Bir insanin sizi ekemediini...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 16 Nisan 2008 başlatılmıştır.

16 Nisan 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. bir insanin sizi cekemedigini nasil anlarsiniz?
    mesela bence , siz kendinizle ilgili guzel sevindirici bi haber verince normalde aaa deyip sasiracagi ve sorular soracagi yerde sevindim deyip gecmesinden ve bi daha konusunu bile acmamasindan anliyorum. Sizce mesela bu dogru bi tespit midir?

2. 16 Nisan 2008
  3. chatlock

chatlock Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok haklısın arkadasım her zaman derler ya kötü günde bellı olur dost yok öyle bırsey.....:kızgın:iyi gününde eger arkadasın bu habere senın kadar sevınıyor senın gıbı gözlerı parlıyorsa ıste gercek dost budur..kötü gün dostu arkanı sıvazlayan vah vah dıyen cok olur asıl ıyı gününde dost mu yoksa öylesıne arkadas mı anlarsın bence.....................

4. 16 Nisan 2008
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    çekemiyosa anten taksın napiyim yani 3 gün görmesem yüzlerini unutacağım figüranları mı takıcam kafaya şakkıdı

6. 16 Nisan 2008
  7. Cerenimo

Cerenimo Derin' im hoşgeldin... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çekemeyen insan bakışıyla anlatır aslında gözlerinin içinden anlayabilirsin..bence senin tespitin çok doğru değil..en azından bazı zamanlarda..

yani o arkadaşın samimidir sana karşı ama o sıra tam sen bahsederken başka bir alemde de olabilir kafası karışık olabilir ruh hali belli etmez durumu..

ama gözler yalan söylemez şekerim..

ben böyle tespit ederim gözüne bak anlarsın..ama bigün değil birkaç günde de konuşmalar arasında aynı tepkiyi veriyosa işte o zaman tespitin doğru olabilir..

yalnız gurbaya da şiddetle katılıyorum:icecream:

8. 16 Nisan 2008
  9. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Yerli yersiz beni sürekli eleştiriyorsa,mal mülk edindiğimde(ufak çapta:)) ) ya da erkek arkadaşımın başarılarını,edindiklerini anlattığımda ''hı''deyip geçiyorsa,kendini sürekli benle kıyaslıyorsa,isim yapmış iyi bi yerde işe başladığımda beni tebrik etmiyorsa ortada ciddi anlamda bir çekememezlik vardır.:kahve:

10. 16 Nisan 2008
  11. YaprakDxoxkxuxmxux

YaprakDxoxkxuxmxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

bende tam çekemiyorsa halat bağlasın diyecektim :roflol: yorumunu gördüm. çok mutlu olduğunda biriyle paylaştığında karşındaki insan, ya şöyle olursa diye kötü tarafını söylerse, ya da hiçbirşey olmamış gibi tepki vermezse çekemediğini anlarsın:kahve: çekemeyen çook varr , hiç kafama takamam:icecream:

12. 16 Nisan 2008
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.456
    Ödül Puanları:
    363
    Ben hiç anlamam valla böyle çekim ve çekememezlik durumlarını..tatlicadiarzu
    Hayatımda belli kişler vardır,canlarım ciğerlerimdir,hemen herşeyimi bildikleri için benimle ağlar,benimle güler..Şeniz
    Diğer insanlar hayatımın belli bir noktalarınından haberdar olurlar,onlar da ister çeksinler,ister çekmesinler,ne ben fark ederim ne de üzerinde dururum bu işlerinşakkıdı

14. 16 Nisan 2008
  15. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla canları isterse çekerler istemezse çekmezler...
    ben figüranlarla ilgilenmem...
    başrollerimdekilerde böyle şeyler yaşamam...
    ama ille de anlamksa...
    gözüne baktımmı anlarım...
    çok az insan konusunda yanıldım bugüne kadar...onlar da şizofrendi...

16. 16 Nisan 2008
  17. benim tespitim dogru ama herzaman dogru degil
    simdi sen bilirsin karsindaki insanin ruh halini dostum arkadasim dediginse
    yani bi sure sohbet etmissin, kafasi gayet yerinde sonra sen sevindirici bi haberini soyluyosun, hıı deyip geciyo mesela, bu durumdan bahsettim
    tabiki ilk sozun bu haber olursa o zaman, kiskandi mi yoksa baska sorunu mu vardi anlayamazsin

18. 16 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Benim nicklerimi nie çalıyon:eek:klava:Çok üzgünüm çoook