Bir iki kelime yazın ne olursunuz ihtiyacım var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mutsuzzz tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

17 Kasım 2008
    Konu Sahibi : mutsuzzz
  1. mutsuzzz

mutsuzzz Guest

merhaba arkadaşlar.yardımlarına ne kadar çok ihtiyacım var anlatamam.her birinizin söyleyeceği sözün çok ama çok fazla önemi var.bilenler bilir hamileyim eşimle 1,5yıllık evliyim severek evlendik.bu aralar annemin rahatsızlığından dolayı evimden bir iki gün bazen bir kaç gün ayrı kalıyorum.dün annemden döndüm eşimin teli ortada duruyordu ve birden bişey dürttü kurcaladım aranan lara baktım gece 1 de ... erkek isimli birisi aranmış bende sordum dedim kim bu niye o saatte aradın dedi işyerinden bi arkadaş senin muaynen için izin alıcam ona bi danıştım izin alsammı gibi bişey saçmaladı dedim güldürme beni yaln söylediği her halinden anlaşılıyordu dedim ara şu ... erkek arkadaşının sesini duyucam tamam dedim arıycam baktım aramıyor teli almaya çalıştım vermiyor bayağı sürtüştük ve ben teli aldım arıycakken arama anlatıcam dedi ama ben yinede aradım ve çıkan bir bayandı şok oldum elim ayağım dondum kaldım ve ona saldırmaya başladım dur dinle falan dedi ama beynim döndü odanın kapısını kitledi gitmeyim diye ben aç dedim açmadı kapının buzlu camına vurdum kırıldı elim kan içinde kaldı o halde çıktım arkamdan geldi minübüse bindim oda bindi babamı aradım geldi herşeyi anlattım ama o normal bir arkadaşı olduğunu savundu soruyorum sizlere evli bir adam karısı evde yok normal bir kız arkadaşını gece 1 de arıyor ve de normal kız arkadaşının nosu erkek olarak kayıtlı.neymiş benim korkuma öyle kaydetmiş babama anlatışı yıllardır tanıyormuş ben normal bir kız arkadaşı olmasını istemediğim için öyle kaydetmek zounda kalmış yalan arkadaşlar o bana bu benim yıllardır görüştüğüm bi arkadaşım dese ben ona ne diyebilirim olamazmı ama bu bahane tabi babam eve götürmek istedi annemden dolayı gitmedim saatte geç olmuştu hasta anlamasın diye kendi evime dndüm babamda geldi ortadaki cam kırıklarını toparladık babam daha snra gitti ben duşa girdim ağlayıp rahatlayabilmke için hüngür hüngür ağladım eşimde banyonun kapısının önünde ağladı.konuşmadım ayrı yattık bugünde anneme gidicem gitme diye yalvarıyor sbhtan beri birsürü msj.iş teline ne zaman baksam cebinden çıkmıyor sessizde son zamanlarda giyinip süslenmeler görseniz sabahtan giyeceğini geceden hazırlamalar giyip çıkarmalar denemeler ben hissettim dedim var bişeyler kendinede söyledim saçmalama dedi benim eşim sabah ne bulduysa giyip giden bir insandı benim zorumla tıraş olurdu güzel giyinirdi yani kendine bakmazdı.bide kzın iki numarası var her iki tele de ayrı isimlerde kaydetmiş.kılzar ne olur akıl verin hamileyim babam yanımda destek bana düşün dedi hemen karar verme biz senin arkandayız çok kötüyüm bütün gece ağlamaktan perişan oldum elim yüzüm gözüm şiş bi halde geldim dermanım yok şuanda bile içten içe ağlıyorum ne olursunuz bişeyler yazın çok ihitiyacım var

2. 17 Kasım 2008
  3. mutsuzzz

mutsuzzz Guest

Haa bu arada ilk vukuatı değil daha öncede ben yokken tv ye msj atmış birileriyle tanışmk için hadi onu affettim sustum ama daha üstünden bi kaç ay geçmeden şimdide bu napayım kafam karma karışık o zamanda gitmeye kalktım engel oldu biliyordu benim bi daha olursa affetmeyeceğimi bile bile neden diyorum ya neden

4. 17 Kasım 2008
  5. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    bi güzel burnunu sürt
    dünyanın kaç bucak olduğunu göster
    sonra da son bi sans ver
    cünkü bebişin yolda
    insallah son vukuatı olur da böyle bi problem yaşamazsın
    ve ne olursa olsun kendine sakın zarar verme yerimseniben

