Bir kaç saatlik göğüs büyütücü sprey

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve impulse tarafından 20 Nisan 2008 başlatılmıştır.

20 Nisan 2008
    Konu Sahibi : impulse
  1. impulse

impulse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir kaç gün önce ünlülerin ekrana çıkmadan önce bir kaç saat etkili olan sprey sıktıklarını duydum. Sıktıktan sonra bir kaç saat için göğüsler büyük ve dolgun görünüyorlarmış, bi çok ünlü de bunu kullanıyormuş internetten arattım ama bulamadım bu konu hakkında bilgisi olan, spreyin adını bilen, nerden temin edebiliceğimizi bilen var mı?

2. 4 Mayıs 2008
  3. ozge72

ozge72 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım acaba bu urun mu o dedigin?

SENOSİ KÖPÜK GÖĞÜS SPREYİ

Senosi özenle oluşturulmuş doğal Mikro-Köpük Sprey teknolojisi ile kadınların sıkı, dik duran güzel göğüs hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Senosi Sprey ile içeriğindeki tamamen doğal bitki özlerinden özenle oluşturulmuş formül göğüs ve göğüs ucu şişkinliğini sağlayıcı bir etkiye sahip.

Gricar Italia Laboratuvarlarında geliştirilen Senosi bu alanda bir ilk eşsiz Mikro-Köpük Sprey teknolojisi sayesinde içeriğindeki formül cilde derinlemesine ve direkt etki ediyor. İçerdiği vitamin açısından zengin doğal formülü ile Senosi hem göğüsleri gerginleştirip, sıkılaştırıyor, dik bir görünüm kazandırıyor hem de cildi besliyor.

Senosi içeriğinde şerbetçiotu, keçi sedefi, rezene gibi şifalı bitkilerin yanısıra denizaşırı ülkelerde çok makbul sayılan ve özellikleri çeşitli toplumlarda kadınlar tarafından binlerce yıldır bilinen Buenos Aires Giacinto’su ve Impatiens Noli Tangere gibi bitkiler bulunuyor. Bu bitkilere bitkisel yağların ve proteinlerin etkisi de eklendiğinde cilt üzerinde üzerinde olumlu bir etki oluşturan Senosi tamamen yan etkisiz.

4. 4 Mayıs 2008
  5. ezoy

ezoy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aaaaa cok ilginç bu mu acaba? gerçekten de buyutuyor mu? Deneyen var mı kızlar?

6. 6 Mayıs 2008
  7. sedagnr

sedagnr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kizlar Kullanan Varmi çok Merak Ettim

8. 7 Mayıs 2008
  9. ozge72

ozge72 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    CC GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ

CC Göğüs Büyütücüsü, göğüslerinizin gelişimini, haricî-dışardan uygulamayla hızlandırır!

Kadınlar için göğüsler, kadın olmanın en önemli yanlarından birisidir. Bununla birlikte, bazen, bayanlar göğüslerini boyutları veya şekli konusunda memnuniyetsiz olabiliyorlar. CC Göğüs Büyütücü, birkaç dakika içinde göğüslerinizde çabuk bir etki göstererek, onları daha diri, daha sıkı ve dolgun bir hâle getirir.

google girip CC GÖĞÜS BÜYÜTÜCÜ yazarsaniz cikiyo...

ama turkiyede tek yer satiomus... ne olaki acaba?? :icecream:

10. 7 Mayıs 2008
  11. ozge72

ozge72 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ya kızlar bu gogus buyutucu urun sitelerinde oncesi ve sonrasindaki gogus resimlerinde oncesi diye gosterdikleri zaten orta boy gogus oluyor??? CADIARZU :a015: :kızgın:

deli mi bunlar...

bknz misal [​IMG]

12. 15 Mayıs 2008
  13. duyguecem

duyguecem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bu kadarı fazla değilmi yaw:1shok::uhm:

14. 16 Mayıs 2008
  15. tuana_tuana

tuana_tuana Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gercekten haklisin canim. ben bunlarin onceki halinindeki gibi olmasi icin ugrasiyorum, okadar buyutebilsem bana yeter de artar bile ama yapamiyorum. olmuyor. urunler de herhalde orta boy goguslerde ise yariyor.

16. 14 Ağustos 2008
  17. crazy

crazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bu ürünü deneyip faydasını gören varmı acaba ve fiyatını bilen?

18. 12 Ekim 2008
  19. ayla82

ayla82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim göğüs bedenim 75 di kızlar ve içi boş gibi felaketti yan2. kutu yeni bitti 2. kutuya başlıycam şimdi şuan gördüklerime inanamıyorum kızlar 85 beden oldu ve taş gibi 4. kutudan snrasını düşünemiyorum yaşasın işte bu !hihoyyytŞeniz