bir sen.. bir ben.. birde kalbim vardı...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve cmcmcns tarafından 30 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : cmcmcns
  1. cmcmcns

cmcmcns _CanCu (: _ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    HAYATIMDA BİR BEN... BİR SEN... BİRDE KALBIM VARDI...

BAZEN SAHİLLERE CİZDİM KALBİMİ.. DALGALAR BİR GÜN ALIP GÖTÜRÜR MÜ DİYE...

BAZEN HIÇ KORKMADAN ATEŞLERE ATTIM... KÜL OLUR... YOK OLUR... UNUTUR DİYE..

BAZEN KİLİTLEDİM KALBİMİN KAPILARINI... KİMSELER GÖRMESİN.. KİMSELER GİRMESİN... KİMSE KENDİNE YER EDİNMESİN DİYE..

BAZEN BOŞ DUVARLARA YAZDIM... SOĞUK VE KARANLIK DUVARLARA....

BAZEN SADECE UZAKTAN BAKMAKLA YETİNDİM... UZAK KALMAK İSTEDİM.. AMA OLMADI.... YİNE YAPAMADIM.....

BAZEN KARANLIKLARDA YANLIZLIĞA MAHKUM ETTİM.... YANLIZLIĞI SEVER.. ALIŞIR BİR GÜN BELKİ DİYE...

BAZEN UZAK DİYARLARA GÖNDERDİM.. BELKİ SAHİBİNİ BULUR DİYE... BELKİ SENİ BULUR DİYE.... AMA HER DEFASINDA .... YİNE YANLIZDI......

GİDERKEN BANA BIRAKMIŞTIN KALBİMİ.. GÖRDÜĞÜN GİBİ HİÇ ANLAŞAMADIM ONLA... UYUŞAMADIK BİR TÜRLÜ... AMA NEDENİNİ ŞİMDİ ANLIYORUM...

KALP BENİM... BENİM İÇİMDE.... BANA AİT... AMA ÖĞRENDİMKİ O YANLIZ SENİN ELLERİNDE ATIYOR... SEN VARSAN YAŞIYOR..... SEN SEVERSEN HAYAT BULUYOR...

ŞİMDİ ARAMIZ NASIL DİYE SORACAKSAN EĞER... BİZ YOLLARIMIZI AYIRALI ÇOK OLDU SEVDİĞİM..... BİR DAHA ASLA SENİ PAYLAŞMAMAK ADINA.... SONSUZLUĞA................

2. 30 Ağustos 2007
  3. masal

masal Guest

emeğine ve yüreğine sağlık...

4. 30 Ağustos 2007
  5. cmcmcns

cmcmcns _CanCu (: _ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    beğenmenize sevindimm:):KK70: Şeniz a.s.