bir yorum yazın lütfen :((((

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve aslihanxx tarafından 21 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : aslihanxx
  1. aslihanxx

aslihanxx Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aslında bu konuyu belkide bir derdim var bölümüne taşımam gerekirdi
    daha öncede yazmıştım ama değişen bişey olmadı birde buraya yazmak istedim
    şuan inanın malim o kadar bozukki size anlatamam yarı ağlıyorum yarı duruyorum
    benim oğlum beni hiç anımıyor her türlü bakımını yapıyorum oyun oynuyorum ama nafile bana o kadar boş bakıyorki sağlık ocağındaki hemşireye bile gülüyor beni görünce gözlerini kaçırıyor gelişiminde bişey var desem ama babayı nineyi dedesi vs. görünce heyecandan çıldırıyor onlardan gözlerini alammıyor nerde hata yapıyorum bilmem 9 ay karnımda taşıdım zar zor doğurdum inanın ayrıcalığı geçtim herkese davrandığı gibi davransa bana yeter kayınvalidemlarle beraber oturuyorum yani dairemiz ayrı hepimiz eşit görüp seviyoruz tabi benim ev işide var birde doğumdan beri babası evde işsiz şuan her seferinde o ilgileniyo uyanıyo koşa koşa kendi gidiyo benim yapmam gerekeni o yapıyo gece gündüz demeden tabi bakımını ise ben sevmeye o bırak dedim benim önüme geçme çocuk beni tanımıyo dedim bana dediki sen beni kıskanıyorsun artık onda yapma diyemiyorum önden davranırsam çocuğuma koşuyorum o da babaya aşık ben 10 gün sonra işe başlayacağım napıcam bilmem çocuk beni hiç tanımıycak bazen boşver uğraşma nede olsa anasısın mecbur seni bilecek vazgeç diyorum sonrada çok üzülüyorum ne yapsam çok moralim bozuk bu konudan sebep artık psikolojim bozuldu halaya teyzeye bile çıldırıyo ben nerde hata yapıyorum lütfen bi yorum yapın senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

2. 21 Mayıs 2009
  3. iLk

iLk AkreP Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Sırf yorum yapmış olmak için gereksiz bişyler yazmak istemiyorum...

Ama sanki çok fazla yıpratıyorsunuz kendinizi...

Siz onun annesisiniz ve eminim sizi çok seviyordur.

4. 21 Mayıs 2009
  5. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Canım üzme kendini bukadar

Yeğenim ablama yaptı aynısını o çalışıyordu sende işe başlayacağını yazmışsın annem yardım etti annem baktı ama annemin doğru hareketi şuydu ablam geldiğinde asla o ilgiyi göstermiyordu..Önce annesine naz kapris yapıyordu zamanla alıştı ve yolunu dört gözle bekler oldu..

Sizde olan yanlış kıskanma meselesi olmuş halbuki onun yerine tamamen sana yöneltmeleri gerekiyor..Seni emin ol dört gözle bekleyecek annesi oğluşunda kapılarda...O senin sütünün kokusunu aldıysa hiç endişelenme sabrını sonuna kadar topla ona sıcaklığını tamamen yansıt gör bak neler olacak..

Yanlız eşinin desteğine ihtiyacın olduğunu anlamasınıda sağlamak gerek bu durumda..

6. 21 Mayıs 2009
  7. balim..

balim.. Guest

bu kadar çok yıpratma kendini belki onları senin kadar sık görmüyodur ve özlüyodur sen her dakka yanındasın ilgileniyosun tüm ihtiyaclarınla ilgileniyosun. hem daha cok küçük böyle yapma
    biraz büyüyünce anne anne diye arkandan ayrılmayacak ...
    üzme kendini

8. 21 Mayıs 2009
  9. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım işe başlayınca herşey yoluna girecek hiç sıkma kendini şakkıdı
    senin bebeğin için sen yemek hazırlayan , temizliğini yapan , yorgun , ENERJıSı DÜŞÜK bir hizmetçisin şu anda , babası , anneannesi ,dedesi ise sadece onunla ilgilenen , oyunlar oynayan , ENERJıSı YÜKSEK oyuncaklar :jeyyar:
    ben işe başlayana kadar aynı senin durumundaydım , bütün gün canım çıkardı ama oğlan bana hiç pas vermezdi , babası dedesi falan gelince aman allahım ne gülücükler , ne oyunlar çok bozulurdum , sonra işe başladım eve gelince tüm enerjimi çocuğuma vermeye başlayınca şu anda benden iyisi yok dünyada çünkü eve gelir gelmez yanına gidip öpücük konduruyorum yanağına sonra elimi yıkayıp kucağıma alıyorum bakıcıyı yolluyorum , yatak odasına gidip yatağıma yatırıyorum ve başlıyorum o gün yaptıklarımı anlatmaya bi yandan da üstümü değişiyorum , sonra misafir odasına geçip oyun halımıza yatıyoruz en az yarım saat oynuyoruz , sonra yemek vakti , sonra öpüşüp koklaşıyoruz sonra da götürüp oynatıyorum zaten saat 10-11 oluyo , sonra da ev işlerimi yapıyorum...canım çıkıyo ama oğlumun en favorisi benim :jeyyar:
    bu arada gelenimiz gidenimiz de çok olur arada annem gelir teyzem gelir arkadaşlarım kardeşim komşum falan ama batunun gözleri hep beni arar , bende kimselere vermiyorum zati.. işte böyle işe başladığımdan beri aramız düzeldi oğlumla çünkü onunla daha kaliteli vakit geçirmeye başladım , doğum iznindeyken her daim yorgun ve bıkkın olduğumdan çocuk beni istemiyodu resmen.. sanırım seninkide aynı durum.. dilerim eşinde biran önce iş bulur da evinizin düzeni kurulur , huzur içinde yaşarsınız a.s

10. 21 Mayıs 2009
  11. estel

estel Guest

etrafındakilerin yorumu ne canım..

onlarda böyle mi olduğunu düşünüyorlar ...

12. 21 Mayıs 2009
  13. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende şaşırdım doğrusu
    niye öyle yapıyo ki
    seni herkesten daha çok gördüğü için olabilir mi
    diğerlerine özlem vardır belkide
    üzme kendini
    aklı başına gelince düzelir o
    nazı birtek size geçecek çünki

14. 21 Mayıs 2009
  15. comeback

comeback deli diyorlar bana.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlumda aynı.dışardaki yabancılara bile gülücük saçıyor.eve gelene gidene,babasına cilveler yapıyor.bana gelince kafasını çeviriyor.bende sinir olmaya başladım bu duruma.

16. 21 Mayıs 2009
  17. cangum

cangum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    74
    Ödül Puanları:
    113
    benim kızımda babanesi vede halasına aşıktı.
    nasıl anaokuluna başladı şimdi ne babane takıyo nede hala.
    okula başlayınca çocuklar anneye daha çok bağlanıyo.
    bend eyaşadım bu durumları.

18. 21 Mayıs 2009
  19. mujdes

mujdes osmanınmüjdesi :)(: Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım endise etme daha bugun boyle bir babadan bahsettiler cocuk ve ergen psikiyatristine yonlendirdiler anne baba terapisi icin...halledilmicek bisey degil