Bir insan bu kadar umursamaz olabilirmi

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve damlaerd tarafından 27 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : damlaerd
  1. damlaerd

damlaerd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba arkadaslar

kafam okadar karisikki buraya yazmak istedim..
    benim erkek arkadasim acaip umursamaz 1 senedir arkadasiz 4 aydir sevgiliyiz 1 sene boyunca ben ona asiktim.. ama cesaret edip soyleyemedim 1 sene platonik takildim arkadas olarak oda beni seviormus cesaret edip soyleyemiormus sonra bir aksam biz birlikte sohpet ederken cikti ortaya ve sevgili olduk ilk 2 ay cok guzeldi hersey hep benmle ilgileniodu dertlesiyordu..
    son zamanda interneten yabaci kizlarla konusmaya basladi fotograflarina yorum yapmaya basladi o yabanci kizlarda onun fotograflarina yorum yapiyor..
    soyledigim zamanda guvenmiosun diyor tartisma basliyor son zamanda acayip cok tartisiyoruz iki kere ayrilmayi teklif etim birsuru bahane buldu biliyorum seninle ilgilenemiyorum ama gecicek bu zamanlar sozler verip duruyor ama hic bitanesini yerine getirmiyor. kac gundu arayip sormadi hic sohpet muhabbet edemiyoruz eskisi gibi.. benmle ilgilencegi yerinde nette baska kizlarla ilgilenior gecen bende b nete girim dedm.. bi msn yapip ekledim.. orda online geldi benim msnimde oflineydi yani beni engelemis sordugumda birsuru inkar eti.. istemiyorsun beni hayatinda biliorum artik zorlamiycagim iorum hayir sacmalaa yok oyle birsey neolur biraz anlayis goster diyo artik cok karistim beni sevdigi icinmi ayrilmak istemiyor yedektemi tutuyor ne bu ? siz buna benzer olaylar yadasinizmi ne yapmaliyim sizce ?

2. 27 Ağustos 2010
  3. NzzL

NzzL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benım belkı cok aşıksın göremıyorsun ama seven bı erkegın davranısları olamaz bunlar.amacı bellı kafası karısmıs ne senı bırakabılıyor ne de elın kızlarıyla muhatap olmayı bırakıyor.bıraz bırak kendı halınde takılsın sende arayıp sorma bakalım senı yok sayarak mı devam etcek yoksa bıraz tavır yapman aklını basına mı getırcek dene . . .

4. 27 Ağustos 2010
  5. damlaerd

damlaerd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    haklisin sevdigim icin anlayamiorum galiba :/

6. 27 Ağustos 2010
  7. watasiva

watasiva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güvenmiyorsun bana ne demek ya??? Yabancı kızlarla konuşan bi adama nasıl güvenebilirsin.

8. 27 Ağustos 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

ne mi yapacaksın-tatlicadiarzu-

4 ayda bunları yapıyorsa sana olan bir bağlılığı yok güzelim

kendini boşa heder ediyorsun

ortaya anlayış göstereceğin bir olay yok tekmeyi basacağın bir olay var ve geç bile kalmışsın :nazar:

10. 27 Ağustos 2010
  11. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.593
    Ödül Puanları:
    238
    Senden değerli değil hiç birşey bas tekmeyi arkadaşım.

Ezdirme kendini.

12. 28 Ağustos 2010
  13. damlaerd

damlaerd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    evet ezdirmemem gerekio kendimi cok haklisiniz! tskrlerrr

14. 28 Ağustos 2010
  15. ultimareina

ultimareina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu ilişkinin bittiğini kabul edip hayatınıza bakmanız gerekiyor.
    Boş tesellilerle kendinizi avutmak sadece hayallerinizden ve sizden bir parça daha çalmaya yarar.
    Son sorunuza gelecek olursak evet yedekte tutuyor, istediği zaman arayıp soracağı birileri olsun istiyor ya da bundan daha mantıklı bir ihtimal var ki bazı şeyleri sizin gözünüze soka soka yapıyor ki hiç arayıp sormayın, ilgilenmeyin, siz bitirin diye.
    Bence zaten kopmaya yüz tutmuş bir dal var ortada, kesin gitsin.

16. 28 Ağustos 2010
  17. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hiç hoş değil ya yabancı kızlarla takılmak ama senin de cebinde durmanı istiyor. oldu, başka ? bence daha fazla bağlanmadan vazgeç. sonra daha çok üzülmek var işin ucunda...

18. 28 Ağustos 2010
  19. lolita89

lolita89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bütün yorum yapan arkadaslarin hepsi cok hakli.. ask gözünü kör etmis, ama hersey ortada.. artik ac gözünü bas tekmeyi... eyer bunu simdi yapmassan ilerde kendin üzülürsün.. özellikle o msn olayi felaket.. :çok üzgünüm: