Bir Slm'la Başladi Herşey...

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve graf tarafından 14 Şubat 2007 başlatılmıştır.

14 Şubat 2007
    Konu Sahibi : graf
  1. graf

graf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Bir slm la başladı herşey..

Sen bana kendini anlattın ben seni dinledim ve sonra fotoğrafımı gönderdim işte olan olmuştu

Ve msjlar birden fazla gelmeye başlamıştı.ilk defa heyecanlıydım ilk defa etkilenmiştim ve

titriyordu yazarken ellerim.bende kendimi tanıttım ve sen telefon numaranı vermiştin ama ben vermek istemedim netten tanıştığım bir kişiye telefon numaramı veremezdim mantığımca..
    ve o akşam eve gittiğimde evde kimse yoktu ve yanlızdım aklıma gelmiştin keşke dedimm
    keşke telefon numarasını alsaydım.sabah iş yerine gittiğimde ilk işim pc nin başına oturup telefon numaranı kaydetmekti.ve hemen günaydın canımcım diye bir mesaj atmıştım.ama ne yazıkkı cevap gelmedi ve çok üzülmüştüm saat 16.00 olduğunda günaydın canımcım uyuyordum diye bir mesaj gelmişti ve ben çok sevinçliydim.daha sonra sen sesimi duymak istediğini ve merak ettiğini söylemiştin ben ise hastaydım boğazım ağrıyordu ve sesim kısık gibiydi iyileşiyim öyle konuşuruz demiştim tamam dedin ama her defasında aramak istiyordun.ve o akşam sen tamam dedim arayabilirsin avril lavigne nobody’s fool dinliyordum ve telefonum çaldı haloo die bi ses aman allahım dedim ingiliz galibaJ)
    ve sesim titriyodu çok etkilenmiştim sendede bunu sezmiştim böylelikle telefon konuşmalarımız başlamıştı..ve sen sabırsızlıkla benim yanıma gelmek istiyordun ben ise erken daha diyordum ama senide merak ediyordum allahım dedim ya o değilse ya yalansa herşey ve o gün gelmişti..05/12/2003 saat 09.00 buluşma yeri heykel meydanı sen diyorsinki nereye geliimm diorum heykel gel (allahım ya sanki çocuk heykeli bilio)))neyse bi şeklide sorarak bulmuştun.daha sonra arabanın mrkasını sordum ve yavaşça yaklaştım ve sendin evet inanamıştım çünkü ilk defa sanal olarak konuştuğum birisiyle yüz yüze geliyordum.arabana bindim merhaba dedim halini hatrını sordum ve sessiz kaldık nereye gidelim dedin kumbağ dedim allahım ne cesaret yaa tanımadığım kişiyle kumbağ a gidiyorum..
    ve buz gibi bir hava biz deniz kenarında arabanın içreinde balık tuttan adamı isliyoruz sen birşeyler söylemek istiyorsun ama konuşamıyorsun resmen dilin tutulmuş durumda dedinki;ilk defa böyle birşey yaşıorum ilk defa birisi için sbahın köründe kalktım ve elin ayağın tiriyordu bana sarılmak istediğini söyledin ve onda bende istedim sarıldım ilk defa bir erkeği koklayarak içime çektim ve aşık oldum herhalde dedim.sen sevinçten uçuyordum resmen yolda giderken gülben ergenin şarkısı çalıyordu uçacaksın
    sözler ise şöyle;sen tesadüf değilsinki seni bana yazan kader değilmi dedinki işte buu bizi anlatıo ve elimi tuttun o günü unatımıyorum benim için çok özel helede o tekirdağa gittiğimiz sabah kahvaltısı için yiyemediğim pohaçayı boğazımda düüğümlemişti resmen.sende öyle
    sonra beni eve bıraktın ve sımsıkı sarıldık..ve ilişkimiz başladı
    birdahaki görüşmeyi sabırsızlıkla bekliordum ertesi gün hemen ben sana cep partner die bi olaydan bahjsettim ve 5dk sonra bana telefon numaranı kaydet canımcım dedin ve şaırdım saatlerce konuşuyorduk bıkmadan usanmadan.allahım diordum sen çok büyüksün ve hayatımın anlamını kaşrıma çıkardım seninle tanıştıktan sonra herşey o kadard değiştiki..
    helede bir sabah aniden gelmen beni çok şaşırtmıştı ama o sabah zaten kafamda soru işareti vardı?acaba neden çok erken saatte kalkmıştı diordum kendime ve bana kaçta iş başı yaptığımı sormuştun nasıl yağmur yapğıyordu o gün satış müdürünle oturuyoruz plazanın yanına bir araba yaklaştısatış müdürü dediki aylin boramı polomu bende dedim polo yok dedi bora dedim bakıcam şimdi ayağımda bir mini etek.arabaya doğru yaklaştım plakayı gördüm şok oldum arabanın içine bindim delisin sen dedim.sende napıyım çok ösledim geldim dedin dedim ama ben çalışıyorum biliyorum dedin 5dk bile olsa geldm.ama senden bişey rica ediorum dedin bidaha etek giyme dedin ve o gün bugündür etek giymiorumJ)
    işte böyle bir aşk aylin-yasin aşkı sıradan değil farklı güzel birbirini çok seven iki kişi daha sonra bana karım benim söylemeye başladın benimle evlenmek istediğini söyledin şaşırmıştım artık hayatımın gidişatını sana göre ayarlıyordum daha çok çeyiz alıyordum ve ben bu adamla evleneceğpim bu adam benim kocam olacak kişi diyordum.her ne kadar 3sene içerisinde 2kere kötü ayrılıklar olsada sen yine benden vazgeçemeyip bana döndün çünkü biz birbirimizsiz yapamıyorduk .sesini duymadığım geceler kabus gibiydi.ses kayıtlarını dinleyip uyuduğum çok geceleri biliyorum.geçmişteki kötü ayrılıkları kafamdan sildim sadece güsellkleri bıraktım.ve evlendik
    inanamıyorum bazen tnn e milyonlarca kez teşekkür ediyorum bana aşkımı kocamı verdiği için.herşeyimsin sen benim .suyumsun yaşama kaynağımsın.sen benim en değerli varlığımsın.aşkım seni çok seviyorum.

