Bir insan ne kadar çirkinleşebilir....?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve melekberke tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : melekberke
  1. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba KK'lı arkadaşlarım, hemcinslerim...

Kendimi çok kötü hissettiğim için buraya yazıp sizlerin de ortak olmasını arzu ettim.senağlama Dün şahit olduğum ve beni kahreden bir olayı paylaşmak istiyorum sizlerle... ve tabi teselli edebilecek yorumlarınızı....

Çok samimi bir arkadaşımın benim aracılığımla çıkıp büyük bir aşkla bağlandığı erkek müsvettesi tarafından yaşadıkları.... Yani ben kendimi teselli edemiyorum, O kıza nasıl yardımcı olabilirim?
    Tam 5 yıl süren bir ilişki yaşadılar. Birlikte harika görünüyorlardı. İkisi de çok kıskançtı...
    Zamanla bu kıskançlık yüzünden birkaç seviyesiz tartışma yaşamışlar. Son olarak galiba biraz da arkadaşımın ilgisizliğinden son buluşmaları faciayla sonuçlanmış...Oğlan o kadar hiddetlenmiş okadar canavarlaşmış ki.. buraya yazamayacağım çünkü resmen + 18lik değil +80'lik küfürler etmiş kıza.... Onurunu rencide edici....
    Oğlan küfürleri saydıktan 4-5 dk sonra aramış kızı güya özür dilemek için. Ama telefon açılmamış... Aradan 3 gün geçtikten sonra kız dayanamamış kendisi telefon ederek herzaman buluştukları yere çağırdı oğlanı. Bu arada beni de aradı. bende yapmayın etmeyin nedir bu haliniz demek için gittim. Çünkü eşli olarak çok sık görüşürdük. Velhasıl oğlan buluşma yerine geldiğinde arkadaşım birden yerinden fırladı ve oğlanın ona saydığı küfürleri sıralayarak omuzlarına vurdu.. Küfür de cabası..Gerçekten onu tanıyamadım:sinifsinif:
    Oğlan da vur vur da rahatla dedi. Özürdilemek için açtığını falan söyledi ama Kızda tokatı bastı....:mymeka:

Onların tanışmasına ben vesile olduğum için kendimi çok kötü hissediyorum. Bu arada kız da hala rahatlamadı. Hazmedemiyor ve onun bu hale nasıl geldiğini sorup duruyor bana...
    Onu teselli edecek ne diyebilirim? Böyle davranması yeterli değil mi? ne yapacağımı şaşırdım......Onların aşklarına şahit olduğumu zannetmiştim ama gözlerimin önünde nasıl canavara dönüştüklerini gördüm.. Nasıl değişebiliyor insanlar böyle? O sevgi nereye gidiyor çabucak? Yaşananlar yalanmıydı? Ölümü beraber yaşamak için dua eden yüreklerin içi nasıl nefretle dolabilir? Hayat felsefem değişti resmen.....

2. 10 Haziran 2009
  3. EvCadisi

EvCadisi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    106
    melekcimmmm sen ne kadar hassassın bitanemm....sen sadece vesile olmuşsun..kötü olsun diye tanıştırmamışsındır ki zaten....olmayacak ilişki evlilik olmadan bitsin en hayırlısı....üzülme bence...zamana bıraksın arkadaşında zaman her şeyin ilacı...:sinifsinif:

4. 10 Haziran 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    ee,şimdi ne oldu. bunu yaparak arkadaşın sevgiliyle aynı seviyede olduğunu koydu ortaya. onun yaptığının aynısını yaparak artı birde üstüne,tokat atarak.
    şimdi benim gözümde oda suçlu. hiç farkı yok...
    bu ilişkide saygı falan kalmamış. ...

6. 10 Haziran 2009
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    kusura bakmayın ama birbirini çok seven
    iki kişi,ağza alınmayacak laflar söylemez birbirlerine...
    söylendikten sonra da bir özürle düzelmez hiçbirşey...
    saygının olmadığı bir birliktelik,bence başlamadan bitmeli...
    insanlar haketmedikleri hareketlere ve sözlere maruz kaldıkları zaman
    maalesef içlerindeki o öfkeyle çirkinleşebiliyorlar ama
    haklılar mı,haksızlar mı bilemiyorum ...
    bence hiç seviyeyi bozmadan direk silmeliydi arkadaşınız...
    sevgiler...

8. 10 Haziran 2009
  9. nazarboncugum

nazarboncugum naz kızım hoşgeldin...... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    cnm bence sen bu işe karışma derim ben
    sen tanıştırmışsın vesile olmuşsun ve aradan çekilmişsin
    gerisi kendilerinin bileceği iş ben böyle düşünüyorum çok kafana takıpta kendini yıpratma........

10. 10 Haziran 2009
  11. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    zannedersem ağır şeyler yaşamışlar yoksa bu hareketleri sergilemezlerdi birbirlerine.bitmiş bu ilişki besbelli.
    arada kalmışsın işte bu sebebten kimseye arabuluculuk yapmam..durumun zor açıkçası.iki tarafıda aynı yakınlıkta tanıyorsun.sonuçta tabiki kendi istekleriyle bu ilişkiye başlamışlar.iki tarafada aynı mesafede kalmayı dene bu aralar.bi tarafa azıcık kayman işleri senin açından daha da büyütür.
    aralarındaki sorunları anlamadım ama inşallah ikisi içinde hayırlısı olur.hayat bu herşey insanlar için...

12. 10 Haziran 2009
  13. melekberke

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Evet bunu diyorum ya insanların bu kadar değişebileceğine inanamadım....:1no2:
    Sanki ruhları bedenlerinden ayrılıp, başka insan oldular...
    5 yılın özeti bumudur?

14. 10 Haziran 2009
  15. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Yaşananlar kötü ama senin kendini bu kadar yıpratman da anlamsız..

Yani arkadaşın için üzülüyor olabilirsin tabii üzüleceksin ama sen biraz abartmışsın gibi.

ıkisi de hatalı tabii, küfür tokat girdiyse zaten ilişki bitmiştir.

Sen tanıştırdın diye, şimdi işler kötü gidince kendini suçlu gibi hissetmeye başladıysan saçma bu canım..

ınsan, başkalarını evlendiriyor da sonra boşanıyorlar..Kısmet bu işler..Kendini bu kadar üzme bence..
    ınşallah düzelirler diycem ama..

16. 10 Haziran 2009
  17. melekberke

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

Haklısın hem de çok.
    Kardeşten farksızdı benim için. Yoksa mantıklı biriyimdir aslında.

18. 10 Haziran 2009
  19. busem68

busem68 çok şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim bu kaar düşünme sen sadece tanıştırıp vesile olmuşsu gerisi zaten onlara kalmış bişi bence bu işe fazla karışa zaten seven bi insan ağza alınmacak küfür etmez edemez ona el bile kaldıramz sen uzaktan bak derim barışırlar yada barışmazla onlara kalmış canım sıkma bu kadar kendini