Bir kaç sorum olacak

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve bianco tarafından 11 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : bianco
  1. bianco

bianco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar aklıma takılan beni tedirgin eden birkaç soru var.

İlki; hangi başlık bilemiyorum , bir yazıda , burunda yanlardan kesik olursa burun düşer ortadan kesik olursa sağlam olur denmişti...bunu pek anlayamadım yani bu bizim tercihimiz mi , dr un tercihimi olacak?

İkincisi dr konusu; ben özelde değil hastanede olmak istiyorum ama genelde sorduğum kişiler özele yönlendiriyor. Ameliyatı yapacak dr aynı olduktan sonrda mı fark ediyorbenneyaptımki Özelde olacak durumum yok bende hastanede olmak istiyorum, tabi dr u araştırdım iyi diyorlar lakin yaptığı bir işin sonucunu görmedim, ayrı şehirlerdeyiz önümüzdeki ay görüşeceğiz . Kendisi aynı zamanda özelde de çalışıyor. Acaba özelde olmazsam daha az mı itina ederbenneyaptımki... hep bunlar kafamda soru...

Napcam ben benneyaptımki

2. 11 Temmuz 2009
  3. fed

fed Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canımm bende çok yakın bir zamnda ameliyat oldum ama bu kesik meselesini bilmiyorum..yalnız açık teknik kapalı teknik var ben kapalı teknikle oldum aslında açık ameliyat pek kalmadı bildiğim kadarıyla.Yalnız benim dışarıda yada yanlarda kesiklerim yak sadece ortada iç kısımda çok küçük dikişler var..
    İkinci sorun ise..yani şöyleki genelde özelde olmak daha rahattır denir çünkü üzerinde daha fazla itina var maalesef bu ülkemizin en büyük sağlık sorunlarından biri..Ama devlet hastanelerinde daha kötü olacak diye bir durum tabiki yok doktoruna güveniyorsan ameliyat dediğin şey her şekilde aynı.hem o kadar çok duyuyoruzki bu işe milyarlar verip memnun kalmayanları.Bence eğer doktorun gerçekten iyiyse hiç sorun olacağını zannetmiyorum..Ha bide şu var %100 emin değilim ama öyle duymuştum devlet hastanelerinde olunduğu zaman mutlaka ilk gece yatış veriyolarmış ..Bu da çok kötü birşey değil en azından sıkıntılarını hemşireler doktorlar halleder
    Bence canını sıkma özel devlet hepsini aynı doktorlar yapıyo sonuçta ayrıca doktorunun ismini söylersen bence sana fikir verecek arkadaşlarda olur..Umarım sende çook başarılı bi ameliyatla çook güzel bir burna kavuşursunkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

4. 11 Temmuz 2009
  5. dahlia85

dahlia85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yanlarda dikiş olması kapalı ya da açık teknikle ilgili bir şey değil ki, sağlamlıkla da ilgisi olduğunu sanmıyorum.
    açık teknikte dikiş olmak zorunda, ama kapalı teknikte burun deliklerini küçülttürmek istemezsen, doktor yanlardan kesik atmaz, yani dışarıda dikişin olmaz.
    doktorun burnunun ve ameliyatın gerektirdiklerine göre karar verir açık ya da kapalı olmasına

6. 13 Temmuz 2009
  7. bianco

bianco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fed; evet ameliyatın açık ve kapalı tekniklerle yapıldığını biliyorum lakin dediğim gibi burda bir başlık altında böyle bir yorum okumuştum. Ameliyatı Gata da olmayı düşünüyorum
    ama şuda var onepte olan kişilerin resimlerini gördüm çok güzellerdi:kedi: ama fiyatta ona göre değişiyor :p

dahlia , dediğin gibi bende burun deliklerini küçültmek için kesik atıldığını tv de izlemiştim ama sağlamlığı konusunda birşey duymamıştım.. forumda o yazıyı bulmaya çalışayım bakalımbenneyaptımki

Evet arkadaşlar dr çok önemli.. ama öyle bir bunaldım ki.. yani artık önüme gelen dr ameliyat olacak seviyedeyim.:kedi
    :

Açıklamalar için çok teşekkür ederim sağ olun :KK66:

8. 13 Temmuz 2009
  9. bianco

bianco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    He bu arada ameliyat olmayı düşündüğün dr adı Doç. Dr. Timur Akçam.

10. 13 Temmuz 2009
  11. fed

fed Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

canım ben de onep te olduma.s ünal şahin e gerçekten çok iyi bir klinik ve çok iyi bir doktor..Ama dediğin gibi fiyat biraz fark ediyor..Bence doktoruna güvendikten sonra nerede olduğun çok farketmez(tabi güvenli sağlıklı bi yer olmalı)..ama öyle önüne gelen doktora ameliyat olacak seviyeye de gelme sonuçta o burnu bir ömür taşıyacaksın..Gerçi ben gittiğim ilk doktorada karar kıldım ve üzerine başkalarıyla görüşmedim ama ilk muayenede bile zaten bana çok güven vermişti:içelim:

12. 13 Temmuz 2009
  13. bianco

bianco Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dr u henüz tanımıyorum ama hastanede çalışan arkadaşlarımdan aldığım duyumlar iyi. Aynen dediğin gibi karşılıklı konuşmada zaten güven veya güvensizlik kendini belli edecektir.

Teşekkür ederim alakana canım.

14. 13 Kasım 2014
  15. gulfigul89

gulfigul89 Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    11
  16. 13 Kasım 2014
  17. gulfigul89