Seni seviyorum çünkü,
    Her sabah kalktığımda
    Yasamak için tek neden sensin
    Seni seviyorum çünkü,
    Bu soğuk günde içimi ısıtan bir esinti gibisin.

Seni seviyorum çünkü,
    Sen hep benimlesin.
    Gözümü kapatmam yeterli seni görmem icin.

Seni seviyorum çünkü,
    Seni sevmeyi seviyorum.
    Seni koklamayi seviyorum.
    Sana dokunmayi seviyorum.

2. 14 Şubat 2007
  3. graf

graf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Tanişma Hikayemdir Eşimle..

4. 14 Şubat 2007
  5. vitamin

vitamin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    allah bozmasın ömrünüz boyunca devam eder artarak sevginiz grafcıgım

6. 14 Şubat 2007
  7. Gxuxlden

Gxuxlden delikafa Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    çok güzel grafcım dilerimm bir ömrünn hep mutlu geçsin :1hug:

8. 14 Şubat 2007
  9. miray_08

miray_08 Guest

grafcım bir hikayeniz olması çok güzel....sanal aşklarda gerçek olabiliyormuş...mutluluğun daim olsunnnn

10. 14 Şubat 2007
  11. graf

graf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    çok teşekkürler herkese

12. 14 Şubat 2007
  13. melisanur

melisanur Guest

Canım çok güzel olmuş yaa allah sizi dahada mutlu etsinn

14. 14 Şubat 2007
  15. lena

lena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    süperdi bende anlatsammı acaba graf.allah bozmasın sevdanızı canım

16. 14 Şubat 2007
  17. graf

graf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    amin peteğim teşekkürler

18. 14 Şubat 2007
  19. tualina

tualina batuhan'ım can oğlum... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    allah nazarlardan saklasın canım seni ve aşkını...sonsuz mutluluklar herkese...