Bir yanımı hep yarım bıraktın!

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve nora2010 tarafından 18 Kasım 2009 başlatılmıştır.

18 Kasım 2009
    Konu Sahibi : nora2010
  1. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    BIR YANIMI HEP YARIM BIRAKTIN.DAHA BEBEK HALIMLE ZIHMIME KAZIDIN CIRKIN TACIZINI ADAM!KUCUCUK YASIMIZA RAGMEN TURLU ICKILERI BIZE ICIRDIN SEN ADAM!EVDE BIR TAS UN YOK IKEN SEN YAN ODADA UYUYORDUN ADAM.BAZEN VARDIN BAZEN YOKTUN.O SOGUK KIS GUNU 2 METRE KARDA YIRTIK AYAKKABIYLA OKULA GITMEMIZE AYAKLARIMIZIN USUYUP DONMASINA SU GIRMESINE YINE SEN SEBEPSIN ADAM.OKULDA AC KALIP SIRALARIN ALTINDAN O COCUK HALIMZLE ACLIKTAN HARAM NEDIR FARKINDA OLMADAN ARKADASLARIMIZIN BIRAKTIGI BOREKLERI YEMEMIZE SEBEB SENSIN ADAM.ANNEMI SEBEPSIZ YERE O SEHRIN SOKAKLARINDA BALTAYLA KOVALAYAN SENSIN.CALISIP EVINE BAKMAYAN AMA YEMEGIN EN IYISINI SEVEN SENSIN.YERI GELIP COCUGUNU BIRPARCA EKMEK ICIN (ESEK ARABASI)NDANKOYLERDE KULLANILIR:ATAN SENSIN.BIZI SUREKLI TERKEDIP GELDIGINDE YINE ANNEMI SEBEPSIZ DAYAKTAN BAYILTAN SENSIN ADAM!ÇOK BASARILI OLDUGUMUZ OKULUMUZDA BIZI SUREKLI UTANDIRAN SENSIN!EVIMIZE GIZLI GIZLI GIRIP NEVAR NE YOK CALAN HATTA BIZI ELEKTRIKSIZ BIRAKIP SAATIN ALETLERINI CALIP SATAN SENSIN!ICIP ICIP REZILLIKLER CIKARAN SENSIN.KARDESIM 9 BENI 10 YASINDA BIRAKAN SENSIN!ANNECIGIM SIRF SENDEN VE FAKIRLIKTEN KURTULMAK ICIN AYRI BIR ULKEYE GELDI!BENIM OKULU BIRAKIP 13 YASINDA CALISMAMA SEBEP SENSIN!BASARILI BIR OGRENCI OLDUGUM HALDE,OKUL BIRINCISI OLDUGUM HALDE,OKULA GIDEMEDIGIM ICIN HERGECE AGLAMALARIMIN SEBEBI SENSIN!INSANLARA ERKEKLERE GUVENEMEME SEBEP SENSIN!ZOR BIR ERGENLIK GECIRMEME SEBEP SENIN BIRAKTIGIN AGIR HASAR!PSIKOLOJIK TEDAVI GORMEME SEBEP YINE SENSIN!BUNU BANA AILEMIZE KIZKARDESIME YAPAN SENSIN!NEYSEKI O OKUDU KISMETSE DOKTOR CIKACAK,SENIN HIC KATKIN OLMASADA!BUNLARIN TEK SEBEBI O 4 HARFLI 2 HECELI KELIME SENSIN ba-ba!!!!!!!şimdi seni affetmemi affetmemizi beklıyorsun.nasıl affeebılırım senı.ruhumda o kadar acı izler bıraktın kı.hayat boyu gecmeyecek.YASLANDIN ARTIK.BEN BABAYIM SANA SIZE HAKKIMI HELAL ETMIYORUM DIYORSUN.
    şimdi evliyım cok sukur mutlu bır evlılıgım var.senın vermedıgın huzuru ,sefkatu-ımutlulugu,yasayamadıgım cocuklugumu daha yenı yasıyorum adam!herseye ragmen benı cok seven cok sevdıgım bbır esım var.yakında bebegımızde gelıyor rabbımın ıznıyle.şimdi söyle söyle seni nasıl affedeyim nasıl unutayım.bakamayacaksan bunları yapacaksan neden kıydın bıze....nasıl affedeyım senı soyle BABA!!!!!!SENI ALLAHA HAVALE EDIYORUM ADAM!!!!!
    LÜTFEN ARKADAŞLAR KıMSE BENı YARGILAMASIN.YILLAR GEÇSEDE UNUTAMADIM.YARAM KANAYA KANAYA KANIM KALMADI.ÜSTÜNÜ KAPATTIM SANDIM AMA HıÇ KAPANMAYACAK...

