Bir sorum var,yardmc olur musunuz?

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve milasis tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : milasis
  1. milasis

milasis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :uhm::uhm:öncelikle merhaba bayanlarr!!!benım sözlümle tanışma yıldönümümüz var .7.yılımıza giriyoruz.kendısı su an asker.ona yıldonumuzde nasıl bı hedıye versem nasıl bı surprız yapsam ne yapsaamm ne etsemm bılemıyorum.buyuk gun ekımde ama malum asker olduğu için şimdiden duşunup ıyı bı paln yapmak ıstıyorum o da sevınsın ıstıyorum.nappıım ben şimdiiiiii???mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

2. 2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : milasis
  3. Lionness

Lionness Cadı-Asi-Merhametli Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Erkek arkadaşım ığdırda sınır karakollarından birinde yaptı askerliğini... Üniversiteden yeni mezun olmuştuk o askere gitti bende kocaeliye döndüm, onun doğumgününde yanına gitmiştim yaklaşık 24 saat süren çilekeş bir yolculukla ve sınır karakoluna ulaşamadan çevirmişti askerler, o zaman pkk köyleri falan çok basıyordu, komutanlarına ilettiler, çok ağladım komutanın karşısında sonra o da mertin askerlik yaptığı kışlaya gidiyormuş, benide yanına almıştı...Ve hediye olarakta... Bembeyaz bir ajandaya-kendi el yazımla ama- şiir bahçesi yaptım... Sevdiğimiz şairlerin şiirlerini tek tek yazdım, böyle bir sürprize ne dersin?