bir soru da benden

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ruksan tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

4 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ruksan
  1. ruksan

ruksan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar selam

adetim yaklaşık 1 hafta gecikti ama son 4-5 gündür şiddetli şekilde adet sancısı gibi sancım var..adet sancısı kesinlikle ondan eminim her zamanki gibi.beklenen adetten 5 gün önce fortelle test yaptım negatif çıktı sonra oncomed testi yaptım adetim 2 gün gecikince o da negatif çıktı ve son olarak 2 gün önce bir daha başka bir test yaptım o da negatif çıktı ama 1 haftadır agrım olmasına rağmen adet olamıyorum.3 farklı test yaptım 3 ü de negatif çıktı 3ünün de yanılması imkansız diye tahmin ediyorum.sizce ne önerirsiniz daha beklemeli miyim hamileliği istemiyorum şu an için.sizin görüşünüz nedir?3 testte de yanılma ihtimali olabilir mi en ufak bir 2. çizgi dahi yoktu 3.de de silik de olsa. hepsi kapkalın bir tek çizgi verdi.

2. 4 Ekim 2010
  3. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Bence kesin cevap almak icin hemen en yakin saglik ocagina gidip kan testi yaptir.
    Eger negatif cikarsa 5 gun gecikmeden sonra pozitife olma ihtimali dusük.

Son düzenleme: 4 Ekim 2010
  4. 4 Ekim 2010
  5. ruksan

ruksan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biraz daha bekleyeyim diyorum sıkıntı stress malum daha 1 hafta oldu olabiliyor bazen bu kadar gecikme.ama sizce de 5 gün önce negatif çıkması 2 gün sonra negatif çıkması ve tekrar 5-6 gün sonra negatif çıkması kesinlik katmaz mı olaya

6. 4 Ekim 2010
  7. tuanaker

tuanaker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    umutlandirmak icin söylemiyorumm ama benim yengemin adetinden iki hafta sonra pozitif ciktii olabilir yanii ben kaliplasmis seylere artik inamiyorum sonunda makina degiliz biz bazen ummadigimiz seyler olabiliyor