Bir Kızın İtirafı

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve KarKralicesi tarafından 15 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : KarKralicesi
  1. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    selam ben NAZLI....sizlerle bi hikayemi paylasmak istiyorum ben 9 yasinda ilk cikma teklifimi aldim....ve 13 yasinda ilk bana 9 yasinda iken teklif eden kisiyle ciktim,misal oyun oynicaktim,dalga gecicektim gururuyla oynicaktim....Ailemden cevremden görmedigim ilgiyi ondan görüyordum ve gercekten beni Sevdigine benim icin hatta ölücegine emin olmustum...ama ben ona asik olmamam gerekiyordu cünki oyundu,bütün arkadaslarim cevrem biliyordu simdi kalkipta onlara oyun oynadigim cocuga asik oldum diyemezdim, hep bi sözleri vardi
    Nazli:BIZIM MESLEGIMIZDE SEVMEK DEGIL SOYMAK VARDIR,derlerdi o yüzden karsilarina cikipda asik oldum diyemezdim oyun oynadigim cocuga asik odum!ama cok iyiydi bana her bulustugumuzda bi gül getirirdi..allahim napicam bana yardim et diye hep dua ederdim...bi gün telefon actim ona bize gelirmisin diye seninle konusmam gereken seyler var oda ben zaten askim sana gelmeyi düsünüyordum benimde sana bi süprizim var demisti...
    neyse bize geldi ben tam ona herseyi anlaticaktimki oyun oldugunu aslinda onu sevmedigimiki o Canim bi disari cikarmisin sana bi süprizim var,bende yok bekle ilk ben sana anlaticaklarimi dinle sonra sen süprizini gösterirsin demistim ama o o kadar mutluyduki beni bile dinlemiyordu sonra anlatirsin sen bi disari gel benimle demisti...neyse disari ciktik size yemin ederimki 18 tane gül beyaz gül kapinin önünde koskoca bi ayicikla duruyordu, onu görünce sadece kendimden nefret ettim sadece nebicim kiz oldugumu kendi adimdan bütün kizlardan hayatimdan nefret ettim....ona hersey icin özür dilerim eger bi gün gecekleri ögrenirsen ozaman sakin benden nefret etme diyip kapiyi yüzüne kapatip saatlerce agladim...onu cok ama cok seviyordum...2sene böyle aradan gecti yani iki sene beraberdik cikiyorduk ve cok mutluydum...ama arkadaslarim oyunu aska cevirdigim icin benden nefret ediyorlardi!bi gün arkadasim bu oyuna bi osn vermek icin onun yani gidip bütün gercekleri anlatmis..onunla o gün öglen bulustugumuzda bunu bana nasil yaptin nasil 2 sene boyunca beni kandira bildin diye Tokat atti bana onun bana attigi tokat degil ona bunu yaptigim icin böyle bi pisligi yaptigim icin canim cok aciyordu ltf bi kere dinle ben seni gercekten sevdim oyun olsaydi 2 sene yaninda olmazdim dedim o ise bikere kizmisti bana gururuyla oynamistim hakliydi tabii...bana hayatinda mutluluklar dilerim insallah bi gün seni benden daha cok seven birisi cikar karsina diyip gitti...
    ben hastalandim deli oldum beni affetmesi icin hersey yaptim ama affetmiyordu bikere arkadaslarimla hic konusmuyorduk onlarda zaten beni bu hale soktuklari icin cok pismanlardi...iki ay sonra onlarin evlerine gidip herkezin önünde ailesinin önünde özür dilicektim bunu kafaya sokmustum bikere....sabah uyandim cok mutluydum kesin bu sefer affeder diye süslendim saclarimi yaptim giyindim ve ciktim evden!onlarin evinin önünde gelince cok heycanlandim zili caldim ama kimse kapiyi acmiyordu...ordan bi yasli kadin kizim onlar 1 ay önce tasindilar babasi bi isyerinden teklif aldi ve Fransaya tasindilar dedi....
    orda neye ugradigimi sasirdim ve ordan uzaklasdimmm..adressini buldum hatta fransaya gidip onu uzaktan bile izledimm ama yanina gidipte beni affet diyemedim yapamadim kesin mutludur diye tekrar hayatina girip maf edemezdim onu....simdi ise aradan 3 yil gecti nisanlandigini duydum ve mutlu oldugunu onu hala cok seviyorum ama hani bi söz vardir ya KENDIN ETTIN KENDIN BULDUN diye benimkiside öyle istee...hayatimdan bisey daha ögrendim baskalrin gururuyla oynamamayi......

2. 18 Ağustos 2007
  3. tatlicadiiii

tatlicadiiii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok kötü bir durum:1no2:

4. 18 Ağustos 2007
  5. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    yazıkk olmuş o guzel sevıgye :KK43:(

6. 18 Ağustos 2007
  7. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    allah kolaylık versin canım...gerçekten gerçek sevgiyi bulmak artık çok zor ve sen bunu nasıl elinden kaçırırsın anlamıyorumm...herşeyin hayırlısı olsunn..

8. 18 Ağustos 2007
  9. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Nasıl yaa bütün bunları 13 yaşındaki kızmı yapmış fransaya kadar gitmiş,bulmuş hayret.. Ama öğrenmesi gereken şeyi öğrenmiş fakat bir insanı yıkarak..

10. 18 Ağustos 2007
  11. fely

fely Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yazık yaa :çok üzgünüm:

12. 18 Ağustos 2007
  13. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yalan bunlar ya hem 13 yaşında kız sevgilisini nasıl eve çağırıyo çocuk da ben de sana gelicektim zaten aşkım diyo 13 yaşında çocuklar mı yapıyo bunu saçmalık

larisaam canum sana demiom bişi yanlış anlama olur mu o acayip kıza diyom :mymeka:

14. 18 Ağustos 2007
  15. Pamuk

Pamuk Guest

13 yaşındaki çocuk gülün romantik olduunu biliyomu ya? her gün buluşmaya gül getiriyo aileler de bunu onaylıyo? bence kız atmış...

16. 18 Ağustos 2007
  17. EU1

EU1 Guest

ya evt ya yas sayisini yanlis yazdi yada hayal urunu bu olay,13 yasindaysa bu kisi 3 sene gecmis aradan.fransaya gitmis bide cocuk nisanlanmis,biraz garip geldi banada,larisa bu olay alintimidir senin yasadiginmidir bizi aydinlatirsan seviniriz.

18. 30 Ağustos 2007
  19. aayyccaann

aayyccaann Guest

bence bu bi alntıdır ama alıntıda olsa tamam yaşananlar kötü ders verici ama yaşlar çok saçma