bir konu da fikrinize ihtiyacm var..

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve mwm tarafından 27 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

27 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : mwm
  1. mwm

mwm kocasına aşık.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    herkese merhaba kafama takılan bi konu var ve sizin düşüncelerinizi merak ettim
    ben 3 aylık nişanlıyım ondan öncede nişanlımın ailesini bi kaç sefer görmek dışında pek diyoloğum olmadı o yüzden daha birbirimizi yeni tanıyoruz geçen gün geçen bi olayı anlatmak istiyorum telefonla konuşuyorduk kayınvalidemle (ayırt etmek amaçlı olmadan kayın valide sözünü pek kullanmam ) yemek hazırladığını söledi bende oo ne güsel zamanın aramışım kayınvalidem sevcek dedim şakasına ve güldüm sonrada seviyoda ztn dimi anne dedim :)ama pek bi tepki gelmedi öle kapandı fln ama hiç art niyetli demediğim halde yanlış anlaşıldım hissettim :KK43: nişanlımda sonra kayınvalide dediğim için tepki vermediğini ben annesiyim kayınvalidesi diil ki ondan sölücek bişi bulamadım demiş
    ki bende bu konuda dikkatliyimdir ama öle sölemiş bulundum ki hiç art niyetli diil şaka olarak demiştim :KK43: sizce şuan konuyu açıp görüştüğümüzde açıklama yapmalı mıyım yoksa hiç bişi olmamış gibi konuyu unutmalı mı ne dersiniz

2. 27 Temmuz 2009
  3. mwm

mwm kocasına aşık.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bana fikir vericek yok mu yaa evli tecrübeli arkadaşlardann gerçekten ne yapsama daha ii olur şu durumdaa acaba kestiremedim nişanlımda böle konularda fikir vermeyi pek sevmez

4. 27 Temmuz 2009
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bence senin kayın validen alıngan :) bir daha konuyu acmaya gerek yok bence abartılacak birseyd egil

6. 27 Temmuz 2009
  7. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    açıklama yapmalısın bence
    içinde kalırsa ikinizi de rahatsız edecek belli ki...
    yok yere sogukluk olacak
    annecim o gün konustugumuzda böyle böyle dedim ama inan hiç artniyet yoktu, lütfen beni yanlış anlama olur mu falan şeklinde ılımlıca yap açıklamanı...
    o seni gelini değil kızı olarak goruyor belli ki
    senin de onu kaynana değil anne olarak görmeni istiyor

hem bu kucuk mevzuda açıklamayı yaparsan ilerde olası sorunlarınızı konuşma cesareti için de adım atmış olursun

8. 27 Temmuz 2009
  9. marjoram

marjoram karanfil Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben evli değilim ama ben olsaydım konuyu açmazdım galiba.çünkü senin yaptığın çok bilinen sıradan bi espiri.kayınvaliden tepkisiz kalmayıp da ben senin annenim deseydi telefonda daha güzel olurdu bence.o yüzden bi hata varsa bence kayınvalidende.konu açılacaksa o açmalı bence..

10. 27 Temmuz 2009
  11. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Bence üzerinde durma arkadaşım . kayınvaliden daha seni tanımıyor neyi ne amalı söylediğini elbette bilemez seni zamanla tanıdığında artniyetli bir insan olmadığını gördüğünde kendi kararını kendi veriri. ayrıca o senden yaşça daha büyük ve olgun olmalı lazım böyle ufak tefek şeylere takılmaması sorun etmemsi gülüp geçmesi gerekir . sen onu değil o seni iare etmeli bence bu nedenle takılma canını sıkma tepkili değil normal davrn

12. 27 Temmuz 2009
  13. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence bi açıklama yapmalısın. yanlış anlaşılmaya meğil vermemelisin. zaten biraz alıngan bir hanım zannumca :nazar:

14. 27 Temmuz 2009
  15. MaviYildiz

MaviYildiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de üzerinde durma, çünkü durulacak birşey değil. Zaten "kayınvaliden seviyor" deyimi çok kullanılan, bilinen ve hakaret amaçlı olmayan bir deyimdir.

Ben bile bazen kullanıyorum kayınvalideme, hatta oda bana diyor..

Bence sen fazla abartıyorsun canım. Şimdiden böyle en ufak tefek şeyleri takarsan ohoooo.......

16. 27 Temmuz 2009
  17. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Kayınvaldeniz bayağı alıngan biri
    Yada sizi sevmediği için tepkisiz kalmış
    Sonrada nişanlınız sorunca öyle bir açıklama yapmış..
    ıçinizden ne yapmak geliyorsa onu yapın
    Açıklama yapmak seni rahatlatacaksa yap
    Anne kelimesini kullanarak , bakalım o zaman tepkisi ne olacak ..

18. 27 Temmuz 2009
  19. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    sen gayet normal ve çok içten bi şekilde demişsin bu cümleyi....kayınvalidenini buna çok takılmasına takıldım ben açıkçası...onunda kötü niyetten değilde seni tanımamasındndan kaynaklı bişey olduğunu umuyorum...
    bence hiç açıp bu konuyu tekrar gündeme getirme sen ne olduğunu biliyosun nişanlında biliyorsa fazla uzatıp kendini üzme..kendine ve ona karşı saygını koru...zamanla seni tanıdıkça anlayıp görecektir neyin ne olduğunu...belki yaptığının çok çocukça bişey olduğunu bile anlıycaktır...