bir sorum olucak fikirlerinizi öğrenmek istiyorum

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve kediciq tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : kediciq
  1. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar diyelim ki biriyle uzun bi ilşki yaşadnız 2 3 4 sene her nyse ve siz ayrıldınız o sizi unutmak için biriyle çıktı ama hala sizi sevio ve unutamadı sizde onu seviyorsnuz size geri döndüğünde kabul edermiydiniz.........

cwplarını bekliorum:uhm::1rolleyes:

2. 4 Ocak 2009
  3. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    başkasıyla çıktığı halde seni hala sevdiğine nasıl emin olabilirsin ki? senleyken yaşamında olan birisiysi ya bu? ya da sen başkasıyla çıksan o seni tekrar kabul edermiydi? ayrıca tekrar beraber olduğunuzda o 3.şahısı kafandan atabilecek misin bakalım? seni unutmak için başkasıyla çıktım çok sağlıksız geliyor bana.

4. 4 Ocak 2009
  5. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    kaç sene çıkmış olursan ol, unutuluyorsun ve unutuyorsun canım.

bak o yolunu çizmiş sende çiz boşver

6. 4 Ocak 2009
  7. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    içinde sevgi kırıntıları olmayıp hala güçlü duygular ile kendini beslemişsen onun sevgisiyle,ayrılık nedeniniz kötü değil ise ve bir araya gelşmek için deliriyor iseniz bence sorun yok....
    unutursan unutulmuş hissedersin,unutmamışsan geri dönmek an meselesi dersin!

8. 4 Ocak 2009
  9. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    sevgisinden eminm bilmiorum kafam karışık :S

10. 4 Ocak 2009
  11. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    o zaman anın tadını çıkarark onunla istediğin mutluluğu yaşa.......................
    hayatta bazen bişiler bir anlık ve bazende bişilere geç kalmak için saniyeler bile tükenir unutma... sadece kendin için ne istiyorsan onu yap ..o bunu yapmış bu bunu yapmış değil ben istedim ve yaptım ama kimseyede zararım olmadan ......de!

12. 4 Ocak 2009
  13. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    şuan için biraz bekliorum henüzdönmedi dün biraz konuştuk ve ben dedim o hytnda olduğu sürece beni arama dedim hklısın dedi şimdi hiç bişi yapmadan bekliorum döner die umuyorum sence dönermi :S???

çok zor bi durum ya offf :'(

14. 4 Ocak 2009
  15. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    aarkadaşlar girenler fikirlerni yazsın lütfen :KK43:

16. 4 Ocak 2009
  17. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    ben de benzer şeyleri yaşayacağımı düşünüyorum... 2 yıllık ilişkim bitti... ve ben çok değer verdim diye terkedildim... o yüzden nedense benim değerimi sanki birisiyle çıktıktan sonra anlayackmış gibi geliyor... ha o zaman iş işten geçmiş olur mu bilmiyorum... 3 ay oldu ben hala seviyorum ... kimseyle çıkmadan gelse bile hemen güvenemezdim... kaldı ki biriyle çıktıkta sonra olmuyor sensiz diye gelse daha zor elbet...

hep içimde kırıklığı olur sanki...

bişi söyleyeceğim bir an ilk cümleni farklı okudum... biriyle 2-3 sene çıktıktan sonra geri dönmek istedi gibi.. yaşadığın yer de bursa görünüyor... benim ilişkim bursada yaşayan eski sevgililerden birinden gelen bir msjla karışmıştı.. bir an acaba o senmisin dedim :1shok:

sonra baktım sen olamazsın ... sen emek verensin... :teselli:

bence zamana bırak tatlım... ikinci şansı verirken herşeyin senin dilediğin gibi olacağından emin ol yoksa verme o şansı... bu sefer sen koy kuralları... yapamam dediği birşey olursa o zaman ben de yapamam de... sonuçta sevgisinden ve seni kaybetmek istemeyeceğinden emin olman gerek... senin kaybedeceğin bir şey yok değil mi ; nasılsa hayatında yok şu an...

sakin sakin düşün ; eski günlere aldanma... elbet bu kişi tamamen değişmemiştir ama yaşanmışlıklar bir iz bırakır insanda... hayırlısı olsun yerimseniben

18. 4 Ocak 2009
  19. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Ya ben şey derim aslında canım eskiler eskidi ve yenilere yol açıldı eğer gitmeseydi eskimezdi gitti ve bunu istedi..giden gitsin kalanlara devam et canım istersen..böyle muammalar içinde neden yaşıyorsun ki..aranızda sorunlar olacaktır sorularda... Cvb vereceğiz derken daha kötü yıpranacaksınız...'yokluğunda ve yokluğumda neler yaşadın 'sorusuna hazırsan işte çok istiyorsan bekle ve gör yaşa....