bir kez de yanlmaym artkk :(((

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve asya23 tarafından 12 Ocak 2009 başlatılmıştır.

12 Ocak 2009
    Konu Sahibi : asya23
  1. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar beni çoğunuz biliyorsunuz belkide 8 aydır uğraş içindeyim bebişim gelemedi:KK43:( bu ay ovulasyon testi yapmıştım pozitif sonucu yakaladım ve 2 gün üst üste ilişkim oldu birde yumurtlama gününden 2 gün öncede olmuştu bakalım beklemedeyim :uhm:adetime 8 gün kaldı ve kendimde bazı şeyler oluyr ama gebelikle ilgili olabilirmi paylaşmak istedim çünkü test için çok çok erken !!! göğüslerim çok şişti ve sürekli kaşınıyor karnımda sanki afedersinz ishal olmuşun gibi bi hal var( ama deilim ).birde gündüz vucut ısım normalken gece elim ayağım hiç ısınmıyor..diğerlerini bilmiyorum ama göğüslerin belirti olabilceğini biliyorum 4-5 gündür çok acıyorlar...kızlar sizce bi umut olabilirmii yada bu gibi şeyler yaşayan arkadaşlar oldumu ???? kesinlikle stres yaptığımı düşünmeyin çünkü yumurtladığımı bire bir tespit ederek ilişkim oldu tabi yine Allah bilir...ayrıca artık alıştım 8 ay bu dile kolay üzülsemde bi faydası olmadığını zaten biliyorum..inş. dualarım kabul olmuştur Allahımm :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

2. 12 Ocak 2009
  3. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim ya
    çok acele etme
    hakkında hayırlısı olsun
    sen böyle düşünerek kendini strese sokuyorsun canım
    stres de çok önemli bir faktör
    onu diskalifiye etmen gerek
    inş en kısa zamanda kavuşursun bebeğine

4. 12 Ocak 2009
  5. deryam76

deryam76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canimcim insallah bebisin tutunmustur sana benimde ucbucuk yil oldu bekliyorum hasretle yolunu insallah gelecek bir gun dua edelim birbirimize

6. 12 Ocak 2009
  7. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    stres yapmıyorum canlarım zaten stres ilk aylar çok yapıyordum rahatım.. hatta geçen ay adetim gelince olsun ya ovulasyon testim pozitifti ya oda güzell diyerek umursamama ya bile çalıştım ben sadece paylaşmak fikir almak istedim çünkü eşimle paylaşabileceğim şeyler değil çünkü onun bilmediği şeyler ayrıca destek bile olamaz çünkü ikimizde aynı duygular içindeyiz..bu ayda hiç stres yapmadım tabi çok istiyorum kim istemezkiii zahmetsizce olsn ama kısmet iştee!!

8. 12 Ocak 2009
  9. artuner

artuner Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım üzülme sen 8 ay bekliyorsun ben 7 yıldır mucizenin gerçekleşmesini bekliyorum onun için çok kafana takma insan zamanla böyle yaşamayıda öğreniyor inşallah sen benim kadar beklemezsin

10. 12 Ocak 2009
  11. senef

senef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah hamilesindir canım 6 aydır bekliyorum ama yok her ay bi umutla hayırlısı....:teselli:

12. 12 Ocak 2009
  13. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş. canlarım Allah isteyen herkesin dualarını kabul etsin..elimizden geleni yapıyoruz ama kader kısmet işte eli mahkum beklemek zorundayızz :KK43:(inş. güzel hbrler veririm sizlere ve aynen sizde arkadaşlar ovulasyon testinde bile çift çizgi çıkınca ağlıycaktım inanınkii ne kadar güzelmiş çift çizgiyi görmek yaa :KK43:( hiç düşünüyorum diyen biri inandırıcı olmaz zaten ille ki insan düşünüyor adet günü yaklaşınca düşünüyor stres başka bişey ama düşünmemek kimse için elde olan bişey değill bence

14. 12 Ocak 2009
  15. senef

senef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah 8 gğn sonra güzel haberlerşnş alırız..benim daha 2 hafta varr

16. 12 Ocak 2009
  17. sever

sever iyiki varsınız canlarımmm Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah asya23 inşallah bizlerin beklediği güzel haberleri senden duyarak mutlu oluruz

18. 12 Ocak 2009
  19. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun kızlar inşallah zaten ancak günüm geçerse test yaparım ondan önce yapmıycam...çünkü çıkmayıncada erkenmi yaptım yokmu varmı demektense adetin geçmesini beklemek daha iyi ayrıca adetim 5 aydır hep tam gününde geldi bu kez 1 gün geçmesi bile benim için şüpheli olur maşallah hiç şaşmadı çünkü kaç aydır...