bir sorum var deneyimli ve muhafazakar düşünenlerin fikirlerini istiyorum

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 13 Nisan 2008 başlatılmıştır.

13 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

sizce sözlünüzle herşeyi konuşmak onun size olan saygısını yitirir mi? konuşmamak mı gerekir? ve neden açıklarsanız çok sevinirim...:eek:

2. 13 Nisan 2008
  3. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    canım şimdi herşey derken nelerden mesela ama söylenmeyecek şeylerde olabiliyor bazen insaların özeli gibi mesela

4. 13 Nisan 2008
  5. Dishe

Dishe ✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sozlunuz sonucta esınız olucak ınsan..
    bence hersey konusulmalı daha sonra karsınıza beklenmedık surprızler cıkmaması acısından:kahve:

6. 13 Nisan 2008
  7. Seher

Seher kastamonu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım konuşulması gereken şeyler vardır konuşulur anlatılmayacak şeylerde vardır konuşulmaz o yuzden yerıne ve zamanına göre degışır bence

8. 13 Nisan 2008
  9. EU2

EU2 Guest

arkadaşım ben sana bi soru sorim önce .... ilk önce şunu bana söylermisin başlığında "deneyimli ve muhafazakar düşünenlerin fikirlerini istiyorum" bu nedemektir??? gelelim 2. soruma.. diyosunki " sözlünüzle herşeyi konuşmak onun size olan saygısını yitirir mi? konuşmamak mı gerekir" sözlünle hangi konuda konuşucaksınızki saygısını yitirsin sana?? biraz açarmısın bu konuyuda??

10. 13 Nisan 2008
  11. EU1

EU1 Guest

ya genel değilde muhafazajar türden düşünceler işte canım yani helal falan mevzuları ben önem verrim de:) ne gibi konuşma dersen de ya onu öptüğünü falan gibi mesela.. o türden konuşmalardan bahsediyorum... acaba basit mi olursun o konulara kaçarsan?

12. 13 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ya aslında daha çok saygı ve sevgi kapsamında sorsam daha iyi öbürüne yönelik şeyleri biliyorum gerçi de fikir olsun die sordum..cevap verirseniz çok sevinirim

14. 13 Nisan 2008
  15. file_maker

file_maker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aslında herşeyi konuşabilmek güzeldir ama tabiki sınırı aşmamak kaydıyla herşey yerinde ve yeterli yapıldığı sürece güzeldir bana göre.bende nişanlıyım biz bi çok şeyi konuşabiliyoruz ve ne kadar paylaşırsan o kadar yaklaştırıyo seni eşine ama dediğim gibi sınırlar unutulmadan.....

16. 13 Nisan 2008
  17. EU1

EU1 Guest

konuşulmaması mı gerekir yani bu mevzu da daha derin konuşmak ,yüzeysel ayrıntılı hepsini içine alarak cevap vermenizi istiyorum...şimdi den teşekkürler.

18. 13 Nisan 2008
  19. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    bu konunun uhafazakarlıkla ilgisi yok canım bu bir:smiley-cool:
    nişanlında değil,henüz sadece sözlünse(ki bilirsinki söz uçar,yazı kalırşakkıdı) sözlünle herşeyi bi yere kadar konuşursun...insan sınırsız sorgusuz bir tek eşine açılmalı,eşinden hiç utanmamalı.diğer türlü ne olursa olsun arada bi gizem bi sınır olmalı.bu şekilde,yani herşeyi konuşarak,hatta belkide yaşayarak karşındaki insanın tanınacağını düşünmüyorum.:smiley-cool: