bir rüya yaşıyorum kendim bile inanamıyorum :((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve pembesigara tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : pembesigara
  1. pembesigara

pembesigara Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl anlatıcam hiç bilmiyorum küçüklüğümden beri hayran olduğum bi sanatçı... yani benim için hep ulaşılmaz imkansız bişeydi! taa ki geçen aya kadar.. kuzenimde onun camiasında ve samimi oldular.. onun sayesinde bi konserinde sadce bi fotoğraf çekilmek için yanına götürdü beni dalgada geçti bak benim kuzen küçüklüktnberi aşık sana falan diye güldü etti öyle hayrandım ki ona rüya gibi geliyodu bana..neyse fotoğraf çekildik muhabbbet etmeye başladık bana devamlı iltifatlar falan ama tabiki o ünlüydü ve imkansızdı benim için hayranıyla konuşuyodu işte o gece çok kalabalık bi şekilde yemeğe gittik orda yanıma oturdu bende bazı sözler yazıyorum beste yapıyorum kuzenim söylemiş bi kaç tane okurmusun dedi tabi ben heycandan hepsini unuttum rüya gibi geliyo bana hala ogün...aklıma geleni bile söyleyemedm heycanlanıyorum ddim güldü gel biraz dolaşalım seninle farklı bişeye benziyosun dedi ben eriyorum tabi.. kalktık masadan o hayatından bahsetti ben dinledim çok yabancı olduğum bi hayatı anlatıyodu bana benimki basit bi hayattı bana dedi sen nelr yaparsın? anlattım sninki gibi maceralı değil diye ellerimi tuttu çok masumsun ve güzelsin dedi bunu bana diyen adama ben 4-5 yaşından beri hayranım onun şarkılarıyla büyümüşüm her hayranına böyle yakınmı davranıyosun dedim hayranlarımı kırmayı sevmem ama snde farklı bişey var minik dedi yine güldü.. ne olabilir ki falan diyorum ben hala inanamıyorum tabi bütün gece yanımda olmanı istiyorum bana huzur verdin dedi ben dahada şok ağzım açık bakıyorum tabi olmazmı minik dedi o an nasıl bi heycanla rüyamıı bu yaa biri dalgamı geçiyo benle deyişim var ki saatlerce güldü elimden tuttu ıssız bi yere gittik sabaha kadar oturduk konuştuk ellerimi tuttu şarkılar söyledi bu arada bir sürü arayanlar var onu çünkü sabah başka bi şehire gidicekler benim kuzende beni arayıp duruyo oda şokta benim kadar olamasada gün ağırdı seni bırakma vakti geldi dedi ağlamaya başladım o an hani napıcağını bilemez ya insan benim için ulaşılmaz olan bi adamla sabaha kadar oturdum hayatını anlattı beni dinledi bana özel şarkılar okudu.. sonrası tabi hüsran oldu 1 hafta kadar sonuçta ünlü bi insan hiç bi şekilde haber alamadm rüyaydı bitti diyorum kendime her hayranına böyle davranıyodur falan diyorum 1 hafta sonra tam aradı... bulunduğum şehire gelmiş ama dışarı çıkamıyorum 3-4 saatliğine geldim sadece seni görebilmek için dedi ben nerdeyse telefonda ölmek üzereyim koşa koşa gittim yanına yine şarkılar okudu ellerimi tuttu saçlarımmı yüzümü öptü ve başlamış oldu ogün bi şekilde... resmen hayranı olduğum adamla sevgili olmuştum kime söyleyebilirdim? kimseye.. inanılır gibi bişey değil çünkü hala inanamıyorum ya neyse.. birşey diymiyorum sadece buraya geliyo ozaman arıyo yanına gidiyorum... meleğim diyo sarılıyo yetiyo bana.. bi beste yapmış sadece benim için onu verdi okudu.. devamlı onu dinliyorum.. bu bendeki aşk öyle bi hal aldı ki bende 1 aydır yemiyorum içmiyorum birşey olmucak biliyorum sonunda onun hayatı bambaşka bi hayat.. napıcağımı bilmiyorum devamlı ağlar bi hale geldim sonuçta norml bi durumda deeğilim bi gün bu rüyadan uyanıcam sonunda çok üzülücem biliyorum ama ona dayanamıyorum yardım edin kızlar yalvarırım... kimseyi gözüm görmüyo... sadece o oldu herşey benim için ama o herzaman yanımda olamıcak...belkide 1 ay sonra hiçolmucak... nasıl dayanıcam ben yardım edin :KK43:(((((((((((((((

2. 3 Ekim 2010
  3. twity__

twity__ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ünlülerin hayatlatı yaşama şekilleri değişkitir muhtemelen ama dediğin gibi hayatta hiç bir şey imkansız değildir imkansızı başarmıssın bak sen.ve inanıyorum ki belki de yaşadığı hayattan senin yaşadığın hayata da dönebilir aşk bazen kör ediyor insanın gözünü hiç bir şey görmüyor insan.ama sen sen ol pişman olucağın hiç bir şey yapma sonra benim gibi pişman olmanı istemem.sonun da ne olursa olsun geri dönebilesin.dilerim allah gönlüne göre versin arkadaşım mutlu olursunuz.

4. 3 Ekim 2010
  5. bucakmagduru

bucakmagduru XXL KIYAFET GİYMİCEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hayatına ayak uydurabileceğini düşünebiliyorsan eğer ayrıldığınız zaman hayatını kökten karartmayacaksan kendine hayatına zarar vermeden sevgili olmaya devam et gününü anını sevgini yasa ilerde hatırlayacağın güsel hatıraların olsun yok eğer sana zarar vereceğine eminsen hiç baslamadn bitir acı cekme

6. 3 Ekim 2010
  7. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163

"Sevgili olmak"? CADIARZU

O kadar karmaşık ve yalan bir dünyada yaşıyorlar ki en ufak bir masumiyet kırıntısı, gerçek bir sevgi de onlara sihir gibi geliyor... Yaşadığınız duruma büyük anlamlar yüklemeyin, sizi yemeden içmeden kesen bu hali ciddiyete dökülmeden adlandırmayın derim... Normal şartlarda acemi bir oğlanın 2. buluşmada saçlarınızı, yüzünüzü öpmesiyle ona ne sıfatlar yakıştırırsınız, ortada 4-5 yaşından beri sevdiğiniz, doğal olarak sizden hayat tecrübesi hayli fazla olan, bu işlerin kurdu olmuş, onun yanında kendi hayatınızı basit bulduğunuz bir adam var, hayranlığınızın gözünüze perde indirmesine, iyi niyetinizden faydalanılmasına izin vermeyin... :kahve:

8. 3 Ekim 2010
  9. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    kim ki ya merak ettim

10. 3 Ekim 2010
  11. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen onun 4-5 yaşından beri hayranı olduğuna göre aranızda baya bi yaş farkı var gibime geldi,o sanatçının kim olduğunu nasıl birisi olduğunu bilemem ama ilerde üzülmemen için dikkatli davran bence ve kendini kaptırma,hepsi olmasa da bi çoğu tek gecellik aşklarla hayatlarını sürdürüyolar,çok ama çok dikkatli ol,ilerde üzülüceğin şeyler yaşama sakın.senin masumluğundan etkilenmiş olabilir ama sanatçıların hayatları bizlere çok uzak,sakın ayakların yerden kesilmesin...

12. 3 Ekim 2010
  13. cigdem_k

cigdem_k Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu hikayeye inanmam için birlikte çektirdiğiniz fotoları görmem şart...

lisede yazardım ben böyle hikayeler....

14. 3 Ekim 2010
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    seninde belirttigin gibi gercekten rüya gibi :kahve:
    dğer konunda da eski sevgilim beni dövdü ama unutamıyorum demişsin bu omu yoksa
    kimmiş bu merak ettim tanıyormuyum acaba

Son düzenleme: 3 Ekim 2010
  16. 3 Ekim 2010
  17. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.594
    Ödül Puanları:
    238
    Çok merak ettim bu sanatcıyı ya..
    Arkadasım biraz acsan konuyu :)

18. 3 Ekim 2010
  19. ozdn

ozdn benim güzel öteki yarım Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    vala hikaye buraya kadar gayet güzel ama bu şekilde devam ederse yani her çağırıldığında gidersen kötü şeyler başına gelebilir hem böle sevgilimi olunur allah aşkına..:uhm: