Bir şişlik çıktı acaba ne olabilir ??

Konusu 'Genel Sağlık Bilgileri' forumundadır ve dadlummm tarafından 14 Aralık 2008 başlatılmıştır.

14 Aralık 2008
    Konu Sahibi : dadlummm
  1. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı akşamlar..

çenemin altında gıdık denen yerde bi şişlik çıktı..içeriden birşey yok.dışarıda..
    başımı geriye doğru kaldırınca gözle görülebiliyor..elimle elliyorum küçük bi top gibi..elleyince hafif bi ağrı oluyor.

yeni farkettim..doktora gidicem ama 2 günden önce randevu yok.2 günde çatlarım ben..lütfen yardımcı olun..ne olabilir. ??

2. 14 Aralık 2008
  3. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    canim bezemi diyorlar ne diyolar hani her insanda cenesinin altinda olur ama sisme nedeni belki disinden belki bogazlarini üsütmüssündür tam bir bilgim yok..cok gecmis olsun canim hayirli haberler alirsin insallah

4. 14 Aralık 2008
  5. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar hiç bi fikriniz yok mu ??

6. 14 Aralık 2008
  7. senza

senza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim yazın kulağımın arkasında saç dibinde ve de boynumun iki yanında,tam çenemle boynumun birleştiği yerde çıkmıştı bademciklerin şişer ya öyle..
    kbbye gittim lenf bezi iltihabı dedi...saç derinde de olduğu için muhtemelen başını kaşırken fln mikrop kapmıştır önemli bişi diil dedi..antibiyaotik verdi bir hafta 10 gün içinde iniyo yavaş yavaş..