bir kuş oldu uçtu melek yavrum:((

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve aydirik tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : aydirik
  1. aydirik

aydirik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tarif etmek o kadar zor ki ancak yaşayan anlar.. 2 gün önce ikili test için gittiğimde 11+5 bebeğimin kalbinin durduğunu söylediğinde doktorum sanki benim kalbim durdu.. inanmak istemedim sanki rüya gibi geldi ama gerçekti. önceki gece rüyamda; ellrimde bir kuş vardı onu korumam kafese koymam gerek ama o hep kaçmak istiyordu.çok çabaladım ama birde bakrım ki ellerimden uçmuş gitmiş:KK43:( ertesi günde yavrum uçmuş gitmiş... doktorum bu haftalarda bebekte bir takım anormallikler olduğundan ötürü kalbi duruyor ve genelde ilk gebeliklerde oluyormuş ve 3 ayı atlatamıyormuş dedi .çok büyük olasıkla nedeni budur dedi..dün kürtaj oldum oda ayrı bir sıkıntıydı.ama Allahıma sığındım kısmeti yokmuş diyorum.. herhangibir test araştırma yaptırmam gerekiyormu bilemiyorum. Rabbim kimsenin başına vermesin:KK43:(((

2. 18 Şubat 2009
  3. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    senin adina cok uzuldum.:çok üzgünüm: umarim yeniden hamile kalirsin ve bebegini saglikli bir sekilde dunyaya getirirsin

4. 18 Şubat 2009
  5. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım üzülüdüm hakkında hayırlısı inşallah bütün isteyenler hayılı ve saglıklı şekilde bebişini kucagına alır

6. 18 Şubat 2009
  7. aydirik

aydirik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah yeniden hamile kalmak ve bebişimi sağlıkla kucağıma almak en büyük dileğim. ama bir yandanda korkuyorum aynı acıyı yeniden yaşarsam nasıl dayanırım diye:çok üzgünüm:

8. 19 Şubat 2009
  9. Trackeki

Trackeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım inanki çook çook üzüldüm geçmiş olsun..

Yüce rabbim herşeyin hayırlısını versin inş. Senin içinde hayırlısı buymuş...Ya sakat olsaydı bide böyle düşün senin için bir ömür boyu üzgüntü olacaktı.

Benim de 17 martta ikili testim bende çok korkuyorum bebeğim inş sağlıklıdır..Yüce rabbim birdaha bu acıyı yaşatmasın inş.

10. 19 Şubat 2009
  11. ceydat

ceydat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cannım çok üzüldüm rabbim sana tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin

12. 19 Şubat 2009
  13. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Çok üzüldüm başın sağ olsun Rabbim tez zamanda tekar sevidirsin seni işallah

14. 19 Şubat 2009
  15. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım basın sagolsun cok uzuldum ınsallah en kısa zamanda tekrar hamıs kalırsın:teselli:

16. 19 Şubat 2009
  17. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    çok üzüldüm gerçekten. hayallerini kurup beklediğin bebeğinin gitmesi nasıl büyük bi hayal kırıklığı kimbilir.

daha gençsiniz bi bebeğiniz mutlaka olucaktır

18. 19 Şubat 2009
  19. pretty women

pretty women Vazgeçmek Yook!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun anlıyorum acını benimde bebeğimin kalbi durmuştu aynı haftalardaydı benimde.ah doktor kalbi atmıyo ölü dediğinde dünya başıma yıkıldı sandım hastane kolidorunda resmen böğüre böğüre ağladım.bir sene tedavinin ardından gelen bebeğim aniden gitti benden . o günleri unutamam.bir daha yaşatmasın rabbim bu acıyı.en kısa zmanda sağlıkla tekrar gelsin bebeğin .