Bir soru? Yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve PeSpEmBe tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : PeSpEmBe
  1. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlarım kafama takılan bir soru var.Sizlerle paylaşmak istiyorum.Ben yeni evliyim ve ailemden uzak bir şehirdeyim,henüz hiç ailemi ziyarete de gidemedim dolayısıyla.Ama mart ayında ailemi ziyarete gidicem inş.1 haftalık gidiş dönüş bileti almıştık.(eşimin izni olmadığı için ben tek gidicem) Ben de eşime 10 gün olmasını istediğimi söyledim,o da bana "15 günlüğüne de gidebilirsin kuzucum istersen biletini 15 gün sonrasına alıyım" dedi.O kadar içten söyledi ki bunu.Ben de yeme içmeyi bahane ederek" Olmaz cnm sen ne yer,ne içersin onca zaman " dedim.O da" Sen beni düşünme,kendini düşün cnm evlenmeden önce nasıl yiyip içtiysem şimdi de bakarım çaresine,sen kendi keyfine bak canım önemli olan bu" dedi.
    Şimdi bunda ne var diceksiniz .Benim sorum şu, "Bensiz 15 gün nasıl durmayı göze alıyo,hiç mi özlemeyecek beni" diye içim içimi yiyo_Ona birşey de diyemedim,beni özleyecekse kendinin izin vermemesi gerekmez miydi??İçimde düşünüp duruyorum,bana kalsa ben o kadar duramam! Ailemi çok seviyoruz ikimiz de ,ama o benim eşim,her gece beraber sarılıp uyuduğum...15 gün bensiz nasıl rahat etmeyi düşünüyo da böyle bi teklifte bulunuyooo yaaaasenağlama
    Kızlar noluur fikirlerinizi çok merak ediyorum,yine hassaslık yine hassaslık iştee:çok üzgünüm:

2. 29 Aralık 2008
  3. EU3

EU3 Guest

bulmus ta bunuyo derler buna kusura bakma

4. 29 Aralık 2008
  5. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Ne yapacak bu kocalar bizimle bilmem. İzin verse bir türlü vermese bin türlü. Hep şikayet hep şikayet.şakkıdı

6. 29 Aralık 2008
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    eğer izin vermeseydi ayrı bir olay olacaktı...
    adamcaz ne güzel demiş,merak etme diye,
    sırf siz ailenizle hasret giderin diye,15 gün idare edecek...
    bence siz büyütüyorsunuz...
    tabiki özleyecektir,ama gitme deseydi nasıl bir tepki verecektiniz,çok merak ediyorum...
    bence teşekkür etmelisiniz eşinize....
    sevgiler...

8. 29 Aralık 2008
  9. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    valla kadın milletine yaranılmıyo haaaa -tatlicadiarzu-

10. 29 Aralık 2008
  11. PeSpEmBe

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    [COLOR="Navy"]Kızlar sizi anlıyorum ne demek istediğinizi, ben de zaten kocama bu yazdıklarımı söylesem beni kesin nankör davranmakla suçlar."Hem izin veriyorum ,yine de yaranamıyorum,iyilik de yaramıyo" der.
    Ben de zaten bu yüzden sizinle paylaşıyorum.Ben aşırı duygusalım biliyorum ama elimden birşey gelmiyor, böyle düşünmekten kendimi alamıyorum ...[/COLOR]

12. 29 Aralık 2008
  13. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım sen üzülme, ailenle vakit geçir, hasret gider diye adam 10 gün yerine 15 gün demiş.
    Esas izin vermeseydi üzülecektin. Eminim senin yokluğuna üzülecek tabii.Seni düşündüğü için söylemiş, eşin incelik göstermiş.

14. 29 Aralık 2008
  15. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    986
    Ödül Puanları:
    163
    bence esin seni düsündügü icin öyle söylemis ailen uzakta hasret gidersin diye
    bence bunu kafana takma millette ne kocalar var benim görümcem yilda bikez geliyor memlekete o zaman bile yatili birakmiyor esi bence sükretmelisin

16. 29 Aralık 2008
  17. SalvaMea

SalvaMea Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    git iki gün kal gel evine dese bu seferde beni hiç düşünmüyormu bende ailemi özlüyorum dersiniz :KK70: bu erkeklerede bazen hak veriyorum bize yaranılmaz..

18. 29 Aralık 2008
  19. PeSpEmBe

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ailem benim yokluğuma alışamadı hala evin tek kızıyım çünkü.Eşim ailemi çok sever,ailem de eşime bayılır.Benden çok eşimi tutar ailem. Yani iş böyle olunca izin vermemesi zaten mümkün olmazdı...