bir kürtajın ardından annenin hisleri...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve pasagulsah tarafından 22 Ekim 2008 başlatılmıştır.

22 Ekim 2008
    Konu Sahibi : pasagulsah
  1. pasagulsah

pasagulsah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    11/10/2008 sabah erkenden uyanıyorum. Bugün bebeklerimi görmeye gidiyoruz. Pek neşeli kalkmadım nedense. Doktora gidiyoruz. Doktor içeri alıyor bizi. İlk karşılaşmada sevdim doktoru. Başımdan geçenleri anlatıyorum. Ve en son size geldim bundan sonrada sizle devam etmek istiyorum diyorum. Doktor yine bir sürü soru sorduktan sonra sana bazı vitaminler vericem diyor. Ve hadi bebekleri görelim diyor. İçeri giriyoruz hemen hemşire geliyor yanıma. Ve göbeğimi açıp yatıyorum. Ultrasonun önüne geçiyor doktor yanına eşimi oturtuyor. Gel buraya otur burası baba koltuğu diyor. Veee ultrasonda sizi görüyorum. Biriniz sırt üstü yatmış biriniz ellerini alta almış yan yatmış. Ne kadar büyümüşsünüz! Artık bebek şeklini almışsınız gözüm parlıyor! Keseleri ayrı diyor doktor. Derin bir ohh çekiyorum. Eşim ayrı yumurta ikizi yani diyor. Hayır diyor doktor o daha belli olmaz. Sonra sesi kesiliyor doktorun. Maalesef kötü haber diyor!!! Ne oldu diye doktora bakıyorum. Ordan eşim biri öldü mü yoksa diyor? Maalesef ikisininde kalp atışını alamıyorum diyor doktor!!! Hemen size dönüyorum bakıyorum. Olamaz başımdan aşağıya kaynar sular dökülüyor. Ve ekliyor doktor dokuzuncu haftada kalp atışları durmuş!!! Eşim sakın üzülme diye bağırıyor...
    Nasıl üzülmem ki…
    Hiç de doktora giderken aklımda kötü şeyler yoktu.
    İşte korktuğum başıma geldi, artık hamile değilim…
    Herkes benim için üzülmeye başlıyor bu sefer bense sizin için ağlıyorum… Size neden beni bıraktınız diye soruyorum. Sesiniz çıkmıyor. Hani anlaşmıştık birimiz hepimiz hepimiz birimizdik!!! Hani beni bırakmak yoktu ??? Sesiniz yine çıkmıyor…
    Eveet bugün 16 ekim 2008 dedenizin yanındasınız ona güzel bir doğum günü hediyesi olmuştur. Bugün, bana da sizi unutmamam için acı bir tecrübe yaşatıyor. Göğüslerimden sizin için allahın emrettiği rızkınız akıyor… boşa … peçeteye…
    O damlalar peçeteye damlarken o küçücük ağzınız gözümün önüne geliyor. Uzaktan emmeye çalışıyorsunuz ama sütler peçeteye akıyor…

2. 22 Ekim 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım benim:teselli:
    bende bu duyguyu ilk bebeğimde yaşadım 14 haftalıkken kaybettim bebeğimi.cinsiyetini çğrenmeye gittiğimde doktorum bakar bakmaz kalbinin durduğunu söyledi.
    çok acı bir şey.
    çok ağladım çok isyan ettim hayat ondan sonra devam etmez dedim ama etti.
    o bebeğim tedaviyle olmuştu.tam 4 ay sonra sürpriz bir şekilde yine hamile kaldığımı öğrendim:nazar:
    Cennette bizi karşılıcak şefaatcilerimiz onlar.
    Ne kadar şanslısınki iki tane var annesi.
    lütfen yıpratma kendini.Allahım en sağlıklı bebekleri tekrar nasip etsin sana..
    başın sağolsun.

4. 22 Ekim 2008
  5. pasagulsah

pasagulsah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim canım. herşeyin hayırlısı olsun... öpüyorum...

6. 22 Ekim 2008
  7. umudum01

umudum01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canlarim benim yaaaaa yazilarinizi okuyunca yaşadiklarim aklima geldi inan hiç aklimdan çikmiyooo benzer olay böcüğümde yaşamiş rabbim yardimcimiz olsun şuan hamileyim rabbim sağlikli hayirli bişekilde kucağimia almayi nasip etsin inşallah tatmayanlara tattirsin inşallah

8. 22 Ekim 2008
  9. jasmin34

jasmin34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yavrum,yazını ağlayarak okudum.ama hayatın sonu değil daha gençsiniz gene olur çocukların işde annelik böyle bişey ALLAH size ömür versin bana sizin acınızı göstermesin.

10. 22 Ekim 2008
  11. damlasu

damlasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Böyle bir durumda ne söylesek boş.................Allah sabır versin.

12. 22 Ekim 2008
  13. karamelek-07

karamelek-07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadasım yazını okurken gozyaslarımı tutamadım senı cok ıyı anlıyorum cunku aynısını bende yasadım neredeyse 1 yıl olacak ama daha bugun olmus gıbı uzuluyorum
    allah hıc bırımıze bırdaha yasatmasın

14. 22 Ekim 2008
  15. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    uffff..... allah sabırlar versin size... akşam akşam ağlattınız beni..

16. 23 Ekim 2008
  17. Kite_Runner

Kite_Runner Pretty Woman Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    113
    Ağlattın beni. Acın için söyleyecek tek bir söz yok... Hayat bazen insanı gerçekten hırpalıyor...Allah yardımcın olsun arkadaşım. Tekrar istediğinde, hazır hissettiğinde meleğini kucağına almayı nasip etsin...

18. 23 Ekim 2008
  19. kuzuzuzubambino

kuzuzuzubambino Anne Şeni Çok Şeviyom.... Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Geçmiş olsun canım aynı olay benim de başımdan geçti. Allah sabır versin. Bak benim şimdi 4,5 aylık bir bebeğim var Allah sana da en kısa zaman da nasip etsin. Onlar bizleri cennetin kapısın da bekleyecekler merak etme...