Bir masalın prensesiymişim sadece ...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve eski_bir_masal tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

30 Eylül 2010
    Konu Sahibi : eski_bir_masal
  1. eski_bir_masal

eski_bir_masal Bazensınırlarıaşkbelirler Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    151
    1.5 yıllık bir ilişkiydi ... Garip bir tesadüfle tanıştık ve aniden girdik bir birimizin hayatına ve bir anda en güzel yerinde bulduk kendimizi ... Paylaştık her şeyi Aşk, sevgi, dostluk, arkadaşlık ... Herşeyim oldu .. En uç noktalarda yaşadım herşeyi onunla ... Sevdim hem de öyle bir sevgiydi ki koşulsuz uçsuz bucaksız. Sadece o olduğu için sevdim onu hiç bir neden aramadan ... en zor anlarımızda, umutsuzluğun içinde yüzerken hep birbirimize sarıldık birbirimize tutunduk ... Beraber olduğumuz sürece çok mutluyduk. Ayrı olduğumuz zamanlarda inat edip hareket etmeyen akreple yelkovan biz beraberken dört nala gidiyorlardı sanki. Ama sorunlar vardı .. Kıskançtık biz olabildiğine kıskanç ne ben onu kimseyle paylaşabiliyordum ne de o .. Böyle kabul ettik bir birimizi böyle devam ettik fakat tek sorun bu değildi bir de mesafeler vardı. Özledikçe o sorunlar arttı ... En ufak şeylerden tartışabildik ... Yan yanayken her şeyin üstesinden gelebiliyorduk bazen bir birimize sarılıp ağlar bazen masallarla uyuturduk birbirimizi. Biz birbirimizin çocuk yanıydık.. Ama şimdi o mesafeler arttı önceden haftada bir görüşebilir durumdayken şimdi aylar girdi ... Uzak kaldığımız zamanlarda defalarca ayrılmaya kalktık ama yapamadık bir günümüzü bile ayrı geçiremedik öyle bir bağ vardı ki aramızda ... Ama artık son noktaya geldik ve ayrılmak istediğini söyledi kesin bir şekilde ... Ve beni çok sevdiğini bunun sevgiyle alakası olmadığının ama sürekli sorunlar yaşadığımızın bir sürü sözler benden sonra asla kimseyle olamayacağı ve bunun gibi şeylerle bitti ... Şimdi düşünüyorum o sorunları tek başına yaşamıyordu ben de yaşıyor ve sabrediyorsam onu sevdiğim için onda eksik olan birşeyler varmış demekki değil mi?? Yoksa mümkün müdür severek böyle bir ayrılığı yaşamak ... Bu sefer hiç bir şekilde ben onu aramayacağım siz ne dersiniz o arar mı? Düzelme ihtimali var mı? Bitti ama benim içim çok acıyor gözümdeki yaşlar durmuyor ve ben onu hayatımdan silip atamıyorum ... Lütfen biraz akıl verir misin ve rahatlamaya çok ihtiyacım var ... :gitme:

2. 30 Eylül 2010
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    rüyadan -kabusa uyanmak gibi birşey bu ....
    adını koyamadığın ayrılığın sebebi ile günlerce kemirirsin beynini ,yemeden içmeden kesilir,aynalara küsersin ..
    nefes almak zorlaşır ,boğazında düğümlenir o hava..
    ''nasıl yaptı ,nasıl göze alabildi -bunu diye sorarsın hep günlerce kendine,haftalarca belkide yıllarca...
    bir yerde eksiklik arama,en azından yaşadığınız aşk ta arama ...
    o eksiklik ya onun kendi dünyasındadır,ya da elinde olamayanlarda...
    ama umarım karakterinde ve doğasında değildir...(yansıttığıno güzel aşk'a göre, benim şıkkım 1.şık)
    eğer dönerse geri ,bil ki ,sımsıkı sarılır ,engellerini kaldırmıştır,kırmıştır prangasını...
    eğer gelmezse bir zaman daha,daha da bekleme,ötesi yoktur...tutsaktır,aşamayıp ,yapamadıklarına...:sinifsinif:

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  4. 30 Eylül 2010
  5. eski_bir_masal

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    151
    O kadar güzel anlayıp dillendirmişsin ki hissettiklerimi ... Çok çabaladım, çabaladık bu aşk için ama yarım kaldı ... Umarım umarım biter o engeller ve geri döner umarım her şeyi yener ve sadece benim olmayı seçer .. Tabi ben bu zaman dilimi içinde nasıl dayanırım bilmyiorum ...

