Bir meçhule döndü benim hayatım:(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve DarkAngellotti tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : DarkAngellotti
  1. DarkAngellotti

DarkAngellotti BeN ONa ReSMeN AŞıĞıM ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    nası anlatsam nereden başlasam bilmiyorum öyle bir girdaptayım kı ne tarafa dönsem biyere tosluyorum
    kendimi bildim bileli babamın bi metresi var trilyona yakın mal varlığı vardı ama bizi hiç istemedi onunla yedi bitirdi herşeyini belkı yüzünü hiç görmeden 2 yıl geçirdim şimdi 21 yaşındayım nişanlıyım, çocukluğumdada genç kızlığımdada bi babalık görmedim o kadını bir gece eve getirdi ve onunla yaşamaya zorladı bizi ki o zaman ben 12 yaşındaydım geçinmek için sabah okula gidip öğlen çalışıyodum erkek kardeşim ise fırında bikaç gün önceden kalan ekmekleri alıyodu karnımızı doyuruyoduk babam o kadınla gül gibi geçinirken ablam liseye yazılamadı paran yoksa okuma dedi.. herkes bize hep başka gözle baktı p...in kızları dediler hep çalıştık hep okuduk annemize bakmak için sonra döndü eve geldi istemedik ama annem kabul ettiği için tekrar eve aldık sakınmadık saygısızlık etmedik borçları vardı kredi çektim ödedim. hastaneye gitti cebine haşlık koydum sonra öğrendim ki bide o kadından çocuğu olmuş hayatımızın hiç bi anı babam annem kardeşlerim ve o kadınsız geçmedi evde herhangi bi konuda içinde olmadığı tek bi muhabbet bile yok
    o kadının bide kızı varmış başkasından bize telefonda ana avrat dümdüz giden o kız..
    18 yaşında şimdi kardeşim o kızı sevmiş ve birlikte olmuşlar kız çocuk aldırmış bu hafta eve getirceklermiş çocukluğumuzdan bu yana kurtulamadığımız o illetin kızıyla nası aynı evde olabiliriz? o kadın kızını görmeye diye bizemi gelicek annem kalp hastası napıcağımı şaşırdım. o kadar masraf yapıp o evi tamir ettirdik binbir çişeyle yoktan var ettiğimiz o evi şimdi terketmek ağrıma gidiyor
    ben nişanlıyım istersem bi nikahla kurtulurum ya annem....

2. 24 Kasım 2008
  3. sarxix çxixtxixr

sarxix çxixtxixr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım yaşadıkların gerçekten çok zor.Hayatta olmıcak diyeceğimiz şeyler geliyo başımıza.Kardeşinin o kıza aşık olması karmakarışık bi durum.Nişanlıyım demişsin,nişanlın ailenizin durumunu biliyorsa annenide yanına al.Bilmiyorsada anlat herşeyi.Anneciğininde seninde yüzün güler inşallah.Kendi yuvanda mutluluğun huzurun eksik olmasın...

4. 24 Kasım 2008
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    O neydi arkadaşım ya....

Bir şekilde zorlukların üstesinden gelmişsiniz ama o kardeşinin yaptığını anlamadım...

Yinede sen çok üzme kendini her işte bir hayır vardır....

6. 24 Kasım 2008
  7. DarkAngellotti

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    annem ablam ve ben kaldık ben annemi alsam ablam nolcak ikisini alsam nişanlım saten başımın üstünde yerleri var diyo allah razı olsun çok anlayışlı ama biz saten yaza evlenicektik eşyaları yeni almaya başladık benim asıl zoruma giden
    dişimizle tırnağımızla yaptığımız o evi nası bırakırım ben o rezile :çok üzgünüm:

8. 24 Kasım 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bu nedir ya gerçekten bunları yaşadın mı arkadaşım inanamıyorum

10. 24 Kasım 2008
  11. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    1 dk
    şimdi senin öz kardeşin üvey kardeşinle (aslında o da öz oluyor ya) mi beraber olmuş?

12. 24 Kasım 2008
  13. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153

yok canım başkasından da kızı varmış babasından olanla değil bu....

14. 24 Kasım 2008
  15. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    ınsanın basına neler gelıyor ya allah sabır versın arkadasım.burda en cok uzulen annen oluyordur kesın nısanlında ıstıyormus annenlerı bos ver hıc olmazsa gozunuz gormez onları olan mala olsun annenden kıymetlımı

16. 24 Kasım 2008
  17. DarkAngellotti

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    o kadın eğer evlenmezse jandarmaya şikayet ettirip içeri attırcakmış kardeşimi aradım yaptım mı bu ihaneti bise söyle dedim ağlaya ağlaya evlenicem dedi
    yazıklar olsun senın şerefine annenle kız kardeşlerin kapılarda kalcak onuda bizim yaptığımız o evemi getircen dedi siz gitmeyin nolur intihar ederim diyo sen saten benim gözümde öldün dedim,,
    annem oğlum gözümün nuru o bakıcak bana diyodu hep

18. 24 Kasım 2008
  19. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Ne babalar var bu dünyada yaaa.
    Anlamakta zorluk cekiyorum.
    Allah yardimciniz olsun.