Bir Maceraya Yolculuk(19.08.2010-Malatya-Bilge Bey)

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ada_86 tarafından 17 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ada_86
  1. ada_86

ada_86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar çoğunuz tanıyorsunuz beni.Kiminizle çok sık,kiminizlede azda olsa iletişim halinde olduk.Genelde ortak paydamız "burun" olmasına rağmen bi çok konuyuda paylaştık.
    Bu topiği keşfetmeden önce rinoplasti benim çok uzağımda olan bişeydi.Sizler rinoplasti olmuş,memnun olan arkadaşlarda sanki başka bi dünyaya ait insanlarmış gibi geliyordunuz:) Sanırım bulunduğum çevrede estetik kelimesini hiç duymadığım,yaşayanda olmadığından olsa gerek.Dediğim gibi ütopik bi şey geliyordu rinoplasti her ne kadar olmayı çok istesemde.
    Sonraları yakınlığınız,herkesin birbirine yol göstermeye çalışması ve destek olması o kadar hoştu ki,çıkarsız bi dünya vardı bu sanal alemde.
    Hiç kimseyi ayırt etmeden "burun estetiği"topiğindeki Kulüp üyelerine,herkese çok TEŞEKKÜR ediyorum bu konuda;fakat benim için bu yola girmemde en büyük etkisi olan ve bana cesaret verip güzel şekilde moral veren,destek olan Nem ve Asilem'e ayrı ayrı Teşekkür ediyorum.Onlara minnettarım...Güzel yüreklerini açıp her soruma içtenlikle ve ayrıntılı cevaplar verdiler,yol gösterici oldular en başta.SAĞOLSUNLAR.
    Allah'ım hepinizin o güzel gönüllerinize göre versin.
    Evet başlıkta da dediğim gibi bu gece 00'da bi maceraya doğru yol alıcam Allahımdan bi mani olmazsa.
    Macera diyorum;çünkü ailemin,çevremin,arkadaşlarımın hiç kimsemin haberi olmayacak.Bilseler asla müsade etmezler ve kompleksli olmakla suçlarlar:KK43:
    Sadece erkek kardeşimin haberi var ve onla gidecem arkadaşın yazlığına diye:) Bu maceranın şuan için en yakın tanıkları sizlersiniz.Kalpten yapılan duaya çok inanırım.Sizlerden 1defada olsa kalpten şu mübarek günlerde benim için dua etmenizi istiyorum.Allahım ameliyat öncesinde ve sonrasında işlerimi rast getirsin ve pişman olmayacağım,çok memnun kalacağım bi burun nasip etsin.Dokturumda buna vesile olsun inşllh.AMİİİN:)
    Yarın sabah(çarşamba günü) hiç bilmediğim ve hiç kimsemin olmadığı bi yerde,Malatya'da olacağız erkek kardeşimle.Yarın hastanedeki ameliyat öncesi işlemleri halledip Perşembe günü ki ameliyatıma hazırlanacam.Allah'tan bi mani olmazsa da Perşembe ameliyat olacam.ilk alçılarımın çıktığı günde(sanırım salı yada çarşamba günü) evime dönecem aileme süprizle:KK66:
    İnşllh herşey dilediğim gibi gerçeklerşir. Ki eğer bi aksilik çıkarda olamazsam bi daha kulübe girmeyecem:KK43: çünkü üzülürüm girersem.
    Bu fırsat elime bi kere geçecek,Rabbim inşllh hayırlı ve güzel bi şekilde değerlendirmeyi nasip eder.Sonucumda inşllh "İYİKİ"dedirtir.
    Anlatacaklarım bunlar Sevgili Arkadaşlar.
    Bu uzun yazımı okuma zahmetinde bulunduğunuz,o temiz kalbinizle öncesinde bana destek olup paylaşım yaptığınız ve gerektiğinde yol gösterip önerilerde bulunduğunuz için herkese tekrar TEŞEKKÜR ediyorum.
    "Dua edecek kadar güzel bi yüreğiniz yoksa TEMİZ YÜREKLİ kişilerden dua isteyin" der Mevlana.En azından bir defada olsa içten dua etmeniz ve dönüşümümün muhteşem olması:) dileğiyle...
    HOŞÇA VE SEVGİYLE KALIN...
    a.s.

2. 17 Ağustos 2010
  3. yelkemm

yelkemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    forumda yeniyim ama yazılarınızı hep takip ediyorum bende 1 ay önce ameliyat oldum aklıma takılan her sorunun cevabı var burda:-) öncelikle hayırlı yolculuklar diliyorum ağrısız sızısız ve en önemlisi istediğin gibi bi burunla tekrar aramıza dönmen dileğiyle,dualarımız seninle..

4. 17 Ağustos 2010
  5. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dualarimiz seninle.. Sakin canini sikma emin ol pisman olmayacaksin.. Riskler alinmadan hayat gecmiyor, bunu cok guzel bir macera olarak dusun, bir hayaline kavusman da cabasi.. Insallah en kisa surede hizli bir sekilde atlat da aramiza don, yeni burunlarimizla laflayalim :)))

6. 17 Ağustos 2010
  7. smurfin

smurfin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba adacim allah isini rast getirsin canim, ama malatyaya bilge beye gidiyorsan hic merak etme
    onu yaptigi cok burun gordum hepside birbirinden guzeldi. 100% eminim ben bu doktordan isini cok iyi biliyor keske bende ona gidebilseydim. icin rahat git superrrrr olcak sonra smurfincim sen demistin diyeceksin. sana iyi yolculuklar diliyorum ve guzel resimlerini dort gozlen bekliyorum. :)))))

8. 17 Ağustos 2010
  9. pikolat

pikolat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dualarım seninle canım Allah işlerini rast getirsin

10. 17 Ağustos 2010
  11. elinn

elinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    113
    Allah isini rast getirsin ve sana guzel burun vermeyi nasip etsin:smiley-cool:
    hayirli yolculuklar

12. 17 Ağustos 2010
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ayyyy hadiii bakalım şimdiden hayırlıı olsun en az benim kadar memnun kalırsın burnundan inş:)malatyada olsaydım inan hastahaneye gelirdim ama elazıgdayımm:)içini ferah tut herşey iyi olcakkkkkkkkkkkkkk hadi bakalım malatya yolcusu kalmasın:):):):):):):):)

14. 17 Ağustos 2010
  15. Venus

Venus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Allaha emanet ol:) inşallah hersey yolunda gıder ve geri dönüşün muhteşem olur..bu mubarek ayda cokguzel dualar aldın umuyorumkı cokguzel olucak:)

16. 17 Ağustos 2010
  17. ada_86

ada_86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar hepinize ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR ediyorum.ALLAH RAZI OLSUN.dUALARINIZ BANA GÜÇ VERİYO,,EKSK ETMEYİN.ALLAHA EMANET OLUN.BU SON SATIRLARIM.İNŞLLH Bİ HAFTA SONRA GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE.İYİKİ VARSINIZ.GİDİYORUUUUUUUUUUUUUM

18. 17 Ağustos 2010
  19. smurfin

smurfin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    allaha emanet ol yolun acik olsun

seni guzel burnunla geri donmeni bekliyoruz cnm