bir uzman yokmu

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nida43 tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

2 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nida43
  1. nida43

nida43 Guest

:çok üzgünüm: benim sorunum eşimle ben 4senelik evliyim ama eşimle aramızda cinsel soğukluk var daha doğrusu ya üf nasıl söylesem eşim kendi kendini tatmin ediyo benimlede ayda bir yada 2defa beraber oluyo oda istediği için değil zorunlu olduğu için en azından ben öyle düşünüyorum ( ben ise istekli biriyim ) 4 senedir evliyiz evliliğimizin ilk 1 ayından beri böyle, ben çok yol denedim onu bu huyundan vazgeçirmek için yani seksi kıyafetler aldım değişik şeyler denedim ama hepside 1 seferlik oldu bazende sanki suç bendeymiş gibi yok sen istemiyordunda yok yatıp uyuyosun diyo ne yapayım benimle beraber olmak istemediğini biliyorum ama sen böyle yapıyorsunda ben böyle yapıyorum diyemiyorum ya o yine aynı, aslında 1 problemde eşimle bu konuda konuşamıyorum başıma ağrılar giriyo, tuhaf ama eşimle beraber olacağım zaman ondan utanmaya başladım senağlama düşünüyorum acaba sorun bende mi diye bu konuda bir uzman varmı bana yardım edecek ya lütfen biri yardım etsin eşimi seviyorum

2. 2 Eylül 2009
  3. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Ben uzman değilim ama 4 yıl uzun bir süre..
    Şimdiye kadar bir dr.a görünmeliydiniz..
    Ne var bunda..
    Eşinin seni istemeyişinin başka bir sebebi olabilirmi?
    Çok normal değil bu..Eşi varken..diğer şeylere başvurması..

4. 2 Eylül 2009
  5. DESPO

DESPO HATALIYSAM editöre bildir Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ama bazı erkekler alışkanlıklarından vazgeçemeyebilir.olaya böyle bakmak lazım.yani sende eksiklik olmasa dahi eşin alışkanlığını devam ettirmekte bence.neticede eşinin bir psikoloğa görünmesi gerek.madem kendiyle uğraşacaktı seninle niye evlendi?

6. 2 Eylül 2009
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    En büyük sorununuz konusamamak zaten....:nazar:.

Bunda utanilcak birsey yok güzelim....siz kari kocasiniz....cinselligi aranizda tabu olarak görmeyin....:kahve:

Esinle acik acik konus bence....olmadi doktora gidin...

8. 2 Eylül 2009
  9. nida43

nida43 Guest

çok çirkin sayılmam aslında az buz güzelimde yani bu yüzden istemiyo desem ama bugün mü değişir yarın mı değişir ben onunla konuşamadıkça böyle geçti 4 sene

10. 2 Eylül 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadasim kusura bakmada 4 senedir sen hic esinle bu konulari konusmadiysan sendede hata var....:nazar:

Hadi 4 aylik evli olsan tamam diyecem...ama 4 sene az uz bir zaman degil....hala daha yeni gelin edasinda olmaya gerek yok.....acik ve net Sorun nedir diye soracaksin....

12. 2 Eylül 2009
  13. nida43

nida43 Guest

bende düşünüyorum aslında eski kız arkadaşını unutamamış olabilir mi diye ama beni seviyo hislerim biraz kuvvetlidir alışkalığı bile olsa beni düşünüp vazgeçmesi lazım ya kimseylede konuşulmuyo böyle şeyler

14. 2 Eylül 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146

Baska bir hatun oldugnu düsünmüyorum ben seker....yoksa adam sürekli
    Elisabeth durumunda olmazdi.....aldatirdi....CADIARZU

16. 2 Eylül 2009
  17. nida43

nida43 Guest

aslında beni ailem çok sıkardı onun oğlu var oraya gitme bunun oğlu var buraya gitme evlenmeden önce pek arkadaşımda yoktu bu yüzden böyle konuları konuşmak ayıpmış gibi geliyodu

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Eylül 2009
  18. 2 Eylül 2009
  19. nida43

nida43 Guest

bekledim yani eşimi vazgeçirebilirmiyim diye uğraştımda yani ama nafile hep aynı