bir yangının külü

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve SaaHiKKa tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

26 Nisan 2008
    Konu Sahibi : SaaHiKKa
  1. SaaHiKKa

SaaHiKKa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yirmi yıl yok yok yirmibeşyıl geçmiş aradan,hani bir şarkı vardı dillerde .Bir yangının külünü yeniden yakıp geçti, rahmetli zeki müren den dinlemek daha bi keyf verirdi.
    Benim küllerde depreştiler galiba , eski çocukluk arkadaşım (uzaktan akrabaydık aynı zamanda)yıllar sonra karşıma çıktı . Tabiki tesadüf eseriydi şimdi ikimizde çoluk çocuğa karıştık, eee gönlüne kilit vuramıyorsunki yada sök at .olmuyo,olmuyo,olmuyo.nerden bilebilirdim yıllar sonra onu böylesine seveceğim böylesine özliyeceğim.Allahım yüreğimin köşesinde gizli kalmış bu sinsi duygularımı sen biliyosun. yıllar varki kalbimin kapısına kilit vurdum ve oraya kimseler girmeyi başaramadı. Ne bunun adı ne , sevgimi, aşk mı ,
    onu kimbilir bir daha ne aman göreceğim ,belkide çok yakında ,belki yine uzun yıllar sonra göreceğim.bu sevgi bitmez , bu hasret bitmez.

2. 26 Nisan 2008
  3. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Allah kimseye umutsuz aşk yaşatmasın bende senin gibi kilit vurdum kalbime kimseler giremiyo ama inşallah kurtuluruz bundan benneyaptımki

4. 26 Nisan 2008
  5. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna Bilmemek Mutluluktur. Pro Üye

Beğenildi:
    6.453
    Ödül Puanları:
    238
    Saahikka hikayeni çok merak ettim belkide benimkine benziyordur umarım bu umutsuz aşk evliliğinin bitişine de neden olmamıştır(yazından evlenip ayrıldığın kanısına vardım) eğer çocuğum olmasaydı ve eşim bu kadar sevmeseydi bende bitirirdim Allah kurtarsın umutsuz aşka düşenleri

6. 27 Nisan 2008
  7. SaaHiKKa

SaaHiKKa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :teşekkürler arkadaşlar ilginiz için, uzun hikaye işte yüreğimdekileri kağıda döksem ne kağıt yeter ne kalem gün gider ömür biter bu aşkda benimle mezara kadar gider :enbuyukkk:

8. 27 Nisan 2008
  9. ilhan48

ilhan48 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    seni teselli edebilmek isterdim.ama sen hiçbir teselliye cevap verebilecek durumda gibi görünmüyorsun.bence sen yıllardır yanıyormuşsun.bu aşkla yaşamaya devam et.yapacak başka bişey yok gibi görünüyor.

10. 27 Nisan 2008
  11. white_girl

white_girl Kıbrıslı gız Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    offffffffffffffffffff offfffffffffffffffffffffffffffffffffffff.... ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh aahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh... bu aşk acısı ne illetmiş ya :KK43:

12. 27 Nisan 2008
  13. Geçmiiiiiiişşşşş gitmiiiişşşşş boş ver bırak en kuytu karanlığın da kalsın .....:1no2:

14. 2 Haziran 2008
  15. antikNAKIXSXer

antikNAKIXSXer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım aşak bence karşı cinis iyi davranırsa çok güzel aşak doğar sevmeden dahi evlensen ona çok büyük aşakla bağlanırsın iyi niyetin sonucunda aşak doğar bence senin karşına seni anlayan kişi çıkmamış eskiye takıntılı kalmışsın inan bana seninki aşak değil özlem sevilmye özlem çünkü her kadın sevilmek sahiplenmek ister kadınların fıratında var bu bunları yaşamayıncada çok eskilere takılırlar ALLAH yardımcın olsun canım

16. 2 Haziran 2008
  17. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    yaaaa bende mi böyle olucam:KK43: seneler sonra bile hala sevicek miyim. oysa herkes bana geçer unutursun diyo:KK43:

18. 2 Haziran 2008
  19. BeRFu84

BeRFu84 Guest

Aynı seyi bende düsünüyorum Allah korusun..seneler sonra bile zaman için derler ya herseye care diye ben asla demek istemiyorum bu nasıl bir careymişte bir bana yaramamıs diyesenağlama