Bir türlü benimle olamayan bebeğime mektup

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve unsal tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : unsal
  1. unsal

unsal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    BEBEĞİM

İlk evlendiğimizde seni karnımda taşımaya ,doğurmaya ve seninle bir hayat yaşamaya cesaretim yoktu.
    Yıllarcada bu cesareti kendimde hissedemedim.Aradan 4 yıl geçti içimde ansızın büyümeye ve yeşermeye başlayan annelik istediğini hissettim.Artık heryerde etrafımda
    olan anne adayları ve ufacık bebeklerine sarılan anneler ilgimi çekmeye ve kalbimi okşamaya başladı..İşte o an tamam dedim artık benimde hayatıma bir renk katacak
    bir bebeğim olmalı ben anne olmalıyım dedim.
    Bir ceninin anne karnında büyümesini seni karnımda hayal ederek günlerce saatlerce izledim gün gün seni nasıl taşıyacağımı ve karnımda benimleyken neler yapabileceğimize
    baktım.Bunları babanla paylaştım ve seni dünyaya getirmek için heyecanlandık..Adet günlerini hiç sevmezken o günler sanki gelmek bilmez oldu acaba sen benimlemisin
    bebeğim benimlemi diye heray hastalanana kadar bekledim sabırsızlıkla...
    Ama heray buayda benimle değilmiş bebeğim diye hüsranla bir sonraki ayı bekledim tam bir yıl boyunca …
    ama olmadı bebeğim bir türlü bize katılamadın.Doktorlardan yardım almak istedik korkarak gittik doktor amcalarına bana ve babana testler yaptılar
    O acıları sadece sen bizimle ol diye çektim hatta espri bile yaptım dünyaya bir gelsin
    poposuna poposuna vuracağım bunların acısını yaşatacağım ona diye….keşke gelebilseydin kıyarmıydın sana hiç.pamuklara sarardım seni…
    olmadı bebeğim babana azosperm dediler senin dünyaya gelebilmen için babanın ameliyat olması ve seni normal yolla dünyaya getiremeyeceğimizi öğrendik.
    Bana doktor amcaların ameliyat dedi senin oluşup bana sımsıkı tutunup beni birdaha
    bırakmaman için laparaskopi olman gerekiyor dediler o ameliyattan korkan annen hiç korkmadı ameliyat masasına yatarken o minicik ellerini tutup o yumuşacık yanaklarını
    öpebileceğim günleri umut ederek yattım derken birsürü masraf çıkardılar önümüze sanki
    yüce rabbim sana sahip olmama engel olurmuş gibi..
    Benim sana sahip olmak için yaşadığım cesareti şuan baban maalesef sağlayamıyor ben sana bu kadar yanıp tutuşurken karnımda seni bukadar hissetmek isterken seni kucağıma
    alıp öpmek isterken bakıpta içime sokmak isterken önüme engeller çıktıkça çıkıyor bebeğim.Çevremde doğacak bebeklere sevinemiyorum bile artık kıskanç oldum
    canım bebeğim hasretle ve içtenlikle senin aramıza katılman için çok uğraştım ama gücüm yok ne olur benim kadar baban ve sende çaba sarfedin yoruldum bebeğim annen yoruldu…………….ne olur gel artıkkkkkkkk.:Saruboceq:

2. 1 Aralık 2008
  3. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    CANIM YAAA...sanırım aynı durumda olduğumdan dolayı gözyaşlrımla okudum yazdıklarınıı..
    evet bende senin gibi düşümnüyorum,başka birşey için asla bu eziyetlere katlanamazdım...
    inş en kısa zamanda kavuşuruz meleklerimize hayatım...

4. 1 Aralık 2008
  5. rapunzell_82

rapunzell_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

6. 1 Aralık 2008
  7. esila@mxixsra

esila@mxixsra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ahhh canım ya ne güzel ifade etmişsin duygularını(mızı) çok duygulandım. allah inşallah bize de ANNE olma duygusunu yaşatır.

8. 1 Aralık 2008
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım yazdıklarını okuyunca inan çok duygulandım..inanıyorum bir gün meleklerimiz bize gelecekler...bunun için sadece sabır...beklemek çok zor ama kendiliğinden de olmuyosa ne yapabilirizki...
    sende umudunu kaybetme olurmu...
    beklerim seni hep bi umut...

10. 1 Aralık 2008
  11. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim ne güzel yazmışsın.:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

12. 11 Aralık 2008
  13. kardelya

kardelya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Az kaldı canımıniçi az kaldı... Göreceksin birgün sende anne olacaksın... Hemde çok güzel ve çok tatlı bir anne... Ve o müjdeyi buradan hepimize vereceksin ve bebişini fotoğraflarından hep birlikte seveceğiz... Unutma yanlız değilsin, dualarımız seninle...

14. 11 Aralık 2008
  15. DuRu@--'-

DuRu@--'- HAYALİM, AŞKIM VE BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaşadıklarını okurken bu kadar mı olur aynı kaderi paylaşır mı iki insan dedim(bir tek eş konusunda farklı hikayemiz)
    okurken ağladımsenağlama
    kalbimiz bebeklerimiz için atıyor ANNE olmak için nefes alıyoruz
    artık bu kadar naz etmeseler de gelseler
    dua ediyorum canım bizimle aynı kaderi paylaşanlar için:Saruboceq:......

16. 22 Aralık 2008
  17. bahar_emre

bahar_emre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kaydirigubbakcemile5:1hug:

18. 24 Aralık 2008
  19. sudeyoncaa

sudeyoncaa pozitif ol.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    senağlama:1no2: canım benim hiç üzülme ne ümitsizleri gördük Allahım ol derse olur canım dua et inşallah en kısa zamanda olur