bır sorum olacak

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve safkan tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : safkan
  1. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaslar
    ben 11 haftalık gebeyım ve tecrubelı olan yada olmayan herkese bısey sormak ıstıyorum
    ben kendımı bıldım bılelı sallanarak uyurum
    sadece bacaklarımı sallamam komple vucut olarak sallanarak uyuyorum
    bunun bebege zararı olurmu acaba merak edıyorum
    ozellıkle kadın dogum uzmanı olanlardan varsa fıkrını merak edıyorum
    aklıma geldıkce ayagımı sallayarak uyumaya calısıyorum en azından karnım cok sallanmamıs oluyor bu sekılde
    sallanmadanda uyumam ımkansız
    fıkrınız nedır ?

2. 4 Ocak 2010
  3. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    sallanarak uyumakmi ilk defa senden duydum nasi oluyo o yaCADIARZUhadi otururken bacak sallamayi biliyorumda uyurken garip geldi

4. 4 Ocak 2010
  5. Macir

Macir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    canım ya ben de sallanırım ama her zaman degıl benım adetlerım cok sancılı olurdu ve karnımın hafıf ustune yatarak sallanınca ancak uyuyabılırdım o zamandan alıskanlık oldu bıryerım agrısa sallanırım gercekden faydası var hatta ılk dogumumda sunı sancı cekerken ben bu sekılde salllanarak sancılarımı bıle hafıfletmıstım hamıleyken hep degıl ama agrım olunca sallanırım bırde bebek bazen cok hareket edınce de hafıf hafıf sallanmalarla agrılarım gecerdı bende su an 12 hf dayım ama kanamam var bazen hafıf agrım olsa yatarak bıraz sallanıyorum rahatlıyorum bı benım ucuncu olacak Allah ızın verırse hıcbır zararınıda gormedım ıcın rahat olsunturkbayragi

6. 4 Ocak 2010
  7. safkan

safkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    tesekurler asuman ama ben her gun ve baya sallanıyorum
    ınsalah bebege zararı yoktur
    annemde dıyorkı o daha olusma cagında sallanma dıyor ama nasıl uyurum ozaman bu alıskanlık nefes almak gıbı olmus bende

8. 4 Ocak 2010
  9. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Ya Allah affetsin ama güldüm ben ilk kez duydumnasi sallaniyosun ayanı kaldırılmış mesela denemek istiyorum bende merak ettim
    ama bu alışkanlıkta. Vazgeç bebisi sallarkende uyuya kalırsın ne olr sende hakkını helal et ilkez duyuyorum jyle bisi

10. 4 Ocak 2010
  11. aysusahin

aysusahin ♥♥♥ Canım Kızım ♥♥&# ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bugüne kadar duyduğum en ilginç şeylerden biri ..Nasıl uyuyabiliyorsun sallanırken... CADIARZU Neyse konuya gelelim...Bebek için zararlı olabilir sallanman...Sersem olur yavrucağız..Doktoruna bu konuda danıştın mı ? Onun düşüncesi nedir ?Sallanmamaya çalış ya da bu konuda profesyonel bir yardım al derim ben... :dance:

12. 5 Ocak 2010
  13. Macir

Macir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    726
    Ödül Puanları:
    113
    canım ya merak etme sen bırsey olmaz
    o kadar sallanmayla olsa olsa bebegın rıtmık sallanmakdan matematıksel zıhnı daha gelısmıs olarak dogar sonucda lunaparkda saallanmıyorsun onlar oyle bır koruma ıcındelerkı kadınlar zıplayarak hoplayarak bıle dusurememısler bebeklerını cogu zaman hep saglıkla olmus cocukları