bir umut beklıyorum

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve cananyasin tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

10 Mart 2009
    Konu Sahibi : cananyasin
  1. cananyasin

cananyasin Guest

slm arkadaslar adetlerim çok düzenlı 28 gunde bır oluyorum fakat bu ay adetım 3 gun gectı bugun sabah test yaptım malesefkı sonuc negatıf ne dersınız umudumu kesmelımıyım yoksa beklemelımıyım kafam cok karısık 1.5 yıl boyunca adetım ilk kez gecıktı ama testım negatıf:KK43::KK43:

2. 10 Mart 2009
  3. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    2 gün sonra tekrar test yap cnm...2 nci çizgi silik çikarsa genede bir umut var...benimde adetim 6 gün geçti test yaptım 2nci çizgi silik çiktı,2 gün sonra gittim kan testi yaptım ve 3 haftalık hamileyım...sakın moralini bozma..bu ay olmadıysa önümüzdeki ay olacak inşallah

4. 10 Mart 2009
  5. suna12365478

suna12365478 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bende bekliyorum ama olmuyor ne yapmalıyım bilemiyorum...çok üzgünüm...

6. 10 Mart 2009
  7. cananyasin

cananyasin Guest

2 gün sonra tekrar test yap cnm...2 nci çizgi silik çikarsa genede bir umut var...benimde adetim 6 gün geçti test yaptım 2nci çizgi silik çiktı,2 gün sonra gittim kan testi yaptım ve 3 haftalık hamileyım...sakın moralini bozma..bu ay olmadıysa önümüzdeki ay olacak inşallah
    canım öncelıkle seni tebrık ederım inş sag salım bebegını kucagına alırsın bende bıraz daha beklemedeyım sanırım hayırlısı allahtan

8. 10 Mart 2009
  9. cananyasin

cananyasin Guest

sunacım senın testındemı negatıf adetın kac gun gectı