Son düzenleme: 18 Kasım 2009
  2. 18 Kasım 2009
  3. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    Sız olsanız affedebılırmıydınız?

4. 18 Kasım 2009
  5. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    yaşadıklarına çok üzüldüm :çok üzgünüm:
    çok zorlu bi sınavmış sizin için.
    sende kardeşin de kendinizi kurtamışsınız ama bunca şeye rağmen.
    Allah babanı ıslah etsin ne diyeyim...

6. 19 Kasım 2009
  7. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    asla affetmezdim.

8. 19 Kasım 2009
  9. Malen

Malen Hadi gel bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Seni anliyorum desem koca bir yalan söylerim,
    Yasadiklarini anlayabiliyorum,eksikligini anlayabiliyorum desem yine yalan söylerim.
    Cünkü ben Baba eksikligi yasamadim,belkide hayatima alip soktugun,sesini duymadan,kokusunu almadan duramadigim tek erkek var ise oda Babamdir,babamin sefkatidir...Simdi diyorsun ya Esim,den gördüm diye,aslinda sende kendini kandiriyorsun,kim olursa olsun karsindaki yine Baba sicakligi ap ayri birsey..
    Ama bu senin sucun degil Baba-nin sucu...Yinede diyorumki yasadiklarin kolay degil ama sunu unutma et tirnaktan ayrilmaz..Sen sökp attim desende ayrilmaz,sen yaktim yok ettim desende ayrilmaz...Klabinden atarsin beyninde izi kalir,beyninden atarsin kalbinde izi kalir,her ikisinden atmaya calissanda diline vurur..

Bak ne güzel yakinda bir bebegin olacak,sende bir anne olacaksin,dünyada en kutsal olan mertebeye ulasacaksin...
    Sana affet deme gibi bir hakkim yok ama yinede ölümlü dünya,insan yasadiklariyla olgunlasirki sen kücük bedeninle olgunluga erismissin ve buna sebep Baban olmus.
    Ne olursa olsun ölümlü dünya karsisina cik birak o yaptiklarini gözlerinin önüne getirsin...Affetmek yaradana mahsustur,yinede sen bilirsin yasayan sendin olaylari.....

10. 19 Kasım 2009
  11. SeHNaz

SeHNaz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    yasadiklarin gercekden de cok zormus ben canim.
    cok üzüldüm
    ama ben kendi adima diyeyim affet veya afeetme diyemem o senin yasadiklarin,en iyisini sen bilirsin
    hakkinizda hayirlisi

12. 19 Kasım 2009
  13. Shaire

Shaire BE the change... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Canim benim ya.. uzme kendini boyle.. sen kendinle gurur duy, babana ragmen neler basarmissin.. aslinda icini dokmen iyi olmus, sakin ama sakin boyle yaralarin ustunu kapatma.. birak yavas yavas iyilessin.. biz seni hic anlayamayiz, ama destek olabiliriz sana, sen guclu oldukca alkis tutabiliriz.. kendini iyi hissetmen icin bi cok sey var hayatta, ve bi cok sey ogretmis hayat sana.. bunlarla ovun.. senin yasinda daha babasinin kiymetini bilmeyen var, veya cokca uzen.. kandiran doven.. neler yasiyor ogreniyoruz degilmi..

Affetmek Allah'a mahsustur.. O ki katilleri, soysuzlari, serefsizleri bile affeder. Babanda nefes alip verdikce Allah'in affi icin sansi var. Sana affet diyemem, ve kendimde affedermiydim bilemem. Sana babalik yapamamis belki yavruna dedelik yapabilir.. ama davranislari degismemisse, ve degismeyecekse ona da hakki kalmaz...

14. 19 Kasım 2009
  15. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    shaıre yapamazkı gorusmuyorum.

16. 19 Kasım 2009
  17. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    hepınıze cok tesekkur ederım.ama ben affedemıyorum.allah affetsın...

18. 19 Kasım 2009
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    okurken içim ürperdi... çok korkunç... dehşet verici zor yıllar dönnemler geçirmişsin. ynede kötü yola düşüp daha beter bataklığa saplanmadığınız için şanslısınız.

iyi bir aile kurmuş olmanıza ve kardeşinizin dr. olacağıa çok sevindim.. Allah yüzünüzü güldürsün umarım artık sadece kötü anı iz olarak kalır ve yuvanızda mutlu mesut yaşlanırsınız.