Bir Trakyalının Aşk Mektubu

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve YAMAN tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : YAMAN
  1. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    >
    >
    >
    >
    > Nufut Gözlü Sevgilim Asibe kaydirigubbakcemile3
    > Te büle akşam oldu mu epten akılcımı alır, gözümü göğnümü bir oş edersin beyav... Abe Allah belacımı versin seni
    > çok
    > severim. :1closedeyes:Yatmaz mıyım yatacıma abe bi direm uyku girmez güzlerime.. Dünerim şu tarafa dünerim bu tarafa ep gene
    > silinmez ayalin beya. Ekmekten sudan kesildim artıkın. Tarlada elim çapa tutamaz, kaavede desen ne bi laf ederim ne
    > de
    > kiyaat oynarım. Üldürdün beni beyaa... Düşün bobam düşün.. Amet Aganın sıpası gibi önüme baka baka solurum. kaydirigubbakcemile
    > Akşamları
    > sizin maallede sülerim "Yarim sende vifa yokmu" şarkısını. Duyarsın elbet. Ölmüş nenem bile dinner. "Anlarım
    > kızanım
    > seni anlarım ama unda u boba varkene vermez sana asibeyi" der ep.. İşte u zaman çeltik tarlasına döner gözlerim.
    > Epten
    > gene vıcık vıcık olur aalamaktan...Çok üzgünüm çoook
    > Şu boban olcak kapçık aazlıyı yola getiremez misin beyaa.. Aşıklık çekeriz bilirsin işte. Eriye eriye göndöndü
    > sapına
    > döndük anacını satımının. Agana da süle düümesin artıkın beni. Sankim u iç aşık ulmamış. Düver Alla düver, sırtım
    > gırnatacı Asan gibi kapkara oldu beyaa...delikafadulden Takarım sana cumuriyet altını, alırım uzun tüülü mantu, cazlı düün bilem
    > yaparım taa ne olsun beyaa... Süle anana akşama çıtlatsın bunları bobana. Yosa atar em vallahi em billahi damarları
    > beynimin. Buzmayasın adamın aklını. kötükedihüsoYarın gece Alil'le İsiin'i alırım yanıma, atarım seni Ismayıl'ın arabaya undan
    > sonra bulsunlar bakalım bulabilceklermi..Te ben adama bukadan süülerim başkacanada bişey sülemem...
    > Seni er şeyden çok seven sevgilin; :roflol:
    > Yolsuzların Kara Mümin :asigim:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

2. 24 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : YAMAN
  3. talin

talin Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu: