Bir kimyasal, bir düşük ile sonuçlanan 2 tüp bebek deneyimim oldu

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve deniz bulut tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Mart 2010
    Konu Sahibi : deniz bulut
  1. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba 43 taşındayıp. geçen sene 1 kimyasal 1 düşük ile sonuçlanan 2 tüp bebek deneyimim oldu. düşük sonrası 2 ay folikül sayısı 2 taneydi fsh da 17. bu ay fsh 12 e2 25. 5 tane antral 1 immature folikül vardı. adet 12. günü gittiğim doktor önümüzdeki ay 5 tane gibi (belki daha fazla) antral folikül olduğunu söyledi. bu durumda ben tekrar denesem bir şansım olur mu? yaş önemli bir faktör kalite açısından. peki 12 ve altı fsh ve 5-6 tane gibi bir antral folikülle denense şansım de olur?

2. 9 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki yumurta rezervi tükenmedikçe gebelik şansınız devam eder.ancak yaş faktörü nedeniyle yumurta sayısı yanında kalite ön plana çıktığı için yüksek gebelik oranları vermek pek mümkün değildir.5-6 antral follikül görülmüşse bence deneyin ,kaliteli yumurta bulma şansı artar

4. 10 Mart 2010
  5. deniz bulut

deniz bulut annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    birşey daha sormak istiyorum. 1 dr sizin yaşa aşılama çok uygun değil dedi. memorial fsh 15 e kadar yapılabilir yaş olarak ivf ile aşılama şansı istatiksel olarak aynı dedi. 1 aşılama denedim negatif. aşılama ile de şansım var mı? tüp ile aşılama olasılığı hemen hemen aynı mı?

6. 11 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer eşinizin sperm parametreleri normal ise aşılama yapılabilir.gebelik oranları bu yaş grubunda emen hemen aynıdır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.