Bir yanım git diyor,bir yanım kal...........

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve asigimkralime tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : asigimkralime
  1. asigimkralime

asigimkralime anlam veremiyorum ...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61

http://www.kadinlarkulubu.com/ask-hikayelerimiz-dertlerimiz/387696-affettim-yine-aldatildim.html
    merhaba arkadaşlar yukarıdaki konuyu okuyanlar ve bana daha önce cevap yazanlar bilir,aylar öncesinde aldatıldğımı öğrendiğimi.Ve bunu öğreneli 2 ay olacak hala konuşmadım.:sinifsinif:
    Niçin konuşamıyorum,onu niye terk edemiyorum anlamış değilim.eyvahedigeldismile
    Bayramdan sonra konuşucam dedim ama bir bayram daha gelmek üzere ben hala susuyorum.Hiçbirşeyden haberim yokmuş gibi davranıyorum.Tamam o günden bu güne bir daha girmemiş o siteye ama ..............
    Kafam çok karışık. Ne olur birşeyler söyleyin.bilmiyorumkismile
    Ben ne yapıyorum,niçin konuşamıyorum,bu kadar gurursuzmuyum anlayamıyorum.CADIARZU
    Onu hala seviyormuyum,yoksa nefret mi ediyorum duygularımı çözemiyorum.:bbo:
    Hiç birşey olmamış gibi eskisi gibi davranıyorum her ne kadar ikiyüzlü davransam da.
    O günden bugune tam 5 kilo vermişim şimdi 47kilo olmuşum hergün ağlıyorum,acı çekiyorum hak etmedim birşekilde.nNiçin bu kadar çok kendime açı çektiriyourm.

Bu duyguyu çözebilen var mı? :1no2:Bana akıl verin.Psikoljim bozuldu gerçekten.
    Yüreğim yorgun , bedenim yorgun , beynim yorgun lütfen bu durumdan beni kurtarın.:uhm:Size sonsuz güveniyorum.

Hepinize saygı duyuyorum,şimdiden teşekkürler diliyorum yorumlarınız için.a.s.

Son düzenleme: 12 Ekim 2010
  2. 12 Ekim 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.418
    Ödül Puanları:
    363
    Zaten ilk ihanette affettiğiniz için beyniniz bunu kanıksamış olabilir mi?
    İhanet çok ağır bir travmadır insan tepkilerinden korkar!
    Hiç aldatıldığımı hissetmedim ama ola ki o durumda kalsam ne aşk kalır ne de nefret!
    Tiksinirim ben o anda..
    İşte bu yüzden hep büyük konuşuyorum ben affetmem,bitiririm diyorum..
    Çünkü işte ilkini affedince gerisi geliyor ve daha önce de affettiğiniz için şu anda beyin bunu hata olarak algılamıyor bence!

4. 12 Ekim 2010
  5. asigimkralime

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    inşallah böyle bir durumla karşılaşmazsın.:nazar:

böyle hiç düşünmemiştim.Haklı olabilirsiniz.Beyinde bittiyor herşey.
    Bazen bir nefret duygusu geliyor içime o anda söylediği bir tatlı söz herşeyi bitiriyor.Bu kadar mı safım bilmiyorum.

6. 12 Ekim 2010
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.418
    Ödül Puanları:
    363
    Amin!!! Allahım hiç kimseye yaşatmasın inşallah!
    Nefret ettiğinizi sanmıyorum..
    Nefret etseniz canınız yanar ve onun canını yakmak istersiniz,öyle 2 tatlı söze kanıyorsanız bence adam da bunu biliyor iyi değerlendiriyor maalesef..
    Siz de boşluktan mı,yalnızlıktan mı yoksa bambaşka sıkıntılarınızı onun o agucuk gugucuk kelimeleri ile unutuyorsunuz bilemicem..

8. 12 Ekim 2010
  9. asigimkralime

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    hayır yaptığını unutmuyorum sadece onun yanında iken
    ama ne zamanki ynalız kalayım o zman herşeyi yıkıp gidesim geliyo yin etıkanıyorum yapamıyorum.
    Onca yıl diyorum alışkanlık mı diyorum.Komşuyuz o yüzden mi diyorum.Ailesiyle birlikte aynı şirketteyiz o yüzden mi diyorum ama bir türlü kesin yanıt bulamıyorum

10. 12 Ekim 2010
  11. asigimkralime

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    bana yardım edecek kimse yok mu
    :gitme:

12. 12 Ekim 2010
  13. asigimkralime

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    okuyan kişi saysısı fazla yorum yapan yanlızca bir arkadaşımız var

14. 12 Ekim 2010
  15. ultravox

ultravox cevapsız sorular Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    41
    canım durumunu çok iyi tahmin ediyorum...çünkü benzer olay var başımda...bıraksan terketsen bambaşka sorularla karşılaşacağını düşünüyorsun...mesela: "acaba düzelmişmiydi" diye düşünüp...sonra da "eğer düzelmişse belki de bir daha yapmayacak, onu sevdiğime göre neden bir şans daha vermeyim" gibi sorular kafayı kemiriyor...kalbinin sesini dinlesen gitmemen gerektiğini söylüyor...mantığını dinlesen o da mutlaka aynı şeyin tekrar başa geleceğini söylüyor...insan iki arada bir derede kalıyor...ama gerçek olan şey şüphe..lanet olasıca o şüphe duygusu...sürekli diken üstünde bir hayat...normal selamlaştığı kızlardan bile şüphelenmeye başlamalar...acaba o kızla ilerde birşeyler olurmu aralarında gibisinden saplantılı düşünceler...malesef bu ihanet insanı resmen bozuyor...normal düşünme sistemini çökertiyor...umarım en iyisi olur canım ya

16. 12 Ekim 2010
  17. Mermaid26

Mermaid26 evrekkaaaa Üye

Beğenildi:
    350
    Ödül Puanları:
    188
    cnm bence sen bu durumu unutmak istiyosun,..
    yoksa ertelemezdin konusamyi

hala seviyosun ve onu affetmek istiyosun ama aslinda
    affedilemeyecek bisey oldugunu anladigindada
    kendine , ona kiziyosun..

bir an once konusman lazim neden cekiniyosunki
    cekinmesi utanmasi gerek kisi o..

18. 12 Ekim 2010
  19. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    of ya geçen ki konu başlığına baktım. sende tekrar tekrar bak. oku bu yazılanları ezberlee. Bir erkek aldatıyorsa bil ki devamı gelicek. Korkunun ecele faydası yok... bırakmak zorundasın.. adam adam değilmiş ki. sen neden korkuyorsun.. ... o da sende kendini kandırıyorsun. o seni boş bulduu her anda aldatacak. vazgeçemiycek bu takıntısından. aldatma egosundan vazgeçemiycek .her gördüğü güzel kıza sulanacak. sende ona inanmaya devam edeceksin.

Üzgünüm ben bazen böyle sivri şeyler yazıyorum.. ama kadınalr erkeklerin değişecekleri inanıyorlar ama inanın o kadar kadın paylaşıyor...erkekler aldatma egolarından vazgeçemiyorlar.. bu sivriliğim kızğınlığım tamamen erkeklere...

Edit : neden korkuyosun ki? seni kandırmasından mı.. yoksa söyleceği şeylerin seni korkutmasından mı.. duymak istemediğin şeyleri duymaktan korkuyor olabilirmisin...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.