bir mucize yasadim

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve fazilet tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

22 Haziran 2010
    Konu Sahibi : fazilet
  1. fazilet

fazilet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    17 yasinda evlendim 18 yasinda ilk tüpbebek denememi yaptirdim 14 yillik evliyim toplam 9 kez tüpbebek tedavisi 2 asilama yapildi normal yolla cocuk sahibi olmam cok zor dendi hayattaki tüm mücadelem tüpbebek tedavisiydi cok iyibir esim var dünyanin en iyi insani diyebilirim tesellim oydu allah bana evlat vermedi iyibir es verdi diyordum yillar gecmis hic farkinda olmadim tam 14 yil olmus evleneli en son 3 ay önce adet oldum birdaha olmadim dr gidiyorum kam pihtisinin oldugunu söylüyor adetin gelmek üzere diyo neyise 2,5 ay gecti bir türlü adetim gelmiyor
    okadar halsizim midem bulaniyor aksamlari cok atesleniyorum acaba ben kansermiyim dedim tekrar dr gittim muane oldum idrar testi yapildi pozitif cikti tekrar muane etti sonra bebegimin kalbini gösterdi bana kücücük kafasi kücücük elleri vardi inanamadim hala inamiyorum gecen hafta regaib günü ögrendim hala soktayimmmmmmmmmmmm ben anne oluyorum lütfen umudunuzu kesmeyin hala benbende degilim allahim okadar büyükki normal yolla imkansiz demislerdi dr ama oluyormus allah isteyince hersey oluyo sakin umudunuzu kesmeyin ben hic kesmedim sabirla o anibekleyin hepinizide allaha emanet ediyorum ben cok mutluyom insallah enkisa zamande sizlerde birmücize yasarsiniz

2. 22 Haziran 2010
  3. boncukboncuk

boncukboncuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Rabbim bebeğinizi sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin ınşallah. Çok tebrik ederim.

4. 22 Haziran 2010
  5. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gozlerim yasardi bir kez daha gormus olduk ne kadar istersek isteyelim ne yaparsak yapalim biz isteyince degil mevla isteyince oluyormus

6. 22 Haziran 2010
  7. zubeyde24

zubeyde24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Aynen Öyle yaradanımm sen Çok bÜyÜksÜn hıÇ bırımızı boŞ Çevırmee allahım kucaĞına almayı nasıp etsın tatlım

8. 22 Haziran 2010
  9. PETEK73

PETEK73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gozun aydin canim Allah sag saglim kucagina almayida nasip etsin.Allahim hepimize boyle mutluluklar yasatsin.

10. 22 Haziran 2010
  11. tugcal

tugcal hoşgeldin oğlum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    gözün aydın canım.. Allah'ın o kadar büyük ki onun için hiçbirşey zor ve imkansız değildir... Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah... Allah o mutluluğu bizlere de göstersin....:Saruboceq:

12. 22 Haziran 2010
  13. nazzb

nazzb casablanca Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    selam fazilet,gerçekten bir mucize yaşamışsın.hamileliğin hayırlı olsun ve inş. sağlıklı bir hamilelik geçirirsn.senin adına çokkk sevindim.
    anlayamadığım 18 yaşında gencecik bir kadına niçin tüp bebek dediler ki.ama neyse ki o mutluluğu yaşamışsın,Allah hepimize yaşatır inş.

14. 22 Haziran 2010
  15. mlkpinar

mlkpinar gel kavuşalım artık.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ne mutlu sana...eminim şu ana evinizde bayram havası vardır...inşallah bu güzellik seni hiç bırakmaz...yavruna sağlıkla kavuşman dileğiyle...
    sevgiler...

16. 22 Haziran 2010
  17. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    :nazar: tebrikler rabbim sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip eylesin.rabbim isteyince olmuycak şey yoktur

18. 22 Haziran 2010
  19. dus

dus su akar yolunu bulur.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    insallah allah allah bizleride güldürsün hayırlı olsun