Bir sorunum var! Yarn buluacam.

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Gurbetcikiz tarafından 19 Haziran 2009 başlatılmıştır.

19 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Gurbetcikiz
  1. Gurbetcikiz

Gurbetcikiz Guest

Arkadaslar!
    Buyuk bir sorunum yok allaha sukur ama yinede yardiminizi almak istedim.

Yarin sevgilimle bulusucagim 2nci bulusma, ama dun olan oldu
    3 haftadir birtane sivilce cikmayan suratimda yanagimda kocaman sivilce cikti .
    Ona dedi bulusmayi erteleyelim fln oda noldu fln dedi, bende halsizim, rahatsizim fln dedim. Oda kesin baska bisey var dogruyu soyle dedi ; bende ‘ sinir oldugum bir sivilce cikti yanagimda boyle gorme beni fln dedim’ oda ‘ sacmalama bir sivilce yuzunden senden soguyacak sevdiginden soguyacak adama ben adam demem, sivilcedir gelir gecer, bugun sende yarin bende cikar’ dedi. Fondotenle kapatsam bile kocaman. Bi gunde nasil iner sisligi acil yardiiim rahat degilim boyle, o sorun yapmasada ben yapiyorum iste :KK43:

2. 19 Haziran 2009
  3. _NURUM_

_NURUM_ Guest

zaten hep böle zmanlarda çıkar şu sivilcelerr.ama sorun etme cnm.bak aşkında öle demişş.gelir geçer.diş macunu yada pudra sür güselimm.biraz faydası olur sanırımm :-)

4. 19 Haziran 2009
  5. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    şişliği ineceği varsa iner, yoksa siz dışarıdan indiremezsin.
    ayrıca erkek arkadaşınız haklı.
    benim sevgilim yüzümde sivilce çıktı diye benle buluşmaktan kaçınsa; geleceği yokmuş bahane yaratıyor diye düşünürdüm..

6. 19 Haziran 2009
  7. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hiii ayyy eyvahhhhhhhhhhhhhhhhh
    ben olsam değil sevgilimn yanına gitmek sokağa bile çıkmazdım
    nasıl gezceksin yüzün de o koskoca sivilceyle...ayy allah kimsenin başına vermesin
    çok zor çokkkk

8. 19 Haziran 2009
  9. Gurbetcikiz

Gurbetcikiz Guest

Haklisiniz kizlar o zaten oyle seyleri sorun edicek karakterde degil, ama ben kendi kafamda sorun yapiyorum. Cunku cikmiyordu uzun zamandir tam bugunu buldu.
    Hatta bana cok kizdi eger boyle bir nedenle benle gorusmekten vazgeciceksen senin sevginden suphe ederim fln dedi sonrada bana ‘sen bende sivilce cikarsa sevmezmisin sanki’ sacmalama cocukca seyler bunlar dedi. Tabi onda ciksa sorun etmem ama kocaman yanagimda, uzeri kipkirmizi biraz kapatmaya calistim bugun fondetenle ama kirmiziligi belli :KK43: Sinir oldum.

10. 19 Haziran 2009
  11. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Ah be guzelım tek sıkıntın bu olsun... Sıvılce bu gelır gecer... zaten sevgılınde fazla durmuyo bu tarz seylerın uzerınde... fazla fondöten sürüpte havasız bırakma orayı bu sıcakta daha da azdırabılırsın canım...

12. 19 Haziran 2009
  13. simgeson

simgeson Canım kızım... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok şükür ki açıklama yapmışsınız
    yoksa sizin ile ilgili başka şeyler düşünüyor olabilirdi

14. 19 Haziran 2009
  15. _NURUM_

_NURUM_ Guest

boşwer gitsin canımm.yarına kadarda biraz geçer zatenn.yarında fondötenle kapatırsınn pekde belli olmazz. eminim sen ölede güselsindir zatenn opuyorumnanaktan

16. 19 Haziran 2009
  17. Gurbetcikiz

Gurbetcikiz Guest

Yok cekinmiyorum acik acik dedim. Cumartesiyi iple cektigimide biliyor hergun cumartesi olsun cumartesi olsun diye diye canimiz cikti aramizdaki mesafe 200 km fln. Ancak haftasonlari gorusebiliyoruz zaten. En azindan rengi belli olmasin diye kirmiziligi hafif fondoten surerim yani bitane sivilce olunca dikkat cekiyor, simdi 3 4 tane olsa dikkat cekmez. Neyse bende gozlerime dikkati koyarim eye-liner ve rimelle siyah.
    Sorun degil kizlar biliyorum ama sizinle paylasmak istedim.. Belki beni rahatlaticak bisyler dersiniz yada aranizda benzeri durumlari yasiyanlar olabilir diye..

18. 19 Haziran 2009
  19. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bu da dert mi be güzelım ya
    bnm alnımda yüzümde sivilceler vardır hiçde dert etmem
    fondiş sürerim kapanır
    akşamda güzelce yıkarım