bir soru

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Menzil Gxuxlxux tarafından 21 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Şubat 2008
    Konu Sahibi : Menzil Gxuxlxux
  1. Menzil Gxuxlxux

Menzil Gxuxlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Bayanlar, ben ovulasyon kitini kullandim bugun ve ikinci cizgi tam 1. cizgi kadar koyu olmasada bayagi cikti. Kit de 1. cizgi kadar yada ondan daha koyu olmasi lazim diyo ovulasyon gunu icin.
    Yani benim yumurtlama gunu yakin. Yarin olabilir ama emin olamiyorum ki..

Bu yuzden dunde bekledim iliskiye girmedim bugun olur diye. Ama yine bugunde baktim, biraz daha beklemem gerkiyor anlasilan.

Bayanlar bana tavsiye verin lutfen.

1) Eger bugun iliski olursa sansim yuksek ama yumurtlama gunum tam bugun degil.

2) Eger bugun birlikte olursakta, yarin test sonucunda yumurtlama gunum oldugu cikarsa, sperm kalitesi yarin iliski icin tam iyi olmamis olucak. Hani 48 saatte kendilerini toplayabiliyorlar ya..

Sizce napim??

Cok sagolun...

2. 21 Şubat 2008
  3. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hic Bi Fikrimmm Yokk Arkadsim Hakkinda Hayirlisi Insallah Nasil Istiyosan Rabbim Gonlune Gore Versin

4. 21 Şubat 2008
  5. anadolukizi

anadolukizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım yumurtlama günü bi gün sürmüyorki, en azından 5 gün sürüyor.illede sperm kalitesini düşünüyorsan 2 gün sonrada ilişkiye girebilirsin. eşini iyi besle
    Roflol .Folik asite başladınmı peki? onunda çok faydası oluyor. eğer akıntında artma varsa azda olsa bugün yumurtlama günün olabilir. ateş ölçerde kullanabilişrsin yumurtlama gününü bulmak için

6. 21 Şubat 2008
  7. Menzil Gxuxlxux

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Ovulasyon olduktan sonra 24-36 saat icinde iliskiye girilirse olma sansi yuksekmis oyle yaziyor. Onun icin sordum. Yani yarini da bekleyebilirim tabi ama ben sansimi yukseltmek istiyorum. Bi yandan da ya yarin degilse yumurtlama gunum diyorum. Akinti acaip artti. Ama atesimi olctum bu sabah, bugun degil yumurtlama gunum.

Vitamin yaklasik 4 ay oldu kullaniyorum. Icinde hamilelik oncesi yetecek miktarda folik asitte var.

Cevabin icin sagol.

8. 21 Şubat 2008
  9. bubuxsx

bubuxsx evimizin eksiği gel artık Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim bildiğim ilişkiden sonra spermler 3 gün boyunca rahimde canlı kalabiliyolar.yani aslında bı kac yerde okudum yumurtlama gününde değil bir önceki günde ilişkiye girip yumurta tam çatladığında spermlerin orda hazır olması daha da sansı arttırıyomuş.senın yerınde olsaydım bugun ılıskıye gırerdım eger kesın yarın dersen yumurtlama gunun yarında esıne bıraz besın takvıyesı yapıp yarında bırlıkte ol...bol sans

10. 21 Şubat 2008
  11. Menzil Gxuxlxux

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Bende tam simdi internette bunu arastiriyordum. Bende bir yerde spermlerin 3 gun canli kaldigini okumustum. O yuzden eger gercekten boyleyse, bugun birlikte olmak en dogrusu. 3 gun canli kalicaklarsa, yumurtlama yarin olmasa bile obur gun kesin bekliyorum. Zaten yarindan sonraki gun bile olsa o zamana spermler yeniden kaliteli hale gelmis olucaklar. Tekrar iliski olabilir yani.

Cok tesekkurler cevabin icin.

12. 21 Şubat 2008
  13. bubuxsx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah faydalı olmusumdur.kolay gelsin:) sansın bol olsun.allah dualarımızı kabul etsın..

14. 21 Şubat 2008
  15. ravzanur

ravzanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bubusum n ber kiz nasilsin?

16. 21 Şubat 2008
  17. bubuxsx

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hain tıytıl asıl sen nerelerdesin?bıraktın bizi diğer tarafta..hiç uğradığın yok bakıyorum bakıyorum kımse gelmıyo:KK43:(
    ee nasıl oldun nasıl gıdıyo hamılelık bebiş iyidir inşallah..hadi kendi bölümümüze gidelim hem diğer kızlarda haber almıs olur

18. 21 Şubat 2008
  19. ravzanur

ravzanur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bubusum seni bekliyom hadii gelseneeeeeeeeee

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.