6. 30 Eylül 2010
  7. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    umarım herşey istediğiniz gibi olur..masalınız bitmez...
    ama hayatta hep ihtimaller vardır,olumlu yada olumsuz..
    olumsuz ihtimali gözardı etmeden bekle zamanı...ona ve bu aşka yaslama yüreğini ...
    nasıl dayanacağım diyorsun ya,zor çok, zor bir süreç ama dayanacağın tek yanın sen olmalısın ...
    neden mi ? her ne nedenle olursa olsun ,o bunu tercih etti,dolayısyla o kendine bıraktı kendini,sana teslim etmedi ...
    sende onun yaptığını yapmak zorundasın ,kendine yasla yüreğini en çok ...
    sen çok değerlisin ,bunu hiç unutma....:teselli:​

Son düzenleme: 30 Eylül 2010
  8. 30 Eylül 2010
  9. eski_bir_masal

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    151
    Çok çok teşekkür ederim yorumunuz için .. Biliyorum yapmam gereken bu çok zor olacak ama herşeye yeniden başlamalıyım ... Bir de anıları yok mu? Adım attığım her yerde o var , biz varız ...

10. 30 Eylül 2010
  11. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    kıyamam ...:asigim:
    o anılara tebessüm et hatırladıkça,geçtiğiniz asfaltlara basıp basıp ,
    tebessüm et hemde boshayallersmile
    ama o anıların seni acıtmasına engel olmaya çalış...
    bu süreçte kendinle çok savaşacaksın,ilk önce bunu öğrenmelisin ..

12. 30 Eylül 2010
  13. eski_bir_masal

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    151
    Keşke bilebilsem bunu nasıl yapacağımı ... İnanamıyorum bile ki henüz ... Biz ki yeri gelince herkesi her şeyi karşımıza aldık birbirimizden vazgeçmemek için ... Gerçekten çok güzel anılarımız var dolu dolu geçirdik her anımızı ... Ama şimdi onsuz olmak zorundayım ... O anıların geçmişte kalmasını istemiyorum ... Bana aşkı öğretti sevgiyi öğretti .. Çok inatçı olan ben ona karşı tüm inatlarımı bir kenara bırakıp kendim gibi gördüm onu .. Onun canı acısa ben ondan çok hissettim acısını .. ama bitmemeliydi ya :KK43:

14. 30 Eylül 2010
  15. fresa

fresa ...aşktanda öte ... Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    153
    seven bırakır mı ? hayır bırakmaz. bıraktıda gitti diyelim gelir sevıyosa gelir canım ama eksik ki bişiler gelmez o zaman sen çok sevmişsin belli ama senın kadar sevmiş mi ? bunu sen dahi ondan başkası bilemez anlayamaz hayat devam ediyor üzülmeyi bırak artık seni üzüyosa gerçekten sevmiyordur emın
    ol kendinden çok sevme kimseyi heleki sevdiğine değmiyosa bırak unut gitsin herşey gibi sevgide karşılıklı güçlü ol karşılıklı eşit sevgiyi bul yada senden daha çok seveni o zaman mutlu oluyor insan herşey gönlunce olsun

16. 30 Eylül 2010
  17. melek_21

melek_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence seni seviyorsa o da dayanamayıp dönecektir ne kadar zor olsa da zamana bırakmalısın zaman herşeyi çözer

18. 30 Eylül 2010
  19. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İçerik nedeniyle konu taşınmıştır.