Bir problemim var..

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve astraea tarafından 10 Ocak 2009 başlatılmıştır.

    10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : astraea
  1. astraea

    astraea Aktif Üye Üye

    Katılım:
    18 Şubat 2008
    Mesajlar:
    552
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Adet düzensizliği nedeniyle senelerdir doğum kontrol hapı kullanıyorum. İlacı kullandığım zaman gayet düzenli ve sorunsuz regl oluyorum.
    Ancak az önce beni çok telaşlandıran birşey oldu. İlacımın bitmesine 5-6 gün var ve biraz kanamam oldu. Hiç böyle birşeyle karşılaşmamıştım.Biraz da karnım ağrıyo bilmiyorum psikolojik mi ama.. Neden olmuş olabilir? :çok üzgünüm:
     
    Son düzenleme: 10 Ocak 2009
  2. 10 Ocak 2009
    Konu Sahibi : astraea
  3. astraea

    astraea Aktif Üye Üye

    Katılım:
    18 Şubat 2008
    Mesajlar:
    552
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar akşam akşam canımı çok sıktım.. bir bilgisi olan varsa konuyla ilgili yardımcı olabilirse çok sevinicem :a015:
     
  4. 11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : astraea
  5. ceylan83

    ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

    Katılım:
    24 Mart 2008
    Mesajlar:
    5.340
    Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım sanırım doğum kontrol hapları ara sıra ara kanama yapabiliyo ama sen yine de doktoruna da bi sor güzelim
     
  6. 11 Ocak 2009
    Konu Sahibi : astraea
  7. astraea

    astraea Aktif Üye Üye

    Katılım:
    18 Şubat 2008
    Mesajlar:
    552
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım.. yıllardır kullanıyorum bu ilacı ve günü gününe düzgün olurdu.. ama sanırım geçen sene de yine böyle birşey yaşamıştım. dün kanama diye düşündüm ama resmen erkenden regl olmuşum.. stresten olabileceğini düşünüyorum :çok üzgünüm: