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : YusNes
  1. YusNes

YusNes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ewet kknın ewli tecrübeli hanımları.benim sorunum şu 7 senedir bir beraberliğim wardı we sonunda nişanladık.fakat nişanlım sinirli bi şey olunca hemen köpürür we başka birisine bile kızmış olsaa benden çıkarır.öle sıksık kawga etmeyiz ama herşeye bağırması kızması küsmesi beni çok üzüyor.we inanın çok yıprandım.ağlamaktan başka bişi de yapamıyorummsenağlama çok üzülüyorum.sizce böle bi insanla ewliliğe gitmelimiyim haa sorarsanız ki sewiyormusun???ewett:asigim:.ama ewlenince bir ömür boyu üzülüp ağlamaktanda korkuyorumm lütfen bana yardım edin şimdiden teşekkürlera.s.

2. 28 Nisan 2009
  3. EU1

EU1 Guest

ne kadar sinir bi kişilik özelliğidir bu da..
    ağlamaktan ziyade farklı bi şekilde tavır koymaya çalıştın mı peki? ağlamanın bu durumda pek faydası olmaz çünkü..

4. 28 Nisan 2009
  5. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    benım eskı erkek arkadaşımda oyle herşeyi benden çıkarırdı
    canım en baştan çizgiyi koyacaksın
    sınırlı oldugu zaman etrafında dolanma olabıldıgınce uzak dur dıyecegım ama ılerıde nasıl uzak durabıleceksın kı
    dua et bence huyu yumusasın dıye
    bu arada benım babamda oyle 20 kusur yıllık evlılıkten sonra daha yavaş yavaş düzeldi ama bıraz dişli olmana bakar bence sustukca daha ustune gelebılır , adamı kışkırt demıyorum ama tedbırını al senden cıkaracak yüzü bulmasın, nasıl yapacaksına gelınce bu konuda emın ol bılgım yok, ben yapamadım çünkü

Son düzenleme: 28 Nisan 2009
  6. 28 Nisan 2009
  7. ......Elmas......

......Elmas...... bebeğim küçük kuzum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence bitsin derim çünkü çok zor oluyor seviyorsun evet ama sinirini gelip senden çıkaran herşeye küsen bir insandan ne bekleye bilirsinki canım
    sonrasını düşün çok zor be canım ya böyle arkadaşım var ve şuan kopmak üzereler bebekleride var yinede kendin bilirsin iyi düşün ona göre davran

8. 28 Nisan 2009
  9. ifrit

ifrit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım...sen kendi cevabını kendine vermişsin aslında.
    yani içine bu kusku girdiyse ben evliliği birdaha düşün demek istiyorum. tabiki cok güzel paylasımların olmustur.seviyosundur ama bana göre evlilik doludizgin asktan ibaret değil.
    yani yaslanınca yanında muhabbete var olan.huysuz ihtiyar yerine böle tatlı tatlı konusan bi ihtiyar olmasını dilemezmiydin sende?
    yinede detayları sen bilirsin. ve en güzel yorumu evlilik tecrübesi olanlar yapar.
    son söz.
    can cıkar huy cıkmaz be bacım
    (he hemen kes at demiyorum ama bu sorunu didik didik etmeden üstesinden gelmeden evliliğe adım atma bence )

10. 28 Nisan 2009
  11. estel

estel Guest

sadece sevgiyle asla evlilik olmaz...

mantık çerçevesinde yapılmalı evlilik..

ve benim böyle bi insanla ömür geçirmeyi aklım almaz..

12. 28 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

canım yaa böyle kişilere selam versen bile sanki küfür etmişssin gibi terslerler senii.. dışarda işte yaşadıkları stresleri sorunları eve getiren erkeklerden efret ediyorum çünkü benim erkek kuzenimde böyle ...

14. 28 Nisan 2009
  15. YusNes

YusNes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    sağolun kızlar ben tek başıma çıkamadım için içinden aramızdaki tecrübeli insanlar olduğunu biliyorumm walla iyiki warsınızz

16. 28 Nisan 2009
  17. YusNes

YusNes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    konuştuk bugün biraz ya kafam çok dalgın çok düşüncelerim war ewliliğe gidiyoruzz çok şey düşünüyorum ondan falan filan dedii bide ben kimseden korkmam çekinmem falan dedi bence benden korkmalısın falan da dedii

18. 28 Nisan 2009
  19. Ebru_18

Ebru_18 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Nişanlınla konuşman gerek konuşmadan hiç bi yola çıkamazsın .. Bana bağırdığın zaman çok üzülüyorum ağlıyorum beni çok kırıyorsun diye konuşmalısın bence bakarsın düzelir aranızda sorun kalmamış olur cnm:teselli: