bir haftada 2 kez saç boyasam saçım yanar mı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve eemotionn tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : eemotionn
  1. eemotionn

eemotionn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    93
    ben 2 gun once saclarımı sac acıcıyla actırdım bebek sarısı oldu ama kucuk saclarım beyaz gibi oldu.ben de 1 hafta sonra acık bir sarı tonuyla sac dibimi ve o kucuk sacları boyasam die dusundum az da olsa daa ii olur die dusunuorm. fakat 1 haftada sacımın dibini boyasam sacım yanar mı bisey olur mu veya tavsiyesi olan varmı?senağlama

2. 7 Ağustos 2008
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

evt bende üst üste bi hafta içinde iki kere boyadım cnm saçlarım yandı bence iki hafta falan beklersen daha ii olur :CüvCüv: kaydirigubbakcemile5

4. 8 Ağustos 2008
  5. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende bişey olmaz diye diye actım boyadım kac kez üst üste ama cok cok yıprandı . hani yıpransın etsin önemli diosan dene ama kıyamicaksan saclarına deneme bile. artı kupkuru oluyo sac.. ben yanık sactan pek anlamıyorum ama benimkide yanmıstır belki =)

6. 8 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

canım benimde ilk açıldığında öle oldu beyaz gibi oldu aynı gittim bi ton koyultturdum şimdi çok güzel duruo söle yapsınlar yok o işlem için ayrıyetten yanmıyor merak etme :)

8. 8 Ağustos 2008
  9. eemotionn

eemotionn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    93
    ben ztn sadece diplerine azcık istiorm dier yerleri aynı kalabilir . dipleri cok acık oldu hatta kucuk saclarım beyaz oldu:roflol: o yuzden sadece diplerini bi ton koyu boyasam ii olur gibi di mi sizce de :dance:

10. 8 Ağustos 2008
  11. eemotionn

eemotionn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    93
    ben sadece dibine istiorm sole azcık bi ton koyusunu sursem. sen de mi ole yaptın yanmaz di mi cok korkuorm cnku sen ne kdr zamanda koyulttn