6. 17 Kasım 2008
  7. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım öncelikle sakin olmalısın
    bunu bebeğin için yapmalısın
    eşinin yalan söylediği bariz ortada
    o nonun kime ait olduğunu öğrenmeye çalış derim
    gerekirse o kişiylen konuş belki sende tanıyorsundur
    ailende arkandaymış ama annen hastaymış be gülüm bunları duyarsa çok üzülür allah korusun daha kötü olur
    o yüzden sen şimdilik kendin halletmeye çalış gerekirse bikaç gün git ailenin yanında kal annen hasta olduğu için bahanende var niye geldin demezler,zaten baban durumu biliyormuş
    eşinlen konuş demicem çünkü yalandan başka bişey anlatmicaktır sana
    allah yardımcın olsun

8. 17 Kasım 2008
  9. cansucLk

cansucLk Hayat ! Yorma beni !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım en başta sakin ol....:teselli:
    Ve kendini (biliyorum çok zor ama ) geç bir nebze bebeğini düşün...Ayrılığı sakın düşünme....Ama burnunu iyice sürttür..Yatağını bi kaç gün ayır derim..Ha birde telefon kullanmayı yasakla yap bişeyler..He bi de erkeklerin en pişman oldukları şey de o evdyken yokmuş gibi davranılması...
    Allah sana kolaylık ve sabır versin..benim başıma gelse bene aynı senin yaptıklarını yapardım biliyorum ama bir eyrdn sonra biraz mantıklı düşünmek gerekiyor...

10. 17 Kasım 2008
  11. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım allah yardımcın olsun, bence uzun süre konuşma gel evinde kal ayrı gitme annenlere ama uzun süre affetme hatta cep telefonunu bile al elinden korkut gözünü biter de sana bu çocuk için son şans veriyorum de ve gerçekten de bebeğin için bir şans daha ver umarım düzelir belki hamile olmasan bitir boşuna paranoyak olma, ne yaptı onunlamı yaptı bununlamı konuştu diye diyeceğim ama hamilesin bebeğini düşünmelisin biraz daha sabret. umarım herşey yoluna girer bebeğin mutlulukla gelir.

12. 17 Kasım 2008
  13. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Çok üzüldüm. Sakin kalmaya çalışın lütfen. Önce kendinizi ve bebeğinizi düşünün. Gerisi hikaye. Siz bu dönemde kendinizi nasıl iyi hissedecekseniz öyle davranın. Evinizde kalmak istiyorsanız evinizide kalın, annenizde mutlu olacaksanız annenizde kalın. Eşinizi görmek istemiyorsanız bir süre, evden o gitsin; siz değil. Hele bir bebeğiniz sağlıkla gelsin sonra düşünüzrsünüz son kararı.

14. 17 Kasım 2008
  15. mavi_patikli

mavi_patikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.630
    Ödül Puanları:
    163
    Eşin bir yanlış yapmış bu ortada..
    Ama biraz şimdi biraz daha sert biraz daha güçlü yıkıcı ve kırıcı ol ki degerini anlasın..
    Hani çok can sıkıcı bir olay yasadıgın ama toparla kendini
    ve gerekirse dedektif ol emin ol ki bu yaptıklarının altında hiç birsey aramayacak..
    çünkü suçlu olan o sewgiler ..

16. 17 Kasım 2008
  17. mutsuzzz

mutsuzzz Guest

hepinize teşekkür ederim.:çok üzgünüm:eşimn yalan söylediğini biliyorum hissetmiştim maalesef.bayanın numaraları rehberde gizli kim olduğunu nasıl öğrenicem bilmiyorum.arayıp görüşmek istesem küçülmek istemiyorum:1no2: daha bir aylık hamileyim bütn gece düşündüm aldırmak belki çok acı vede çok günah ama çocuğumun doğduğunu var sayalım eşim yine aynısını yaparsa çocuğum ne olacak boşansam ortada kalan çocuğum olmayacakmı dostu olup yuvasını yıkan çok erkek var ben kendimi değil düşündüğüm tek şey çocuğum ama bu yüzden de olsa bi araya gelemem o insanla aynı yataı nasıl paylaşırım teni ni tenime nasıl değdiririm yapamam başkasına ait olmuş bir adama kocam diyemem ki kötüym çok kötüyüm çaresizim:çok üzgünüm:

18. 17 Kasım 2008
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    hamilesin canım..hassassın..:teselli:
    bana sorarsan babanın evine git evinden ayrıl..
    sonrada boşanma davası aç..yani doğumundan sonra..
    yeni evliyken aldatan yada başka bayanlara ihtiyaç duyan bir adamdan koca moca olmaz..
    alttan al,affet diyemeyeceğim..inanmadığım kendim yapmayacağım bir şeyi sana söyleyemem..:1no2:
    şimdi şu tazeliğinle çıtırlığınla bile o adam eve bağlanmıyorsa kusura bakma bir 10 yıl sonrasını düşünemiyorum..çektiğin eziyet de çabası..
    ailende arkandaysa çekme arkadaşım..yasakkelime