bir tavsiye bekliyorum arkadaşlar

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ebrumelis tarafından 7 Şubat 2009 başlatılmıştır.

7 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ebrumelis
  1. ebrumelis

ebrumelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar birkaç gündür öyle bir çıkmadayım ki... bundan 3 sene önce ayrıldığım sevgilim birden beni buluverdi ve 1 senelik ilişkisi olmasına rağmen beni unutamadığını söyleyip duruyor. Ben istersem sevgilisinden ayrılacağını her gece beni düşündüğünü söyleyerek aklımı karıştırıyor. Biz ayrı kaldığımız bu 3 sene içerisinde msn üzerinden toplasam 3 kere görüştük, bende numarası vs. hiçbir şeyi yok. Bu 3 sene içerisinde benimde hayatıma birileri girdi, çok üzücü şeyler de yaşadım ve hiçbir zaman eski sevgilimde bulduğum huzuru bulamadım. Şimdi yeniden birlikte olma düşüncesi yiyor beynimi, kalbimi ama karşımdaki kıza da üzülüyorum. Ayrıca annem de eski sevgilimi tanıyor ve onu hiç istemiyor. Anlayacağınız aslında birlikteliğimiz imkansız ama kalbimde söz dinlemiyor... Ne yapmam gerek bilemiyorumsenağlama

2. 7 Şubat 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    canim tikilerin bir lafi vardir exten next olmaz derler.. ne sorunlarla ayrildiniz neler yasadiniz bilmiyorum ama cok dogru bir insn olsa karsindaki insa su anki sevgilisini kandirmazdi.. her gece seni dusunup ertesi gunu sevgilisine mi sariliyor? hic affedilir birsey degil. bana kalirsa uzak durun ve hayatinizi karistirmayin..

4. 7 Şubat 2009
  5. tuylere_olum

tuylere_olum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayatm boynca sevdiğim kişi tarafndan sevilmek hasretyle yandım tutuştum..ne güzel sen birini seviyorsun ve o da seni seviyor..tekrar bu mutluluğu yaşayabileceğini kim temin edebilir ki...kalbinin sesini dinle derim..

6. 7 Şubat 2009
  7. ebrumelis

ebrumelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende bunları düşünüp duruyorum sonuçta o kızla da 1 sene geçirdi, insan sevmediği birine 1 senesini verir mi? Ben ayrılmıştım çünkü o ciddi düşünüyordu, korkmuştum. Çok kararsızım bir yanda bunlar bir yanda üstte diğer arkadaşın yazdıkları... :1no2:

8. 7 Şubat 2009
  9. Asmin

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    cnim elbette cok zor ama boyle birisine guvenebilcek misin? seni dusunurken baskasi ile beraber olan senle beraberken baskasini dusunmez mi bunlardan suphe duyarken sen onunla ileriye donuk nasil adim atacaksin?

10. 7 Şubat 2009
  11. ebrumelis

ebrumelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    işte bu düşünceler kemiriyor beni... ileriye dönük bişiy zaten olamaz, haklısın ama bir de kalbim anlasa.

12. 7 Şubat 2009
  13. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    eskiye her zaman karşıyımdır..niye ayrıldınız demek vardı bir nedeni....

14. 7 Şubat 2009
  15. Asmin

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ileriye donuk bisi zaten olamaz sa diger kizi neden uzeceksin? yine bir ayrilma birakip gitme zaten olcaksa bu ise neden adim atacaksin?

16. 7 Şubat 2009
  17. ebrumelis

ebrumelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tabii vardı ama bizden kaynaklanmıyordu... yani ciddi düşünüyordu o ben korktum derken ailemin tepkisinden korktum çünkü aile yapılarımız maddi durumlarımız çok farklıydı..
    adalayda haklısın en iyisi artık onu dinlememek sonuçta o kız ya da ben birimiz üzülecek ama onun fazla etkileneceğini düşünmüyorum.

18. 7 Şubat 2009
  19. Asmin

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    ya desen ki su anda askimdan olup buitiyorum eger olursa omrumun son aski olcak omru billah olcak baskasini gozum gormuyo tamam bir nevi hak verirdim sana. simdi de haksizsin demiyorum ama sonu basindan belli olan hikayeleri yeniden yazmaya ihtiyac var mi?