bir kızım olsun adı NAZ olsun

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve BenAsL tarafından 5 Aralık 2007 başlatılmıştır.

5 Aralık 2007
    Konu Sahibi : BenAsL
  1. BenAsL

BenAsL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar ben çiklettin :) ilk kez anne olucam tabi bir aksilik olmazsa... ne yapacağımı bilmiyorum tek kelimeyle denize düşmüş balık gibiyim ama bebeğimi gördüm ve her anne adayı gibi ona aşık oldum.. :icecream:

2. 5 Aralık 2007
  3. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.:nazar:canım hayırlı olsun ALLAHIM sağlıcakla kucağına almayı nasipetsin.

4. 5 Aralık 2007
  5. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    ayy bende hep bı kızım olsun ıstedım ustelık adıda naz olsun ıstedım ınsallah olur...saglıkla bebısını kucagına alırsın ınsallah canım....

6. 7 Aralık 2007
  7. BenAsL

BenAsL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim umarım bi aksilik çıkmaz. peki siz? nasılsınız

8. 11 Aralık 2007
  9. EU1

EU1 Guest

bende eger bir kızım olursa adını ya şevval beyda ya da şevval sude isitoyurm şevval beyda ismi benim tam 7 senedir düşündüğüm isim oglum olursa eger adını berat furkan istiyorum ya bakalım saglıklı sıhhatli olsunda gerisi hiç önemli degil

10. 13 Aralık 2007
  11. sevce

sevce WHİTE ANGEL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben oğlum olacağını hissediyorum ve adınıda ahmetalp koymayı dşünüyorum.kızım olursada kayınvalidemin isteğiyle büşra koymayı düşünüyorum.bence isim konusunda fazla kasılmamak lazım.yok efendim hiç duyulmamaış olsun yada modern olsun falan diyenler var.sonuçta anlamı güzel olsun çok güzel isimler var.ama aile büyüklerinden ölen birinin
    isimlerinin koyulmasına karşıyım.

12. 13 Aralık 2007
  13. EU1

EU1 Guest

bencede canım haklısın...................

14. 13 Aralık 2007
  15. sevce

sevce WHİTE ANGEL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    saranurcum az önce bloğunu ziyaret ettim. çolk güzel şeyler yazmışsın.özellikle bebeğin ağzından olan haftalık gelişimleri çok beğendim.bid bebeğin hakkında yazdığın yazılar harika.allah inşallah hepimizin gönlüne göre versin.ya bişey sorcam ben 2 gündür o kuş kanatlarını hissdemiyorum içimde.sorun yoktur demi.öf çok endişeliyim ya.keşke hergün doktora gidebilsem :))))

16. 13 Aralık 2007
  17. EU1

EU1 Guest

bend eeeeeeeeeeeee keşke zaten bu yuzden böyle endişeli oldugum için cnaım d rum 2 haftada bir gel sen en iyisi dedi yokc naım bendede artık olmuyor onlar sanırım bebek hareketleir degil bagırsak hareketleri ve herald eanlayamdık hem bunla rbizim ilk gebeliğimiz hissetmemiz için daha var ne yapalım artık benimd emidem bulanmıoyr azaldı
    :KK43:

18. 13 Aralık 2007
  19. EU1

EU1 Guest

ayrıca saol cnaım blogum için düşünceleirnden çok teşekkür ederim birtanem sık sık bekelrim o zaman