Bir tatlı söz Bir güler yüz, hayat arkadaşından kıymetli mi?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve FatmaBeyza tarafından 17 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : FatmaBeyza
  1. FatmaBeyza

FatmaBeyza Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    benim sorunum eşimle.ben o kadar ilgiye şefkate aç büyüdüm ki tüm umudumu hayatımın erkeği olacak insana bağlamıştım belki başlarda öyl biriydi ama bi süre sonra ne olduysa oldu ondan istediklerimi söylediğimde karşılığını tekme tokat :mymeka: benneyaptımkiolarak görmeye başladım.bu kadar zormu karısını bişeylerin önünde tutabilmek ben ne yapacağım bilmiyorum yaa...hayatında bişeylerden önce gelebilmekti tek isteğim bişey dedğimde şundan sonra maç tan sonra kahveden gelince...bunları duymak deiğl.ama bebeğimde olduktan sonra dayanılamz bi hal aldı.o kucağımdayken beni yumrukluyan çcouğumu hüngür hüngür ağlatan bi sadist oldu.sen kaşınıyosun diyerek dayak atmaya bahane arıyo ilk vurdugunda diz çöküp ağlayan adam şimdi niye gülüyo?en son dün gece yarşıma izliyodum aldım kızımıda sigara içmeye diye gidip bi yatmaya geldiği mutfaktaydı.kızım uyuyuncada beraber vakit geçircektik.biraz içmiş sızmış orda kızımda uyucak mama istiyo iki kaşık yedi uyuyakaldı zaten bakta mama yapıyım dedim bırakamıyorum ama kalkmadı.uyuyunca kızım niye böyle yapıyosun dedim uyandırma sarhoşum bak kalkarsam öldürürüm seni kaşınma dedi.üstüme yürüd falan çocuk uyandı sen uyutucan dedim bende sonra çıktım yan odaya kıza diyo söde annen bu evde fazlalık ben kibar değilim ilgili değiim bulsun annen kibar birini seni bana bıraksın ama gitsin dimi kzım diyo.ne yaparsınız ben bilmiyroum.şiddete bile kaç kere oldu katlandım seviyorum diye kızımı ayrılırsam elimden alır diye ama artık olmuyo ölücem kahrımdan..sadece cinsel hayat için karıyım resmen adamın hayatında bi o yani onuda söyleyip duruyo zaten elalem igibi o bar senin bu bar benim karı peşinde koşturmak lazım o zaman akıllanırsın deyip duruyo.. naaaapıcam beeeennnnn...

2. 17 Mayıs 2009
  3. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    boşanırsan çocuğunu sana verir mahkeme
    tek düşüncen buysa eğer?

4. 17 Mayıs 2009
  5. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ve cinsel ihtiyaçlarını da karşılama!

önce adam olsun!

sinir oldum okuyunca

6. 17 Mayıs 2009
  7. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ahhh tatlım ahhhh zaten düşüncemi söyledim ben sana umarım hayırlısı olur kimse için ölme kahrolma sadece kızın için fdakarlık yap adam çok afereders,in ama manyak yani üzülüyorum tatlım sana dua et ve en doğru yolu bul ha kızızna gelinece asla alamaz elinden

8. 17 Mayıs 2009
  9. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ALLAH yardimcin olsun arkadas..cok zor bir durum ne demek vurmak,sizi evde fazlalik gormesi..terbiyesize bak..
    evliligini kaldiramayan kadina deger vermekten aciz biri...kiziniza sizi kotuluyor diger yandanda size mesaj verip tehdit ediyor aklinca...
    ayril demek kolay belki ama siz saygi duymayan,siddet uygulayan biriylede nereye kadar gider..
    yaziklar olsun ona...

10. 17 Mayıs 2009
  11. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım çook üzüldüm
    sinir oldum okurken ne demek tekme tokat dövmek:1shok:
    neden bu kadar taviz veriyorsun niçin katlanıyorsun
    çocuk için çekilmez bu evlilik böyle bir ortamda pekte sağlıklı büyüyeceğini düşünmüyorum

12. 17 Mayıs 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kimin kimsen yokmu arkadasim?...Ailenle aran nasil...?:nazar:

Elleri kirilasica serefsiz kucaginda kendi cani kani varken sana vuruyor...allah bilir cocuklarina bile siddet uyguluyordur veya uygulayacak büydükleri zaman...bu cekilmezki böyle...Ne kadar dayancaksin...:kızgın:

14. 17 Mayıs 2009
  15. gulkurusuu

gulkurusuu güzel günler, bizi bekler Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    onun duzelmesı,adam olması,af dılemesı, akıllanması için degıl kendın için giitttt o evden. evladını al ve gıt. şimdı burada gerı dönulmez bır yol oluşmuş ama ben suçun yarısının da sende oldugunu duşunuyorum kızmazsa. adam bır kere el kaldırmış affetmışsın, ıkıncı de nıye affettın? sonra boyle sıradan normal bır hal almış bu dayak hayatınızda sanırım.

senın beklentılerın çok yuksek sanırım, ama erkekler her dk ınce duşunmek ıstemez, oyle bır adam yok bu dunyada bence. sureklı kıbar, ilgılı, sevgı pıtırcıgı bır adam yokkk. sen beklentılerını azaltmalıydın tatlım.,sureklı sen öyle degılsın, sen böyle degılsın, kalk çocuga bak, bana vurdun sen yetersızsın gıbı kafasında dırdır yaptın sanırım. aranızda kı saygı bagı koptu böylelıkle. erkekler ne yazık kı yaralı parmaga i..mezler. onlardan çok beklentıye gırmek dogru degıl. yanılıyorsam lutfen söyle.

16. 18 Mayıs 2009
  17. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    size tekme tokat giren biriyle hala başbaşa vakit geçirme derdindesiniz.
    hadi her dayak yiyen kadın gibi kızım için çekiyorum dediğinizi varsayalım.
    yarın sarhoş olup kızınıza saldırmayacağı ne malum.
    bu evlilikten nasıl bir beklentiniz var ki hala?
    ayrıca sizle sadece cinsellik için evli kaldığını söyleyen adamla hala bunu yaşayabiliyor olmanıza da şaştım valla.
    evliliğin anlamı ne sizin için????

18. 18 Mayıs 2009
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    bu evlilik şiddet üzerine kurulmuş. adam, dayak atıp birde gülüyorsa hala o evde neden duruyorsunuz.
    bebek için demeyin sakın ,bebeği asla o dayakçı sadistte vermez, hiçbir mahkeme.
    nedir bu şiddete katlandım lafı.
    şiddete katlanılmaz. şiddete göz yumulmaz. bırakın bu lafları. ne demek katlanmak.
    bu adamdan size hayır gelmez. size ve bebeğe birşey olmadan alın çocuğunuzu ,ve boşanın.
    aklı fikride o bar bu bar ve o karı bu karı galiba.içindeki düşünceleri,vurmuş resmen dışarıya...akıllanmanız için bunu yapacak . demek
    . bak bak sen şu işe.. :nazar:.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.