Bir Meleğim Gitti, Yenisi Geldi. Yine Yeni Yeniden Hamileyimmmm

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve Sersoy tarafından 6 Eylül 2008 başlatılmıştır.

6 Eylül 2008
    Konu Sahibi : Sersoy
  1. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Allahım sen beni sevindirdiğin gibi tüm evlat hasreti çekenleride sevindir. amin
    Canlarım bildiğiniz gibi daha geçen ay aşılamayla 5. bebeğime hamile kalmış fakat 6. haftada meleğimi kaybetmiştim. Rabbim ol dedi, doğal yolla neredeyse imkansız olan hamileliği bahşetti, binlerce şükür. Allahım sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin inşallah. dualarınıza ihtiyacım var, esirgemeyin kızlar :nazar:
    şimdiden allah hepinizden razı olsun

2. 6 Eylül 2008
  3. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim tebrikler..yazdıklarını okuyordum,çok imtihan verdin gerçekten...Allah inş bu bebişi sana bağışlar,sağlıcakla kucağına aldığın günleri görürsün...bak sen Allahın işine,hemde kendiliğinden hamile kalmışsın...inşşşşşşşşşş bu sefer herşey çok güzel geçecek....:))))

4. 6 Eylül 2008
  5. EU3

EU3 Guest

Sersoyummmmmmmm canım benim kız sabah daha msnde konuşuyoduk bişeyyy söylemedin bana.CANIM ANLATAMAM O KADAR ÇOK SEVİNDİMKİ GÖZÜNNNNAYDINN RABBİM BU SEFER SAGLICAKLA KCUAĞINA ALMAYI NASİP EDİCEK İNŞALLAH BEN YÜREKTEN İNANIYORUMM.ALLAHA EMANET OLL CANIM BENİM:teytey::teytey:HOpaaaaaa :dance::dance:

6. 6 Eylül 2008
  7. burcumtf

burcumtf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    çok sevindim canım hayırlı uğurlu olsun...

8. 6 Eylül 2008
  9. Sersoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    balım canım arkadaşım sağol allah razı olsun rabbim seninde yüzünü tez zamanda güldürsün ne olur kusuruma bakma 2 gün önce kan testi yaptım sonuç 42 çıktı eşime bile söylemedim bugun yeniden test yaptırdım 186 çıktı dayanamadım ilk sizlerle paylaştım henüz eşimin bile haberi yok kaydirigubbakcemile3

10. 6 Eylül 2008
  11. istiridyeyim_incimsin

istiridyeyim_incimsin Bal oğlum benimm..... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Maşallah suphanallah....... Tebrikler canim..... Rabbim sağlikli hayirli evlatlar versin tamamina erdirsin....

12. 6 Eylül 2008
  13. Sersoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canımsın çok sağolallah razı olsun. amin inşallah herşey güzel olacak bu defa

kızlar ya iftara davetliyiz çıkmam gerekiyor ama gözyaşlarımda durmuyoor sevinçten. Allahım herbirinize yaşatsın bu duyguyu

14. 6 Eylül 2008
  15. NaZo_GeLiN

NaZo_GeLiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gözün aydın Rabbim sağlıkla kucağınıa almayıda nasip etsin inşallah eşini ve seni tebrik ederim

16. 6 Eylül 2008
  17. gamzeli08

gamzeli08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sersoy çok sevindim allah hayırlısıyla sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım, darısı bütün evlat sahibi olmak isteyenlerin başına..

18. 6 Eylül 2008
  19. ebruli_30

ebruli_30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım tebrik ederim gerçekten gözlerim doldu:çok üzgünüm: okurken sizin kadar mutlu oldum Rabbim sonuna kadar karnında taşımayı ve sağlıcakla bebişine kavuşmayı nasip etsin inşallah:Saruboceq:,,,,Gözün aydın olsunn,,,Allhım herşeye kadirdir,,,a.s